Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakie czesne? wątek zamknięty Witam. Nie moge znalezc informacji jakie sa czesne za miesiac nauki w klasie...
~Pawel36
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

najlepsza szkola dwujęzyczna w Trojmiescie wątek zamknięty Moje dzieci najpierw uczyły się w przedszkolu dwujęzycznym teraz są w szkole...
~Mama
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Najbardziej cenię w tej szkole szybkie i skuteczne reagowanie nauczycieli i...
~mama ucznia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

stanowczo odradzam wątek zamknięty Moje dziecko nie czuło się tam ani komfortowo ani bezpiecznie i obecnie...
~mam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2016

POLECAM wątek zamknięty Mój synek chodzi do tej szkoły od dwóch lat. Szkoła jest kameralna, dająca...
~mama
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Rewelacyjna szkoła wątek zamknięty Moje dziecko przepisałam ze szkoły państwowej (wielkiego molochu) do którego...
~kobieta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Zadowolona wątek zamknięty Moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola w tej placówce, opieka całoroczna,...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

polecam zdecydowanie wątek zamknięty Szkoła na wysokim poziomie dydaktycznym, córka jest w pierwszej klasie a już...
~olakob
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Nieprofesjonalna dyrektorka wątek zamknięty Pani dyrektor tego przedszkola i szkoły podstawowej jest kompletnie...
~Zawiedziona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2014

Wymarzone miejsce dla mojego dziecka:) wątek zamknięty Obserwując przez kilka dobrych lat funkcjonowanie tego miejsca, jestem pełna...
~Ona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Witam, Polecam szkołę, poziom nauczania bardzo wysoki. Jeżeli dziecko ma...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

POLECAM wątek zamknięty Nasz Syn bardzo rozwinął się w tej szkole! Kompetentni Nauczyciele, wchodzący...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Mała, bardzo przytulna szkoła w której jest tak jak powinno być w każdej ze...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

szkoła na najwyższym poziomie wątek zamknięty Jestem zachwycona tą szkołą! Moja córka właśnie uczęszcza do pierwszej klasy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Polecam i zachęcam do zapisów do zerówki oraz do 1 klasy. wątek zamknięty Z Dwujęzyczną Zerówką los zetknąl nas po zamknieciu Przedszkola Sióstr...
~Tata pierwszoklasisty
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Fantastyczne przedszkole dwujezyczne wątek zamknięty Do tego przedszkola chodzi juz moje trzecie dziecko - to chyba najlepsza...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

super szkoła -polecam wątek zamknięty Jeśli szukasz dla swojego dziecka kameralnej a jednocześnie tętniącej życiem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami wątek zamknięty Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami los zetknął nas prawie na samym początku...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami wątek zamknięty Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami los zetknął nas prawie na samym początku...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

zadowolony rodzic wątek zamknięty Na wybór szkoły wpłynęło wiele czynników. Dla mnie najważniejsze było nie...
~rodzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry