TOP Pralnia

Pralnie

Gdańsk, Jabłoniowa 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia wątek zamknięty Przemiłe kobietki, zawsze uśmiechnięte i konkretne, w pracy można na nie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa,zawsze Panie są pomocne jeśli potrzebuję wyprać coś...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

Dobra pralnia w dobrej cenie wątek zamknięty Korzytam z usług tej pralni od 3 miesięcy . Warto zauważyć że trzeba trochę...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Profesjonalnie. wątek zamknięty Korzystam z usług tej pralni od momentu jej otwarcia. Wczesniej przez kilka...
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Omijać szerokim łukiem! wątek zamknięty Rozczarował mnie poziom serwisu i obsługi pralni. Oddałem kilka koszul do...
~Marcin Winiarski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Tanio , Dobrze wykonane ale troszkę trzeba poczekać wątek zamknięty Dałam koszulę do prania z prasowaniem i byłam miło zaskoczona. Jakoś z...
~IWONA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

zniszczona koszula, brudny dywan wątek zamknięty męczę sie z pralnią od 18 grudnia, reklamuję obecnie porwaną koszulę- przez 3...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Czas oczekiwania niestety jest zdecydowanie za długi wątek zamknięty Czas oczekiwania niestety jest zdecydowanie za długi, Panie niestety są dosyć...
~Lola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Młode pary uważajcie! Nie zostawiajcie im sukien ślubnych! wątek zamknięty Pralnia "Top Pralnia" przyjęła naszą garderobę 14.08.2015 i zobowiązała się...
~Pan Młody
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Drogo i długie terminy wątek zamknięty Uwazam ze pralnia jest droga i terminy zbyt długie. Poza tym na stronie...
~R
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Dobra pralnia z super cenami za usługi wątek zamknięty Ta pralnia przypadła mi do gustu. Miła obsługa i jakość usługi .Co ciekawe...
~krówka 1977
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

nigdy więcej wątek zamknięty Koszula przed praniem w tej pralni była w lepszym stanie niż ją odebrałam....
~zawiedziona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

super ceny i jakośc wykonania wątek zamknięty super ceny i jakośc wykonania
~Nikodem
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry