Widok

TIK-TAK PRZEDSZKOLE -STRASZYN

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
poproszę o opinie i koszt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam zasugerowałm się pytaniem o Straszyn :(:(:(tak dokładnie w Rotmance przepraszam za wprowadzenie w bład.
Do tej pory dwulatki były razem z młodszymi więc się coś zmienia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam od wrzesnia bedzie grupa 2 latkow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słoneczny Domek małego odkrywcy ? rotmanka....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia-domek wesołego odkrywcy w Straszynie. Wrzuć w google ale ciężko z miejscami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Pruszczu to okolice Tesco. Kurcze a tu mają być droższe opłaty bo 450 zł plus 9,50 dzienne wyżywienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No myśmy byli w tym w straszynie bo w sumie o tym w pruszczu nic nie wiemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oglądaliście nowe przedszkole tik-tak? czy to w straszynie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my byliśmy dziś obejrzeć przedszkole i zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, cenowo wygląda tak że jest 395 zł i jest w tym j. angielski codziennie logopedia psycholog, rytmika , zajęcia korekcyjne i religia z tego co pamiętam i plus 9,10 dziennego wyżywienia plus komitet rodzicielski 25 złoty . Więc pewnie od września zapiszemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop .........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.;)) a gdzie będzie to nowe przedszkole tik tak w Pruszczu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpiszę, bo co mi tam... W Modrym nie podobała mi się atmosfera, nie lubie jak ludzie są nawiedzeni. Nie chciałam dać do księdza a tam się okazało że jest jeszcze gorzej... Poza tym przedszkole jest bardzo ładne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja się dołączę do wypowiedzi. Synek chodził 2 lata do Modrego, teraz chodzi gdzie indziej, bo się przeprowadziliśmy, i ciężko było z dojazdami. Złego słowa nie powiem o przedszkolu. Wykwalifikowana kadra, miłe, sympatyczne i opiekuńcze panie wychowawczynie. Niesamowita pani dyrektor. Przedszkole katolickie, codziennie modlitwy przed posiłkami. Dzieci się wtedy wyciszają, jest dyscyplina, ale to żadnemu dziecku krzywdy nie robi. Dzieci są nauczone układać po sobie zabawki, słuchają panie. Jako pierwsi byliśmy tam zapisani, jako pierwsi poszliśmy do tego przedszkola. Od 1 października 2008 roku było otwarte.
Niestety w przedszkolu, do którego chodzi teraz synek nie jest już tak samo. Wiadomo, że każde przedszkole jest inne. Natomiast modre jest o wiele lepsze. Tutaj swawole, krzyki, hałasy, nie do porównania z modrym. Są plusy ale i minusy.
Co do kombinezonów, to na modrym panie same kazały przynosić, upominały zanim zaczęła się zima, żeby przygotować dzieci. W nowym przedszkolu, nauczeni z modrego, przynosiliśmy kombinezony i wierzcie mi, że żaden z rodziców prze dobre 2 ty nie zostawiał kombinezonów dzieciom. Dopiero po pochwaleniu nas, że jesteśmy przygotowani na zimę została wywieszona karteczka, żeby rodzice zostawiali kombinezony.
Co do wyjścia na spacery, to podobno jest rozporządzenie ministrów, że dzieci w przedszkolach codziennie obowiązkowo muszą wychodzić na spacery do temp -5 lub -7, nie pamiętam dokładnie... Na modrym codziennie dzieci wychodzą, w nowym przedszkolu niestety wcale nie wychodzą. Na palcach policzę ile razy od września dzieci były na dworze.
Ale się rozpisałam :)
A tak w ogóle to szukam żłobka jakiegoś niedrogiego dla 2ki dzieci 20to miesięcznych lub opiekunki. Znam ceny z zastawnej, osiedla bursztynowego, znam z Bielkówka, swoją drogą wychodzi najtaniej. Nie wiecie, czy gdzieś na Rotmance albo w Straszynie nie ma??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
alias faktycznie właścicielka jest ok...już zadzwoniłam i wszysko wiem. Przedszkole rusza od września. Alias czy jest jakieś wpisowe bo zapomniałam zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Alias, a dlaczego zabrałaś synka z Modrego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam też problem gdzie wysłać dziecko. Był najpierw na Modrym ale w końcu wylądował w Tik tak . Szukałam też w Pruszczu, ale tam są tylko przechowalnie. Przedszkole jak wszystko zależy od gustów a raczej oczekiwań nas rodziców. Mnie skusiła właścicielka, która jest super - nie spotkałam takiej nigdzie indziej. Plusem jest też to że jest tam codziennie angielski...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tego co wiem przedszkole tik tak ma dobrą opinie koleżanka ma tam dziecko i jest zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hooppka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbiajm pytanie kochane a może sąsiadki coś wiedzą o tym przedszkolu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooo, to widzę , ze chodzi nam o to samo:-) ja też jestem z Julą na codziennym spacerze;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry