Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super Miejsce wątek zamknięty Z zona lubimy odwiedzać nowe restauracje szukać nowych Smaków. Tutaj wszystko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Zamówiłem jedzenie przez portal pyszne.pl wątek zamknięty I to był błąd. Na aplikację po 100 minutach przyszło powiadomienie, że...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2019

Super wątek zamknięty Wczoraj z mężem stwierdziliśmy że zjemy indyjskie potrawy, trafiliśmy do tej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Tragedia wątek zamknięty Zamówienie złożyłam o 18.30 przez pyszne.pl. Dostałam potwierdzenie czas...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Niemiła obsługa i kiepska jakość wątek zamknięty Byliśmy w dwie rodziny w tej restauracji. Zachowanie kelnera było...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

fatalny obiad wątek zamknięty Odradzam. Zniechęca sfatygowane, brudnawe,zniszczone menu. w wybranym...
~e. biernat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Suowr wątek zamknięty Wystrój i klimat bardzo fajne. Miła obsługa . Jedzenie pierwsza klasa....
~Straszno Siemaszko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Przydałyby się jakieś nowości... wątek zamknięty Cóż, niegdyś często w tej restauracji bywałem. Pomimo tego, że jedzenie jest...
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Jeżeli ktoś lubi takie klimaty smakowe polecam z całego serca wątek zamknięty Pyszne jedzenie, które jest ciekawą odmianą od schabowego i mielonego :)...
~klonnik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Kelnerki niestety się nie popisały wątek zamknięty Dotąd była to moja ulubiona restauracja. Po kilkumiesięcznej przerwie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Miła obsługa wątek zamknięty Niezrażeni poniższymi opiniami o niemiłej obsłudze wybraliśmy się do Tandoor...
~Ally
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

wielkie rozczarowanie ! wątek zamknięty Niestety po niedzielnym obiedzie w polecanej przez znajomych restauracji...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

gdyby zwolnic obsluge .... cz2 wątek zamknięty No to sie naczekalysmy.. Pani kelnerka sprzatajaca po poprzednich gosciach...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Jedzenie to nie wszystko wątek zamknięty Po wejściu, kiedy otrzymaliśmy karty, jeszcze nic nie zapowiadało...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

gdyby zwolnic obsluge restauracje mialaby wyzszy ranking cz1 wątek zamknięty Moi drodzy! Z olbrzymia przykroscia stwierdzam ze pomimo wysokiego rachunku...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Obsługa - porażka! wątek zamknięty Skorzystalam z oferty restauracji po raz pierwszy i na pewno po raz ostatni....
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Polecam każdemu wątek zamknięty Jest to dla mnie wyjątkowe miejsce i zawsze do niego wracam z wielkim...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

SUPER! wątek zamknięty Ostatnio jadłyśmy tam lunch- jedzenie przepyszne, obsługa bardzo uprzejma,...
~K.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

do Indii nam daleko wątek zamknięty Wystroj ladny, obsluga na wysokim poziomie, menu ciekawe, ale jedzenie jakos...
~kasia
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Niby może być ale raczej nie polecam. wątek zamknięty Menu jest nieczytelne. Jest stosunkowo drogo jak na trójmiasto. Potrawy są...
~buma
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

86

wątków

do góry