Widok

Teletubisie =geje ??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
A oto co przeczytalem przed chwila na onecie:


< Sowińska: zbadać, czy teletubisie nie promują homoseksualizmu >

Czy to jest normalny kraj ?
Chyba trzeba ta chołotę wyrzucić na cztery wiatry bo niech zajmą sie do cholery najbardziej potrzebnymi rzeczami a nie dyskutowac czy telketubisie lub czy Bolek i Lolek to geje.

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale z tym homoseksualizmem to ..szkoda słów ..polska zeszla na psy.wstyd

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teletubisie to gówno jakiego jeszcze nie bylo i nie powinni tego emitowac wogóle w tv..ale tylko z tego powodu ze sa glupie..robia wode z mózgu i wogóle.

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak w ogóle Tinky jest dżentelmen po prostu i nosi torebkęLali , żeby jej było lżej...

Ot i cała historia...

A oni tu z aferą wyjeżdżają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale niezły ten filmik!!! :D Kluczowy dowód. Lepszy niż torebka. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.tvn24.pl/-1,1508085,wiadomosc.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Politycy kiedy temat jest niewygodny, szukaja zasłony dymnej np. wroga narodu (czyt. agenci SB albo geje), bądź tropią afery w innych partiach.
Ciągle rozliczają przeszłość, nie patrząc w przyszłość". Przyłączam się do wypowiedzi Emki :)

To w takim razie co z Misiem Koralgorem, który zakładał korale, Smurfy to też geje, w Misiu Uszatku też były dwa króliki, a Bolek i Lolek (może wcale nie byli braćmi)?? Normalnie chore to wszystko :/ U nas na samej górze też są dwaj tacy sami :/ może wcale nie są braćmi, albo ten kawaler to gej??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety polityka bardzo niskich lotów.

Nie mogę sobie niczego przypomnieć, co udalo się politykom ostatnimi czasy w naszym kraju. Ciągle nie ma pięniędzy, strajki (nic dziwnego, że "budżetowi" strajkują, skoro za ich pensje trudno wyżyć).
I wychodzi jeden z drugim i beszczelnie łże jak jest super.

Politycy kiedy temat jest niewygodny, szukaja zasłony dymnej np. wroga narodu (czyt. agenci SB albo geje), bądź tropią afery w innych partiach.
Ciągle rozliczają przeszłość, nie patrząc w przyszłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt wstyd.....ale udało sie odwrozic uwage od strajku lekarzy teraz juz nie tylko o strajku mowia w tv....żenada!nasza polityka jest na tragicznym poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
reportaż wczoraj w tvn był super :D
"a Lala całuje się ze wszystkimi" :P
b-k :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polowe tego rzadu powalonego powinno sie zlikwidowac byla by kasa dla szpitali i lekarzy a oni k... siedza i debatuja nad tym czy teletubis to gej ciesze ze sa takie programy jak majewskiego pokazuja glupote naszych politykow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Polsce jest po prostu taka sielanka, ludzie żyją w dostatku, a rząd nie ma problemów do rozwiązywania więc sobie znaleźli poważny problem
wstydzę się,że pochodzę z takiego walniętego kraju

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też dzisiaj o tym słyszałam
niemają się czego czepiać i wyolbrzymiać durnie.

A Żwirek i Muchomorek razem spali w jednym łóżku
i też gadają, że homoseksualizm propagują

PARANOJA

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na całym świecie od lat dzieciaki szaleją za teletubisiami, a akurat w Polsce nasz beznadziejny lpr dopatrzył się czegoś "na opak"... paranoja!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry