Widok

Szkoła Podstawowa 85 Jasień opinie

Jasień Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czas wybrać podstawówkę, będę wdzięczna za opinie, to najbliższa szkoła, ale czy dobra?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła dosyć mała, dzieci chodzą na zmiany. My już drugi rok mamy dwa razy w tygodniu na 12 (w tamtym roku na 13), więc jeżeli dziecko musi chodxic do świetlicy to siedzi do 16:15 cały dzień. Zajęć dodatkowych mało, a jak są to dopiero o 16-17, a nie od razu po lekcjach. Nauczyciele, wiadomo, jak się trafi, ale ogólnie obsługa, panie, szatniarka miłe i pomocne. Trochę problem ze świetlicą, mała, ciasna, dzieci nie lubią tam chodzić. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawie 1500 uczniów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła nie jest mała...wprost przeciwnie. Ja mam tam 2 dzieci: 4 klasa i zerówka. Według mnie zawsze moze być lepiej, ale my nie narzekamy. Nie jest tak źle z tymi zmianami. Zajęcia sportowe na wysokim poziomie. Szkoła przyjazna i bezpieczna. Dyrekcja nastawiona pozytywnie do rodziców:). Ja polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W porównaniu do innych molochów w okolicy: Suchanino, Morena, Chełm, Ujeścisko, Orunia Górna to szkoła jest bardzo mała. Nie wiem o jakich zdjęciach sportowych piszesz, ze sa na wysokim poziomie, bo te w szkole raczej nie. Moje dziecko na gimnastyce chodzi z klasą na obiad do stołówki, a zajęcia pozalekcyjne to za jakie sobie zspłacisz, takie masz. Ogólnie jak pisałam nie jest źle, sympatycznie się tam przychodzi. (Mam porównanie ze szkołami wymienionymi wyżej).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dzięki za info, najbliżej nas i ostatecznie po dniach otwartych się zdecydowaliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoła 85 to duża szkoła, dzieci chodza na zmiany, raz rano raz popołudnie, często nieczynna w wolne dni, o opiece w ferie czy wakacje chociaż na kilka dni mozna zapomnieć, zajęcia dodatkowe tez mocno okrojone, poziom nauczania niski, niewymagający nauczyciele. moje dzieci tam chodzą juz kilka lat, najbliższa szkoła, ale nic szczególnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dalej twierdzę, że to mała sxkoła-po 5,6 klas w roczniku to mało! Tak, zajęcia na zmiany, z tym się zgadzam. Nie zdażyło się, żeby szkoła była kiedykolwiek zamknięta, sxkoła ma obowiązek zapewnić dziecku opiekę w dni wolne i ta tak robi, zawsze jest świetlica otwarta. Co do wakacji są półkolonie, nie przez całe wakacje, ale chyba przez 5 tygodni były w te wakacje (koszt 50 zł i uważam, że za te 50 zł dzieci miały bardzo dużo atrakcji-kino, ognisko w otominie, co dziennie jakieś wyjście, już nie pamiętam co tam jeszcze było), w tym roku zimowisko też było w jednym tygodniu ferii i dostały się wszystkie zainteresowane dzieci, jeszcze były wolne miejsca, więc nie wiem skąd te informacje i braku zajęć i zamkniętej szkole. Może warto się zainteresować co dzieje suę w szkole a dopiero potem pisać bzdury. Co do poziomu nauczania to chyba jak w każdej szkole, zależy od tego na jakiego nauczyciela się trafi i na jską klasę. Syn ma faktycznie mało zadawane do domu, ale to chyba nie świadczy o poziomie nauczania. Może właśnie świadczy o tym, że Pani wyrabia się na lekcji i nie ma potrzeby zadawania do domu. Syn nie odbiega poziomem wiedzy od innych znanych mi dzieci w jego wieku uczących się w innych sxkołach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

testy 6-klasisty napisane lepiej niż 14-ka, czy pozytywna, więc chyba nie tak źle
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

po 5,6 to jest mala ja mialem 3 to chyba do mrówki chodzilem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

do góry