Widok

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Oliwa Żabianka Temat dostępny też na forum:
Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja działalnosc z powodu poważnej choroby i tak tułamy sie i nie możemy trafić na dobrego pediatre.Prosze podpowiedzcie. Dzieciaki ciągle chorują a ja o kolejnej wizycie myśle z przerażeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Kutella, przychodnia na Żabiance ul. Gdyńska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Odradzam tę panią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możesz napisać dlaczego?
Ja nie mogę złego słowa na nią powiedzieć. Leczę swoje dwoje dzieci ( a lada dzień, będzie trzecie) już od ponad 19 lat u niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam doktor Wyrwińska przychodnia Polanki w Oliwie cudowny lekarz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domyślam sie ze autorka postu wlasnie Wyrwinska miala na mysli, to ona niestety ogranicza swoj czas pracy...my tez szukamy i tez nie mozemy znalezc nikogo godnego zaufania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie Wyrwińska nie podpasowała, pisałam o tym już kilka lat temu w innym wątku. Metodą prób i błędów wylądowałyśmy u dr Kosno przy Pomorskiej i już tu zostaniemy. Przede wszystkim: 1. Nie panikuje więcej niż rodzic, a to podstawa. 2. Nie przepisuje antybiotyków na wirusówki. 3. Jeśli już coś przepisuje, to niesztampowe leki, które bardzo dobrze działają i kosztują mniej niż leki przepisywane przez innych lekarzy. 4. Dobrze diagnozuje, nie mam żadnych zastrzeżeń. Ogólnie pediatria na Pomorskiej jest OK, dyrektorka tego ośrodka jest również pediatrą, bardzo fajna kobieta. Jedynie dr Wiśniewska czy jakoś tak mi tam nie bardzo pasuje, nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dr.Kosno moze i nie panikuje ale jezeli o powazniejsze choroby to nie zawsze dostrzeze ,moja cOrka wylądowała z zapaleniem płuc...(cały czas pan doktor dawał syropki...) a syn o maLo sie nie udusił...żółto zielone gile cały czas pan doktor twierdził ze to infekcja w końcu zaniepokojona poszłam do innego lekarza i pani doktor powiedziała ze syn juz dawno powinien dostac antybiotyk ....)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisz się http://tragediadonbasu.pl/polecana-poradnia-specjalistyczna/ będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dołączam do pytania "dlaczego?"
Również leczę u niej dziecko, już ok 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Wiem że zdarza się na nią narzekać rodzicom, którzy na każdy katar chcą dać dziecku antybiotyk ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Kutella lekarz starej daty i bardzo zachowawczy. Mam wrażenie, ze tylko czeka w spokoju do emerytury. Przy lekkich infekcjach i kontrolach moze byc. Przy poważniejszych sprawach odradzam, kilkukrotnie się o tym dobitnie przekonalam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaspa. Polmed
Dr Dorocińska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Kutella , lekarz złoto , leczyłam sie sama u niej i lecze moje dzieci , nie przypisuje antyboli ot tak na pstrykniecie palcam , jak ma jednak wątpliwości sugeruje konsultacje u specjalisty , lub tak jak kiedys w naszym wypadki ( Wiedzac ze na wyniki krwi w naszej przychodni będziemy musieli czekać 1,5 dnia ) dała nam skierowanie na polanki gdzie zrobili nam od reki, bo tak będzie szybciej i natychmiastowo podejmiemy działaniajak coś się wydarzy ... . zawsze do dzieci delikatna i czuła, mówi spokojnym głosem, nam tłumaczyła wszystko rzeczowo i dokładnie . W sumie kiedyś byłam matka panikara i z byle katarkiem leciałam do lekarza potrafi łam byc nawet 3 razy w tyg . Całe szczęście oduczyła mnie tego tłumacząc co mam robić w domu, i jak zapobiegac . Dostępna była również przez telefon jak miałam wątpliwości, a nawet jesli miała pełna przychodnie potrafi znależc czas na "nagłe przypadki", ( być może tylko dla "swoich" pacjentów, bo wiedizłam kiedys ze pare osób odesłała z kwitkiem i nas przyjeła).

W tej samej przychodni przyjmuje również Dr. Grażyna Doruch ( również od lat ) również kompetentna i rzeczowa kobita , trochę szorstka dla rodziców bo potrafi opi**rzyć . Pare razy nas przyjmowała ( jak dr Kutella była n/o ), dzieki niej odkryliśmy inhalacje nebulizatorem :)

Dr Kosno na pomorskiej hmm :) Ten to hit zawsze olewka nawet bez kataru wypisywał zwolnienia do szkoły :) Kiedys weszłam a on do mnie z tekstem " Co kartkówka ? ",

Ile osó tyle opinii ... A mam mi zawsze powtarzała nie bądz mądrzejasz a od lekarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dr Dorocińska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Dr Dorocinska na Startowej w Polmed przyjmuje na NFZ? Bede musiala niedlugo wybrac pediatre i nie wiem jaka przychodnie wybrac (Zaspa).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktor Kutella leczyła trójkę moich dzieci i powiedzieć złe słowo na nią było by ciężkim grzechem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry