T29 Restaurant & Sports Pub

Puby

Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoda czasu wątek zamknięty W lokalu nieprzyjemny zapach za to jedzenie na prawdę bardzo słabej jakości i...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Sports Pub? wątek zamknięty Najlepszy Pub "Sportowy" w Trójmieście! Jest tam tak super, że jak jest Liga...
~BvB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Tania manager wątek zamknięty Wczoraj w arena fun ze znajomymi jezdzilismy na gokardach i tuz po chcielismy...
~Lysy
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

bez szału wątek zamknięty niestety jedzenie jest dużym minusem tego lokalu, dobre miejsce na obejrzenie...
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

pierwszy i ostatni raz.. wątek zamknięty na 'odgrzaną' pizze czekalismy 1h 15min, Mundialowych Burgerow okazalo sie...
~widz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty Zaprosiliśmy rodzinę na spacer w okolicę PGE Areny. Wstąpiliśmy do T-29 na...
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Nie dla Lechii wątek zamknięty Komercja zabija ten pub. W sobotę okazało się, że mecz Barcelona-Real był...
~jose
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Pub sportowy na najwyższym poziomie! wątek zamknięty Wiele podróżuję po Europie i jako fan piłki nożnej powiem krótko - w końcu...
~diego
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

więcej tam nie wydam pieniążków ponieważ oni ich nie chcą wątek zamknięty byłem w tym "pubie" wielokrotnie przed i po meczu -zawsze był problem z...
~były barman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

D. & M. - opinia wątek zamknięty Dobrze, że we Wrzeszczu jest nareszcie miejsce, w którym można po prostu się...
~D. & M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Miejsce nie tylko dla kibiców wątek zamknięty Ciekawe miejsce, godne polecenia. Szłam z mężem ze sceptycznym nastawieniem,...
~Karina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Brak telewizji N wątek zamknięty Jak to możliwe, że tak wspanialy pub nie ma w swojej ofercie ogladanie Ligi...
~Kris
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Skąd dj??!! wątek zamknięty Po maratonie rolkowym postanowiliśmy się trochę zabawić w pubie na terenie...
~Jo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

Porażka wątek zamknięty A więc tak wybrałem się z kolegami na mecz przy piwku a dokładniej...
~Kibic w kapciach
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry