Widok
Moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola rok.Zabrałam dziecko ze względu na brak porozumienia z żoną właściciela,która niestety nastawiona jest wyłącznie na zysk.Tak jak ktoś napisał wcześniej-miła tylko przy zapisie dziecka!!! Wiele do życzenia pozostawia też jadłospis-całymi tygodniami to samo!!! Mało tego napisany bez przemyślenia;zupa pomidorowa i spaghetti ,a gdzie zróżnicowana dieta??? Dodatkowym minusem są żle ,błędnie naliczane rachunki!!! SZCZERZE ODRADZAM!!!
Mi nie podoba się że dzieci nie śpią, syn jak wraca do domu to jest trochę zmęczony, rozumiem ze to 4 latki, ale jednak jeszcze dzieci. Dla mnie na duzy plus właśnie jest własna kuchnia. Jeżeli chodzi o płatności to ja wpłacam wszystko na konto, dlaczego płacisz gotówką? Dziewczyny z grupy też tak robią..
Jak to czytam to jakby nasze dzieci chodziły do różnych przedszkoli... Na żywienie absolutnie nie mogę narzekać, jogurt jest tylko naturalny (może raz coś było innego), do picia od zawsze byla tylko woda, a nie żadne soki. Bywa nawet świeża ryba, widuję miski owoców i warzyw na wózkach, wiec wręcz nie wierzę w to co piszą inni. Fakt przedszkole nie było duże, ale teraz jest znacznie lepiej. Ja generalnie polecam.
Ja z czystym sumieniem mogę polecić to przedszkole, wiadomo są jakieś niedociągnięcia, jak wszędzie jednakże generalnie jest na prawdę OK. Duży plus to własna kuchnia, bogaty program i świetna kadra i codziennie angielski... Dziecko jest tam uśmiechnięte! Myślałam że minusem jest nie za duży plac zabaw, ale jak zobaczyłam place zabaw w innych przedszkolach np. w przedszkolach na Rotmance, czy u ksiądza to już mi to przeszło...
Moje dziecko chodzi teraz do gminnego, do zerówki. Same plusy. Grupę prowadzą 3 panie na 20 dzieci, są pomysłowe i zaangażowane. Można wypytać o wszystko, czy dziecko zjadło obiad, co mu smakuje a czego nie chce jeść, jak mu idzie nauka, z czym ma problemy, czy jest lubiane przez dzieci, czy z kimś nie ma zatargu itd. Jest religia, angielski, rytmika, gimnastyka. Często wychodzą na dwór. Panie pilnują czy mają zimą kombinezony, czy przebrali buty. Na prawdę jest super. Moje dziecko uwielbia tam chodzić. Wyżywienie 11.50 zł za dzień. Ale jak się zgłosi, że dziecka nie będzie to potem w kolejnym miesiącu odejmuja za te dni opłaty.
Córka 3 rok w tik-taku. Opłaty owszem, wyższe niż w gminnym, ale mają bardzo dużo zajec dodatkowych, teatrzyków, wycieczek, warsztatów np. chemicznych. Proszę zapytać co jest w gminnym - niewiele. Tylko to co w podstawie. Jeśli to Pani I dziecku wystarczy, to pewnie, opłaty będą niższe. Wyżywienie aktualnie 11 zł za dzień, własna kuchnia. Dzieci czasem robią bułeczki, które później zjadają na podwieczorek. I to co ważne dla mnie i dziecka - codziennie są na dworze, nie ma złej pogody jeśli ubiór odpowiedni.
Czy ktoś się orientuje, czy tik tak Straszyn i Gdańsk to ta sama właścicielka?
Komentarze wskazywałyby, że tak.
Pani apodyktyczna, żyjaca w czasach PRL.
Opłaty...były na konto tzw darowizna 180zł miesięcznie: w tym zaj dodatkowe i wszystkie wyjścia wycieczki teatrzyki.
Ale chyba ktoś z rodziców poprosił o rozliczenie tych 180zł...i dyrekcja się obraziła...bo i kuratorium chyba weszło z kontrolą...
Kilka miesiecy 180zł było do koperty i do rączki dyrekcji, ale nie wszyscy płacili, więc znowu szefowa focha strzeliła...kasę ostentacyjnie oddała rodzicom i wszystkie zajęcia dodatkowe odwołała.
Paranoja, bo ang i rytmika są w podstawie programowej!
Teraz niby ang ma być w jakimś zmniejszonym zakresie.
Ogólnie panie super, kuchnia super, dyr pedagogiczna super a właścicielka katastrofa! Tylko kasa się liczy!
Komentarze wskazywałyby, że tak.
Pani apodyktyczna, żyjaca w czasach PRL.
Opłaty...były na konto tzw darowizna 180zł miesięcznie: w tym zaj dodatkowe i wszystkie wyjścia wycieczki teatrzyki.
Ale chyba ktoś z rodziców poprosił o rozliczenie tych 180zł...i dyrekcja się obraziła...bo i kuratorium chyba weszło z kontrolą...
Kilka miesiecy 180zł było do koperty i do rączki dyrekcji, ale nie wszyscy płacili, więc znowu szefowa focha strzeliła...kasę ostentacyjnie oddała rodzicom i wszystkie zajęcia dodatkowe odwołała.
Paranoja, bo ang i rytmika są w podstawie programowej!
Teraz niby ang ma być w jakimś zmniejszonym zakresie.
Ogólnie panie super, kuchnia super, dyr pedagogiczna super a właścicielka katastrofa! Tylko kasa się liczy!