Towarzystwo Inwestycyjne Investing

Deweloperzy

Gdańsk, Wały Jagiellońskie 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa, Pani Dorota i Pani Magdalena błyskawicznie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 maja 2021

Maria Nagórska - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i miła obsługa .Wykonanie mieszkania zadawalające....
~Maria Nagórska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Deweloper godny polecenia. W porównaniu do innych z rynku trójmiejskiego jest...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

RP - opinia wątek zamknięty Inwestycja poprowadzona sprawnie i terminowo. Odbór mieszkania bez problemów,...
~RP
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Olga Zaitseva - opinia wątek zamknięty Miła profesjonalna obsługa. Dobry kontakt z biurem sprzedaży. Polecam
~Olga Zaitseva
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Szymon Kaczkowski - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentna i fachowa obsługa Pani Marleny Kotas z której jestem...
~Szymon Kaczkowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Rzetelna firma, szczególnie polecam Panią Marlenę - profesjonalna i bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa;-) polecam!
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Szukałem nieruchomości na Południu Gdańska, miałem kontakt z trzema różnymi...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

Powerman - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Pani tłumaczy wszystko konkretnie i cierpliwie....
~Powerman
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z przebiegu zakupu mieszkania . Miły i stały kontakt. Na...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

ok wątek zamknięty polecam, miły kontalt z deweloperem
~Johny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

UWAGA wątek zamknięty Jako były mieszkaniec budynku przy ul. Aresa 6 który w 2005 roku stanął w...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Mieszkanie Apartamenty Ateny wątek zamknięty Polecam wszystkim zakup mieszkania od tego dewelopera. Od początku do końca...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Apartamenty Apollina wątek zamknięty Szkoda czytać takie opinie zniesmaczonych, szczególnie wyrażanych przed...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Apartamenty Apollina wątek zamknięty Witam Zachęcam wszystkich do spojrzenia na tę inwestycję (Kowale - Apollina -...
~Zniesmaczony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

d - opinia wątek zamknięty Wszystko było w porządku jeśli chodzi o podpisywanie umów przedwstępnych,...
~d
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

pmad - opinia wątek zamknięty Uwaga na okresy finalizacji przy zakupie mieszkania - ja od początku...
~pmad
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

ten deweloper to jakieś totalne nieporozumienie wątek zamknięty O deweloperze powinno świadczyć to co buduje, sam sobie wystawia opinię....
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2009

fachowosc w każdym calu wątek zamknięty Nie zgodzę się z poprzednią opinią. Szukając mieszkania trafiłam na ofertę...
~przyszła lokatorka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

20

wątków

do góry