Witam serdecznie,
Czy ktoras z was tlumaczyla juz moze dokumenty z Usc? Chodzi mi o to ile to kosztuje i czy to musi byc tlumacz przysiegly. Dodam, ze chodzi o przetlumaczenie na jezyk niemiecki.
00
~sanszajn
89.75.46.*
(17 lat temu) 19 maja 2009 o 19:11
Jesli chodzi o USC Gdynia to na pewno mus byc tlumacz przysiegly
00
konto usunięte
89.79.69.*
(17 lat temu) 19 maja 2009 o 19:17
ja tłumaczyłam jako tłumacz :) z tego co się orientuję, musi być przysięgłe.