Widok
ja miałam pożyczony Tens,używałam go przed porodem i było całkiem przyjemnie,jak miałam lekkie skurcze też było ok,jednak jak skurcze sie nasiliły zaczął mnie wkurzać i nie miałam go podczas porodu. Jednak słyszałam że nie jednej dziewczynie pomógł i uśmierzył ból. Nie podjęłam próby podłączenia go podczas porodu,gdyż ogólnie tak mam żeby lepiej wtedy nikt mnie nie dotykał i nie drażnił czymkolwiek :) Ale radze spróbować może akurat Ci podpasuje,zawsze to jakaś alternatywa :)
Użyte prawidłowo powinny przynieść ulgę, nie zniwelują bólu tylko go zmniejszą. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z ich obsługa, najlepiej zasiegnac porady fizjoterapeuty,który wszystko objaśni, bo tylko dobre umieszczenie elektrod i biegunów pradu może przynieść efekt.
Jedynym działaniem prądu TENS- czyli przezskórnej elektrycznej stymulacji nerwów jest działanie przeciwbólowe.
Jedynym działaniem prądu TENS- czyli przezskórnej elektrycznej stymulacji nerwów jest działanie przeciwbólowe.
używałam w trakcie porodu. miałam bóle krzyżowe i to byla jedyna rzecz ktora je zmniejszala. gdy szedl skurcz tens powodowal takie jakby masowanie kregoslupa co troche usmierzalo go. na partych nic nie dziala (jedynie wizja ze zaraz sie skonczy;)). w Wejherowie pani polozna mi nakleila elektrody, z reszta sama zaproponowala tens.