Widok

Szukam nowej szafy

Poszukuję dobrej i przede wszystkim solidnej szafy do sypialni :) Ostatnia nie dość, że przy montażu były z nią kosmiczne problemy to dodatkowo rozpadła się po 2 latach :( Co polecacie? Dobrze by było, gdyby szafa była pojemna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.meblebronikowski.pl zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam szafy z Kieleckiej Fabryki Mebli... Porządna jakość i bardzo stylowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kielecka Fabryka Mebli to faktycznie solidna jakość, moja teściowa zakupiła niedawno komplet mebli do salonu, szafa również była w zestawie i jakościowo naprawdę nie mam uwag, ona sama bardzo firmę zachwala i poleca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ikea...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mojego doświadczenia – jak chcesz solidnej i takiej, która pomieścić dużo, a przy tym nie będzie chybotać się na wszystkie strony albo jej montaż zajmie wieki (jak niektóre szafy z Ikei, tak łatwe podobno w montażu ;)) to wybierz na wymiar. Można ja łatwo wkomponować we wnętrze, szczególnie w skosy albo wnęki. Ja mam z lustrami od Indeco Wybrzeże i wyglądają bardzo okej, a sprawdzają się tak, jak powinny – mieszczą wiele. Montaż interesował mnie w tym stopniu, w jakim oceniałem wykonanie i porządek, pozostawiony po pracy – czyli na plus. Sam nie musiałem nic skręcać, więc tez byłem zadowolony. :D Cena nieodstraszająca, do tego solidnie i dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szafy z prawdziwego, solidnego drewna znajdziesz tutaj https://stolarnialobzow.pl/sklep/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Indeco to doskonały projekt i na prawde fachowe wykonanie. Szafa idealnie wkomponowała się w wystrój mało ustawnego mieszkania. Wygląda jakby była od kompletu. Wielki szacunek i podziw za profesjonalizm. Polecam kontakt z Panią Dorotą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (27 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...

drzwi wewnętrzne. białe? (47 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

do góry