Technikum Ekonomiczne

Technika

Gdynia, al. Zwycięstwa 194

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
te begatywne komentarze to pomyłka wątek zamknięty Cześć rok temu skończyłam naukę w Gdyńskim Ekonomiku, Wspominam tą szkolę...
~Absolwent 2017
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Świetna szkoła - polecam wątek zamknięty Super szkoła, tu zdasz maturę oraz egzamin zawodowy. Szkoła z perspektywą....
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Szkoła godna polecenia !!!!
~Gdynia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Super szkoła! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła po której na pewno zdasz egzaminy zawodowe i maturę. To...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

polecam wątek zamknięty Domyślam się, że wszystkie oceny negatywne o tej szkole są uczniów...
~loczek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Tragedia to mało powiedziane! wątek zamknięty Niby "prestiżowa" szkoła... zajęcia dodatkowe powinny być prowadzone dla...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

MASAKRA wątek zamknięty To, co się wyprawia w tej szkole, to jakaś pomyłka. Uczniowie mają pozamykane...
~ZANIEPOKOJNAUCZENNICA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Tragedia wątek zamknięty Począwszy od poziomu nauczania - niektórzy uczą tak, jakby przypominali...
~BlackWidow
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

polecam wątek zamknięty Ten komentarz pod spodem to jakaś bzdura. Nauczyciele są dobrze...
~x
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Brak słow wątek zamknięty Jestem zrozpaczona czytajac ponizsze opinie.. Jezeli chodzi o nauczycieli...
~..
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Patologia wątek zamknięty Ta szkoła to kwintesencja patologii, kazdy robi to co chce, a nauczyciele...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

;) wątek zamknięty Właśnie sie dostałam do tej szkoły i po dniach otwartych sądze że ta szkoła...
~Justynka ;*
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2008

Pieniądze wątek zamknięty Kadra nauczycielska na dość wysokim poziomie, łatwo się dostać gorzej...
~Kicia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Szkoda gadać wątek zamknięty Moim zdaniem szkoła nie nalezy do dobrych. Nauczyciele robią łaskę tylko co...
~..
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Fajnie:)) wątek zamknięty powiem krótko i na temat:) Dużo fajnych i seksownych kobiet,super kadra...
~Kamilo
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

:) wątek zamknięty Jestem absolwentka tej szkoły. Zgadzam się poniekąd z każdą opisią już...
~Beti :P
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2009

ok wątek zamknięty Ja osobiście chodziłem do tej szkoły parę lat temu (w 2005 skończyłem) jestem...
~spokojny człowiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lipca 2008

:/ wątek zamknięty Jestem absolwentka tej szkoly i nikomu jej nie polecam! Nauczyciele potrafia...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 grudnia 2007

SYMFONIA_bezpłatnie wątek zamknięty Tutaj nauczysz się ZA DARMO programu „SYMFONIA„ zobacz koniecznie...
~teacher
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

19

wątków

do góry