Widok

Tequila Rumia - menu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam tam wesele za rok a koleżanka była tam niedawno na weselu i nie była zachwycona podawanym jedzeniem i obsługą, byc może już ktos pisał na ten temat, ale proszę o opinię czy ktos z Was był tam i może się wypowiedziec na ten temat, bo trochę się zmartwiłam :(:(:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
to jak zawsze tyle opini ile ludzi, bo ja slyszlaam natomiast na odwrót ze jedzenie bardzo dobre obsługa na poziomie i ogolnie na plus :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Musze przynac ze twoja kolezanka miala racje w 100%. 3lata temu jeszcze tam bylo dobrze ale niedawno bylam tam na weselu i o 22 zabraklo juz jedzenia. Musieli sie wyklocic o wiecej jedzenia i doszlo do wymiany zdan pomiedzy wlascicielem tequili a para mloda. Strasznie tam oszukują co do jedzenia. Dobrze ze nie zrobili tam poprawin bo zostal jeden pomisek jedzenia. A co do menu to jest jedna cena chyba 125zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
moja siostra miala tam wesele w kwietniu br. i bylo calkiem,c alkiem, ale nie super, jedzienia w miare duzo,ale na koniec nie dali wszystkiego do domu
T.ma w ogole kiepska opienie, o czym nie wiedzialaysmy wczesniej, odkad sama zajmuje sie org-ą swojego wesela nasluchalam sie kilku negatywnych opinii na temat tego lokalu,osobisie tam nie robie,
mam juz zaklepane miejsce w sali weselnej w goscicinie, gdzie jest duzo jedzenia, ogromna sala i mozliwosc wyjscia na zewnatrz+ogrod dla nowozencow
polecam!

ewela
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mnie dziwia zle opinie o tequili,poniewaz jak dotad w samych superlatywach o tym lokalu slyszalam.powiem szczerze,ze mnie wystraszylyscie,bo ja bede miala tam wesele w przyszlym roku.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawde nie kłamie tak było i nie jestem z konkurencji ale my tez słyszelismy dobre opinie na temat tego lokalu az do wesela. Ja bym w zyciu tam nie zrobila swojego wesela bo goscie by byli glodni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A JEST MOZE KTOS KTO MA DOBRE PRZEZYCIA Z TYM LOKALEM?,BO WIADOMO ZE TYLE OPINI ILE LUDZI,
DZIWI MNIE TYLKO JEDNO,DLACZEGO WIEKSZOSC TERMINOW MAJA ZAREZERWOWANYCH ,SKORO JEST TAM BEZNADZIEJNIE?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
natka 21 ja mam tam wesele 1 września, wybrałam ten lokal bo słyszałam na jego temat same dobre opinie i szef wydał mi sie bardzo w porządku,
moja koleżanka z pracy miała jakis rok temu i była bardzo zadowolona

ale po tych opiniach jestem zdrowo zmartwiona :(:(:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc dziewczyny ja jestem równie zszokowana ta opinią jak natak21 ja słyszałam same dobre opinie widziałm jedeno wesele i ludzie byli zadowoleni orkiestra i fotograf tez móiwli ze super wybór więc sama juz nie wiem jak to jest. Mam nadzieje że za rok będzie wszystko ok.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie również dziwi ta opinia.Moje wesele było rok temu i akurat jedzenie i obsługa była na najwyższym poziomie.Może goscie dobrze się bawili i nie jedli za dużo bo na poprawiny zostało ogromne ilości zakąsek i mięs.Będę gościem w Tequili w najbliższą sobotę i osobiście sprawdzę czy przez rok nic się nie zmieniło.
PS. zauważyliście, że co jakiś czas na forum są przypuszczane ataki albo na jakąś dobrą knajpę ( np.Estragon) albo na zespoły które cieszą się powodzeniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to z niecierpliwością czekamy na opinię :)
ja mam nadzieje że po prostu niektórzy mają baaaaardzo duże wymagania ;)
a swoją droga tak czasem sobie myślę, jakie to przykre kiedy para młoda wydaje często zapożyczone i to niemałe pieniądze na gościa a on potem chodzi po świecie i marudzi że kotlet nie taki :(
przecież tak naprawde nie to jest najwazniejsze !!!!!!!! goście powinni przede wszystkim sie dobrze bawic i tańcowac a nie liczyc zakąski na stołach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam tam na weselu rok temu i nie mogę narzekać. Jedzenie było dobre a obsługa po prostu super. Ciągle czyste talerzyki, wymieniane nie wiadomo kiedy, tak sprytnie robiły to kelnerki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja byłam tydzien temu tam na weselu i całkiem fajnie. jak dla mnie obsługa bez zarzutu, a jedzenia było dosyc duzo. zalezy tez jakie menu młodzi zamawiaja. jezeli chodzi o lokale w Rumi to nagorzej jest w faltomie, żenada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
laura 20!a na ile bylo osob wesele?i czy nie bylo ciasno?i czy to prawda,ze w tequili panstwo mlodzi nie moga rozbic kieliszkow na szczescie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogą rozbic:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój brat miał tam wesele na początku lipca br. i wszystkiego starczyło. Obsługa też raczej ok (choć czasem trzeba było im powiedzieć, by soków dolali ;) ).
Fakt, że sala jak dla mnie mała (było ok 70 os) i mankamentem jest klimatyzacja nad stolikami :( Jak tańczyło się na parkiecie, to człowiek był zgrzany i było gorąco...
Gdy siadało się przy stoliku, by ochłonąć, z klimy wiał tak zimny powiew, że aż miałam gęsią skórkę :(
Nie polecam miejsc pod klimą - koszmar!

Ale jedzenie ok :) Choć to ustalasz indywidualnie. Dostajesz kartę z ich propozycjami i ustalasz ile i czego chcesz:) Czegoś możesz wziąć dużo, a czegoś innego wcale :)
Twój wybór!
Powodzenia :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to jest z tymi kieliszkami? można czy nie można tłuc? bo widziałęm stamtąd film i młodzi grzecznie odkładali kieliszki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój brat tłukł kieliszki...
taka jest tradycja i nikt nic nie mówił :)

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to fajowo - myślałem ze może zabraniają wlaściciele... chociaż to i tak nie przeszkodziłoby mi w spełnieniu owej tradycji :)

nie wiem skąd te złe opinie... ja słyszałem raczej dobre - i też się będę tam żenil...

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zupełnie się nie przejmuj. Ja miałam wesele w Tequili 5 sierpnia i jedzenia była masa. Na drugi dzień były jeszcze poprawiny i mimo to kilkanaście półmisków zabraliśmy do domu. Podczas ustalania menu też sie martwiliśmy, że jedzenia zabraknie i na wszelki wypadek wzięliśmy trochę więcej niz nam propnowano (domówiliśmy nawet paszteciki i szaszłyki, których nie ma w głównym menu). Obsługa na najwyższym poziomie- do 4 rano kawka, herbatka, lód do drinka- co kto sobie życzy;). Jeżeli masz jakieś pytania to chetnie odpowiem i przy okazji powspominam.......
PS. My niestety nie zbiliśmy kieliszków, bo kelnerka nam szybko je zabrała, a byliśmy tak podekscytowani, że nie zdążyliśmy jej wyprzedzić.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dorka a jaki macie zepół? Music Star? Jeżeli tak to zabawa gwarantowana.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam Music Star

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Świetny wybór- zespół jest naprawdę rewelacyjny. Wszyscy goście byli zachwyceni Marcinem i jego prowadzeniem wesela;). Chciałoby sie to przeżyć jeszcze raz..........

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to się ciesze mam nadzieje że u mnie też bedzie dobra zabawa

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez się zastanawiałam nad Music Star ale Pan mnie zdenerwował juz przez telefon więc go sobie podarowałam :)
Ale moja koleżanka która miała ich na weselu właśnie tez w Tequili bardzo sobie ich chwaliła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
co za bzdury. po pierwsze kieliszki mloda para moze zbic oczywiscie nie ma zakazu, a jesli chodzi o jedzenie to byl komentarz ze goscie sa glodni itd czywiscie to zalezy od mlodej pary tyle ile zamowia tyle jedzenia bedzie skoro zamawiaja najmniej zeby zaoszczedzic to nic dziwnego ze goscie sa glodni, co do koimatyzacji to zawsze mozan poprosic o wylaczenie jej, a potrawy po weselu wszystkie sa p[akowane i wydawane do domu. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam, byłam tam na trzech weselach, roczku, komuni i przyjęciu urodzinowym, zawsze jedzenia było w sam raz (choć ligiczne że jet to zalezne os wybranego menu) zawsze smaczne (polecam płonącego prosiaczka) po imprezie pakują do domu, obsługa bez zarzutu. Lokal elegancki i przyhjemny.
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam w teqili wesele za 34 dni.... po 1 . menu zaczyna się id 155 zł a nie od 120- a z jedzeniem nie ma się co dziwić jak młoda para leci po kosztach to w każdej knajpie zabraknie jedzenia o 22 skoro mało zamówią, moim zdaniem mają bardzo bogate menu, sala ( ja mam na górnej do 70 osób) jest bardzo ładna i gustownie urządzona, właściciele przemili, też słyszałam tylko same pozytywne opinie i póki co jestem zadowolona ze wspolpracy, za 2 tyg, idziemy ustalać menu, aaaa i pokoje mają też dla gości ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny nie denerwujcie sie zauwazcie ze ten watek jest z 2006 roku
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niepolecam nikomu tegili bylam 2razy prawdo jest ze jedzenia jest bardzo malo u nas tak samo bylo po 22 niebylo juz co jesc!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
W tequili są imprezy okolicznosciowe i jedzenia jest tyle ile sobie zamówi organizator więc jeśli ktoś zamówił za mało jedzenia to niestety mu zabraknie a wlaściciel lokalu zawsze radzi ile potrzeba, lecz klient często "wie lepiej ile jego goście zjedzą" skoro w tequili jest tak strasznie źle to czemu 2011 jest cały zerezerwowany?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja byłam niedawno tam na weselu, słabizna że szok, jedzenie hmmm jakie jedzenie?? Tyle, że obiad dostaliśmy a później tylko schab ze śliwką, schab z groszkiem, schab z morelą i to jeszcze wszystko zalane galaretą......podobno Pani Młoda coś domawiała ciekawe tylko czy to była galareta czy ten schab:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam w zeszłym roku na weselu i wydaje mi się, że wszystko zależy co zamawia Para Młoda. Jednak przeważała ilość dań w galarecie i tu się mogę zgodzić z moim poprzednikiem!
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, poprzedniczką!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2011 caly zarezerwowany? Ha ha! Jeszcze w kwietniu tego roku dzwonilam do Tequili i pytalam o sierpien 2010, i wtedy mieli wolne soboty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to masz sczęście bo lipiec i czerwiec juz ejst zajęty cały:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy słyszałas o zespole supra od nich chciałabym kontakt do nich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miałam tam wesele pod koniec sierpnia tego roku. Jestem bardzo zadowolona. Jedzonko pyszne, p. kelnerki bardzo sympatyczne i profesjonalne.Polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak większosć osób tu też nie mam dobrej opini na temat tej restauracji. mało jedzenia obsługa...? hm mój gość został oblany gorącym barszczem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
kiedyś było suuper- to prawda. Pewnie też dlatego mają zaklepane terminy bo ludzie biorą pod uwagę poprzednie lata gdy było naaaarawdę super. Ale jak większość teraz pisze, że się jedzenie popsuło, obsługa i ceny....i potwierdzam to!!wiem, widziała, jadłam sprawdziłam..teraz już niepolecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wolny termin!!!!!!!!!!

Witam.
Mam do odstąpienia termin 18.09.2010r. Sala weslena na 80 osób (lub więcej) w restauracji "Tequila" w Rumi.
http://www.tequila-rumia.pl/
W razie pytań prosze o kontakt
507-019-012
neoreda@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może wymachiwał rękoma... ja byłam bardzo zadwowolona z obsługi:) i z całego przyjęcia, a jezeli chodzi o jedzenie to zamowilam tak jak doradzał mi szef... a jak niektorzy jada po kosztach zeby zaoszczedzic to potem narzekaja, dostalismy jeszcze polmiski do domu zapakowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Graliśmy 3 razy na weselach, w tym 2 razy na dolnej sali.Szef zawsze wszystkiego pilnuje,jedzenie jest bardzo dobre.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sala jak sala, ale jedzenie hmmm słabe i to bardzo. Może i młodzi chcieli przyoszczędzić na menu, ale to co było (a było niewiele) też bez szału......byłam tam na weselu w wakacje 2009 r.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poza tym moim zdaniem nie powinnaś sugerowac się opiniami dziewczyn które miały tam wesele, bo zawsze dla młodych jest super itd, ale popatrzeć trzeba co piszą goście....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.chciałbym wszystkich uspokoić.miałem tam wesele w kwietniu tego roku i powiem że było rewelacyjnie.obsługa super,jedzenie wyśmienite.naprawde wszystko rewelacyjne.i po weselu dostaliśmy bardzo dużo jedzenia do domku.naprawde wszyskim polecam tequile.nie ma się co martwić tylko tam wyprawiać wesele!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
adam a czy mógłbyś napisać na ile osób mieliście wesele i ile zamawialiście jedzdenia? tzn za jaką kwotę?
ja mam zam wesele na 80 osób w sierpniu tego roku i byłambym wdzięczna za każdą sugestię i podpwowiedź:)
Dzięki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat,
czy ktoś miał w tym roku wesele w Tequili, bądź też był gościem i może się podzielić informacjami jak wyglądało wesele i jak wygląda sprawa z jedzeniem:) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy we wrześniu 2010 na weselu koleżanki...jedzonka za dużo nie było, jednak dość smaczne. Nie wiem może moje średnie wrażenie z klubu jest związane z niezbyt tanecznym towarzystwem, kiepskim dj...

Ale szczerze mówiąc mnie nie zachęciło :-(

Jednak niespecjalnie bym się przejmowała taką opinią - każdy może płacić różną stawkę od osoby i wtedy jedzenie będzie mniej lub więcej, nie ma się co sugerować!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzenie można wybrać jakie się chce.
Ja tam byłam na weselu mojej koleżanki i bardzo mi się podobało. Dobre jedzenie miła i kompetentna obsługa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z wesela tam wyszłam glodna,najgorsze wesele na ktorym bylam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam wesela nie będę mieć, ale kiedyś przypadkowo z rozmowy wyszło że właściciel tam się strasznie rządzi i z nikim się nie liczy. Np. jak jest czas na tort to jest tort i nic do około jest nie ważne. Orkiestra musi przerwać grac, na szybko grać cos co pasuje do danej sytuacji itp. Zero ustaleń. Podobno w ogóle nie współpracuje z orkiestrą, fotografem, kamerzystą przez co później jest dużo nie ciekawych sytuacji i bałagan
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Słownik ortograficzny :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja tam kiedyś pracowałam :)))) hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobre potrawy serwują tam. Byłam już w tej restauracji i szczerze polecam. :) Na początku nie byłam przekonana do tego lokalu ale obsługa i smak potraw miło mnie zaskoczyły. Tak więc.. polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kuzynka miała tam wesele. sala była pięknie przystrojona i menu też mieli smaczne. nikt nie miał zastrzeżeń co do organizacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardzo zadowolona z tego lokalu. U mnie wesele przebiegło bez zastrzeżeń. Obsługa szybka i miła, wystrój sali bajkowy, no i smaczne jedzenie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś ma opinię z roku 2017? Organizował wesele i jest w stanie powiedzieć jak było? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja byłam na weselu siostry ;)
menadżer sali naprawdę zadbał o wszystko, dopiął wszystko na ostatni guzik
moja siostra i jej maż nie mieli naprawdę żadnych problemów z tym miejscem
do tego pyszne jedzenie, wspaniała sala ;)
dobrze się bawiliśmy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

restauracja bardzo pozytywnie sie zmieniła
jedzenie jest wyborne, lokal też zmodernizowany
nam bardzo się tutaj podobało
wesele na 6!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile płaci się tu teraz za osobę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać, że jest to firma rodzinna. Każdy wie po co jest i za jest odpowiedzialny. Lokal nowoczesny, sala klimatyzowana, dużo przestrzeni.
Polecony prezenter muzyczny również godny polecenia.
Jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my w tym roku będziemy mieć tu wesele
mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem
dam znać , jak poszło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a my już jesteśmy po :)
powiem szczerze, że dawno nie spotkałam się z tak pozytywnym personelem, tak rodzinną atmosferą
wesele w pełni udane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co sądzicie o panu Henryku ?
ich prezenterze muzycznym?
warto skorzystać z jego usług?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osobiscie polecam ;)
był ozdobą naszego wesela i świetnie poprowadził całe wesele;)
bez niego wesele naprawdę byłoby mało ciekawe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto tu jest szefem kuchni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry