Widok

Tawerna Lukullus

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moje wesele ma odbyc sie w tawernie lukullus. Jeśli ktos był tam na weselu prosze o opinie. Dziekuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacja. Jedzenie bardzo dobre, moze nie było ogromnych ilości ale bardzo dobre. Przedewszystkim polecam oprawe, wystrój super, bardzo elegancko,a za razem przytulnie, a na ile osób robisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacja. Jedzenie bardzo dobre, moze nie było ogromnych ilości ale bardzo dobre. Przede wszystkim polecam oprawe, wystrój super, bardzo elegancko,a za razem przytulnie, a na ile osób robisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robimy na 70 osób? A co znaczy ze ilosci nie za duze? Chyba nie zabraknie co? A Ty bylas na weselu czy sama mialas??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też jestem zainteresowana odpowiedzią, bo mamy tam wesele 5 czerwca. Czy to znaczy, że było za mało jedzenia (ubogo na stołach) i który zestaw był wybrany. Co wybrać z zestawu a z czego zrezygnować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny nie stresujcie się !!!! Chodziło mi że jedzenia było tak akurat. Ja nie organizowałam wesela tylko sie na nim bawiłam. Uważam ze bardzo dobrą knajpę wybrałyście i na ta ilość osób jest super. Ja sama o niej myslałam ale organizuję wesele na 130 osób i to juz zdecydowanie za ciasno, mimo ze na taką nie wygląda. Spokojnie polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GRATULUJE WYBORU!MOJ BRAT MIAL TAM WESELE I ...S UUU PER!JEDZENIE...NIE MARTWCIE SIE,JEST DUZO I BARDZO DOBRE , A POZA TYM...PIEKNIE PODANE,KELNERZY NA NAJWYZSZYM POZIOMIE!
BEDZIE REWELACYJNIE,BAWCIE SIE DOBRZE!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam w zeszłym roku wesele. Było rewelacyjnie!!!. Na 80osób i były luzy na sali. Jedzenie pyszne w ilości w sam raz. Atmosfera na sali świetna. Nie denerwuj się . Napewno nie będziesz żałować. Pozdarwiam i wszystkiego dobrego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje wesele ma byc na 100 osob myslcie ze Lukullus to dobry wybor? Prosze odpowiedzcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśle,że tak. Miałam tam wesele w w czerwcu.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam jest dwóch kierowników sali - jeden jest suuuuuper i wszystko zawsze jest na czas a nawet szybciej, drugi jakby gorzej to wszystko załatwia. Niemniej sala jest super i imprezki zawsze są na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lokal rewelacyjny, klimatyzacja,wystrój wszystko na wysokim poziomie.
Mieliśmy tam niedawno wesele. Jeżeli chodzi o jedzenie to zapropnowaliśmy swoje menu i bylo naprawde wszystko smaczne i dużo.
Z czystym sumieniem polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a za ile mieliście menu? i gdzie ewentualnie załatwiliscie nocleg dla gości przyjezdnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
menu: 130 zl/osoba (w tym 4 posilki cieple i deser) bez ciasta i alkoholu, Noclegów nie zalatwialiśmy nie bylo takiej potrzeby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mielismy menu za 120zł (środkowe) , jedzenia było naprawdę wystarczająco.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka jest mozliwosc noclegow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie, nie wiecie czy można zrezygnować z tego okrągłego stołu?
I mieć tradycyjnie podkowę? :-)
jak szybko trzeba rezerwować salę?
Pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem w Lukullusie jako gość. Wesele było na ok 70-80 osób. Było naprawdę super. Jedzenie bardzo dobre (ilości wystarczające). Sala bardzo ładna. Naprawdę super. Jedynie nie podobał mi się pomysł z oddzielnym okrągłym stółem dla młodych i świadków (ale to moje subiektywne odczucie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie mi się też to nie podoba. :-(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja planuje zrobić wesele w tawernie w 06.2007. Jak myślicie kiedy powinnam zarezerwować termin?
pzdr

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm... widze, ze co pojawia sie jakis watek o tym lokalu to same superlatywy czytam....
osobiscie bylam tam na weselu rok temu i tak:
- na 100 osob miejsca bylo duuuzo, ustawienie stolow nieciekawe, bo tylko w L z tym malym stolem dla Pary Mlodej
- jedzenia bylo dosc malo na obiad i troche ospali kelnerzy - jak prosilismy o doniesienie jedzenia mowili, ze juz nie ma, a pozniej okazywalo sie, ze jednak jest....
- i najgorsza sprawa - baaardzo duzo jedzenia i alkoholu poginelo po imprezie, Mlodzi prawie nic nie dostali po weselu, chociaz widzieli, ze duzo zostalo. generalnie byli mocno zdegustowani...
- wesele odbywa sie na duzej sali, ale obok jest restauracja czynna do 22.00, przez ktora przechodzi sie, zeby wyjsc na taras i trawnik.
- na plus - otoczenie lokalu - ladny trawniczek i miejsce, gdzie mozna sie przewietrzyc, niby obok jest Kartuska, ale tak prawde mowiac jakos nie bylo slychac halasow od ulicy, co tez jest bardzo wazne. na sali duzo miejsca do tanczenia.
pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak tam wyglada z noclegami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma tam noclegow w ogole.... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super lokal.Miałam tam wesele w sierpniu. Było rewelacyjnie. Jedzenie pycha i wogóle obsługa super. Ja osobiście polecam. Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najdziwniejsze jest to, ze zawsze młodzi po weselu sa wszystkim zachwyceni...jak ktos idzie tam jako gosc to juz nie za bardzo...a to chyba opinia gosci sie liczy, mlodym wszystko sie podoba, bo jakby nie patrzec to najpiekniejszy dzien w ich zyciu...i na wszystko patrza inaczej, a na pewno sie nie przyznaja, ze cos bylo nie tak. Ja jako gosc weselny Lukullusa odradzam to miejsce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry