Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
świetna szkoła dla chłopaków wątek zamknięty W tej szkole mam już 3 synów. Najstarszy jest w 8 a najmłodszy w 1 klasie....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

Świetna szkoła wątek zamknięty Fregata to szkoła, która jest przyjazna dla dzieci. Chłopcy mają odpowiednie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Od dwóch lat jestem rodzicem posyłającym dziecko do Szkoły Fregata Mam...
~Jacek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Szkoła dla RODZINY wątek zamknięty Bardo polecam, to jedyna w Trójmieście placówka kładąca nacisk na wychowanie...
~M. Czerny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 czerwca 2012

dobra szkoła wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Zaangażowani rodzice. Zaangażowani nauczyciele. Całe...
~Krzysiek rodzic
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

Rodzinna szkoła wątek zamknięty Polecam wszystkim, którym zależy na dobrym wychowaniu dzieci (nie zaniedbując...
~madalena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

szkoła która wychowuje wątek zamknięty Cieszę się, że w Gdańsku znaleźli się rodzice, którzy zorganizowali się i...
~map
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

Szkoła, którą lubią dzieci wątek zamknięty Mój syn uwielbia swoją szkołę. Najgorsza groźba obecnie to: "Bo nie pójdziesz...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

Polecam wątek zamknięty Przed oddaniem syna byliśmy z żoną bardzo ostrożni. Pojechaliśmy do tego typu...
~Darek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Fregata to jest to ! wątek zamknięty Jestem zadowolony z decyzji o posłaniu syna do Fregaty. Mam porównanie z...
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Szkoła z zasadmi wątek zamknięty Witam. Mój syn uczęszcza do tej Szkoły. Jak jest w tej Szkole? KONKRETNIE a)...
~Rodzic_gda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Jestem bardzo zadowolona! wątek zamknięty Mój syn zrobił ogromne postępy, zarówno w nauce, ale też i w zachowaniu....
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry