Widok

Szukam perfum o zapachu frezji

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam i jeszcze nie znalazlam. Dzis znow mi zapachnialy te perfumy u jakiejs pani, ale nie będę przeciez zaczepaic ludzi na ulicy i pytac o nazwe perfum;-)
BYlam w perfumerii ale nie znalazlam nic podobnego. Czy ktoras z was nie zna perfum o zapachu frezji?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego nie?? mnie to juz 3 razy spotkało, ze ktoś mnie na ulicy zaczepił i pytał o perfumy

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety, nie znam takich. Ale piękny kwiatowy zapach ma Estee Lauder Pleasures.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, tak od razu mi się skojarzyło z Pleasure Intense, Estee Lauder- dla mnie przepiękny zapach szczególnie na lato

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy poszperać w necie: http://www.wizaz.pl/forum/archive/index.php/t-28879.html

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukalam, ale nie znalazlam odpowiedzi więc pytam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja o zapachu ...pomarańczy i mandarynki :)))))))))))))))))))))))))))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
frezje... hmmm... miałam kiedyś taki delikatny zapach od BETTY BARCLAY... cudowny!!! kupowałam w niemczech, ale w Polsce pewnie gdzieś też są... sama muszę się porozglądać, bo był cudowny!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
są takie perfumki Halloween Jesusa Del Poso-moje ulubione zresztą
mój mąż wyczuwa tam zapach nagietka :) powąchaj moze to te

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dominika, sprawdzę w domu, czy nie wyrzuciłam flakonika mojej betty i jak coś to dam nazwę:) ale jak sobie przypomnę ten zapach... hmmm... jak milusio...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lancome Miracle Women Ultra Pink Woda perfumowana 50ml spray

200.92 zł do notesu




Marka: Lancome

Lancome , kategoria:: zapachy dla kobiet , Lancome Miracle - prawdziwy cud wśród zapachów. Kompozycja Miracle jest wyrazem energii, która pozwala odkryć piękno otaczającego świata i która daje moc czynienia cudu z każdego dnia życia. Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lilii oraz delikatnych płatków frezji.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi tam Miracle w ogóle nie pachnie frezjami...

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
beatka,tr , któryś z tych?image

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten mały okrągły flakonik :)
gdzie znalazłaś Pomarańczko? ja szukam i szukam i tylko te nowe widzę :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę "frezja"image

na ebay kosztuje 7,50 euro .. jesli dobrze przeczytałam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Betty Barclay ´Weekend Feelings´ Eau de Toilette Spray (EdT) (100 ml)
von Betty Barclay
Betty Barclay Weekend Feelings ist ein strahlender Duft, der durch helle und transparente Elemente in der Kopfnote mit Bergamotte, Freesie und Wassermelone eine unvergleichliche Leichtigkeit versprüht. Die Herznote betont mit Tuberose, Orangenblüte und weißer Lilie ein sonniges und unbeschwertes Lebensgefühl. Die Basisnote Vanille und Sandelholz hält die Erinnerung an ein entspanntes Wochenende wach."

:) frezja jest. Naprawdę przyjemny zapach!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo:) Chyba sie wybiore znowu do perfumerii.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A "szara"Puma wydaje mi sie ze pachnie frezjami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam szarą pumę. Jest ladna, ale raczej to nie jest zapach frezji:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem ciekawa które to perfumy Ci tak pachniały...jak znajdziesz o napisz...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez jestem ciekawa...:)
Szukam ich od dlugiego czasu. Jak czasem wchodze do perfumerii i zaczynam wąchac to po trzech, max czterech zapachach nie jestem w stanie wąchac nic wiecej bo juz mam zapachowy zawrot glowy. A ze do perfumerii zagladam bardzo rzadko to jeszcze nie znalazlam tych wywąchanych.
Jest jeszcze jedna sprawa, ze perfumy czesto na ciele pachną inaczej niz na probniku. Ach- ale mam wymagania:)
Dziekuje za wszelka pomoc:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe, czy Dominoique znalazła ten zapach....

(ja nie mogę znaleźć betty...)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe, czy Dominoique znalazła ten zapach....

(ja nie mogę znaleźć betty...)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety jeszcze nie znalazlam, ale moze dlatego ze nie znalazlam czasu aby zrobic rundke o perfumeriach, ale przed lipcem na pewno to zrobię:)

Beatko, znalezliscie mieszkanie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze nie, DOminika... Ostatnio trochę pomijalismy temat, bo brakuje nam czasu... Ale współlolatorzy stają się bardzo złośliwi i chętnie się bym wyprowadziła...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zlota Lacoste. A wiesz ze jak czulas ten zapach u kogos to moze pachniec zupelnie inaczej we flakonie i na tobie rowniez

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale znalazłam te perfumiki na allegro 100ml za 34 zł tester.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele osób mówi że frezjami pachnie woda toaletowa Just Play z Avonu,ale już jej chyba nie robią ,a szkoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Anonse nie ma zapachu frezja wiem ho już miałam chyba wszystkie flakony i żaden nie podchodzi pod frezja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego porostu nie zapyta pani tej kobiety gdzie kupiła ten perfum bo sue pani podoba ja bym zapytała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie zapytać tej kobiety gdzie je kupiła ja też lubię frezja i zapach ich.i zapytała bym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba było zapytać:) ale dziś masz ładnie opisane perfumy i masę testerów, więc pewnie łatwo idzie znaleźć przynajmniej coś podobnego, do momemntu aż spotka się znow "ten zapach" osobiście moge polecić perfumy z edp24.pl i to nie tylko z uwagi na cenę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pur Blanca z Avon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zamówić http://granit-wachol.pl/rewelacyjny-zamiennik-oryginalnych-zapachow/ subtelny zapach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłem! Sprawdź to zestawienie perfum: https://spinkiiszpilki.pl/perfumy-meskie-klasyczne-i-kultowe-zapachy/b_qatq - w jednym z tych zapachów na pewno wyczujesz frezje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry