Widok

Szukam koleżanki/koleżanek do dodatkowej pracy :)

Hmm pensje zmniejszają a wydatki rosną... więc postanowiłam poszukać jakiejś dodatkowej pracy :) Jakaś inwentaryzacja czy cuś :) sprzątanie :) Może jest tu ktoś kto ma podobnie jak ja ? Można by było razem iść poszukać czegoś :) zawsze to raźniej i weselej :)

Dajcie znać :) Pozd :)

3843225
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, zapraszam do ukladania puzzli za pieniadze. Chcesz dorobic w latwy i szybki sposób zarejestruj sie i wygrywaj :-) Wystarczy wejsc na strone http://puzz.pl/?p=dZvpW9qS0iVP ulozyc jako pierwszy 5 puzzli po 16 elementów kazde, pózniej zalogowac sie i tutaj mamy jedyny haczyk do rejestracji potrzebny sms za 6zl (netto). Potem juz mozna grac i wygrywac realna kasa. Np ja wczoraj wygralem 117,70zl. Zachecam i Was do spróbowania, czym jest 6 zl w porównaniu z mozliwosciami wygrania wiekszych pieniedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No a ja mam 5 lat i kręcone włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !

Może to Panią/Pana zainteresuje ?

Poniżej przedstawię w punktach zasady współpracy z Firmami tworzącymi sklep internetowy i w jaki sposób możemy poprzez ten sklep generować dochody.

1.Oferta produktowa jak znajduje się w sklepie leży po stronie Firm tworzących sklep ( tzw. właścicieli )

2.Chcąc nawiązać współpracę musimy podpisać umowę ze sklepem.

3.Wraz z umową otrzymujemy numer identyfikacyjny potrzebny do rozliczania się ze sklepem. Otrzymujemy także

przygotowaną stronę sklepu wraz z produktami, gotową do pracy. Poprzez tą stronę prowadzimy naszą współpracę,

opartą o konsumpcję własną. Możemy również dokonywać sprzedaży produktów, lecz nie jest to głównym cel naszego działania.

4.Konsumpcja własna jest to zakup na potrzeby własnego gospodarstwa domowego ( potrzeby nasze i rodziny).Produkty zakupujemy wtedy kiedy jest potrzeba ich zakupu.

5.Naszym zadaniem jest promocja naszego sklepu. Promocja polega na tym że taką możliwość jaką daje nam ta forma

zakupowa promujemy innym osobą, które sam zdecydują co i kiedy zakupią w sklepie. My za taką reklamę otrzymujemy premię ( prowizję )od kwoty obrotu jaki został wygenerowany w naszym sklepie.

Czyli nie dotykamy produktów naszych klientów, a otrzymujemy za to zapłatę. Do tego między innymi potrzebne są

numery identyfikujące każdego klienta, o których pisałem wyżej.

Premia wypłacana jest zgodnie z regulaminem sklepu i wynosi od 3% do 21% .

6.Wszystkie zakupy w sklepie monitorowane są przez stosowny programy komputerowy, który automatycznie wylicza

nasze premie.

7.Firma działa na 80 rynkach na Świecie, gdzie my także możemy prowadzić działalność.

8.Poniżej proponowana oferta produktowa.

=artykuły spożywcze

=kosmetyki

=suplementy diety(witaminy z wyciągów warzyw i owoców ) =środki do mycia i konserwacji samochodu =chemia gospodarcza =produkty dla domu ( od materiałów wykończeniowych budowę do wyposażenia ) =artykuły gospodarstwa domowego

=jedzenie z dostawą do domu =usługi telekomunikacyjne ( ERA )

=projektowanie i sprzedaż graficzna online

=klocki Lego

=inne

9.Możliwość dochodu jeżeli chodzi o jego wysokość jest duża. Możemy sobie nakreślić plan działania dotyczący

naszego dochodu i jest on do zrealizowania.



Proszę powyższych informacji nie traktować jako 100% wiedzy, napisałem to w dużym skrócie. Zawsze proponuję spotkanie, gdyż to jest najlepsza forma komunikacji dla przedstawienia oferty.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana(y) to proponujemy spotkanie w Pani/Pana miejscowości, oczywiście w miejscu publicznym ( kawiarnia itp.). Koszty spotkania leżą po naszej stronie.





Pozdrawiam !



Karo F.H.U

Karlikowski Grzegorz, Anna

Tel. kom :608-584-699

Tel. 058 710-33-53

Fax.058 710-33-53

mailto:karo@softland.com.pl

karo1@abn-mail.p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

do góry