Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
śmierdzące ryby wątek zamknięty 13.10.09 ok.godz. 10 sprzedano mi ŚMIERDZĄCE wędzone flądry. Oprócz...
~smakosz ryb
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

Tragedia!!!!! wątek zamknięty Poszłam do tesco kupi laptopa o godzinie 18 i co sie dowiedzialam ze go nie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

Porażka i skandal wątek zamknięty Braki na półkach, mały wybór, brak podstawowych produktów, zbyt mała ilość...
~Julia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

żenada wątek zamknięty Co to do cholery za hipermarket ??? 1. Brak podstawowego asortymentu ! 2. Nie...
~mieszkanka dzielnicy Chełm
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2009

Jestem na tak!! wątek zamknięty Jedyny minus tego sklepu to często jego klienci!! To ludzie zostawiają syf i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

REKLAMACJA wątek zamknięty Kupiłem grę za 100 zł, okazało sie że nie mogę jej zainstalować na drugi...
~Tomasz Gajewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

Tesco Cienista wątek zamknięty Troche mało kas czynnych ale kolejki podobne jak w innych Hipermarketach. Nie...
~Klient 2 x tyg.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

badżmy obiektywni..... wątek zamknięty Codziennie korzystam. robiąc zakupy...typu bułeczki mleko...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 stycznia 2009

Szok wątek zamknięty Tragedia!!!! tyle kas atylko 5 czynnych! Co się będzie działo na Swięta?
~pojke2
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

Najgorszy hipermarket w Trójmieście wątek zamknięty Byłem dwa razy około godz. 22:00 - ludzi sporo a czynne DWIE kasy...
~Wrzek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

dno dna-TRAGEDIA wątek zamknięty TO CO ZOBACZYLEM NA WLASNE OCZY W GLOWIE SIE NIE MIESCI!!!!!! TRAGEDIA...
~rafal
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 grudnia 2008

Porażka i skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nigdy więcej nie skorzystam z tego sklepu! Potrzebowałam wydrukować dokumenty...
~beata zalewska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

produkty w promocji dla dzieci.....uwaga wątek zamknięty Porażka, mowa o promocji która miała się zacząć 13 listopada 2008, jak...
~Seba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 listopada 2008

Porażka wątek zamknięty Po godzinnym czekaniu w kolejce przy kasie usłyszałem, że większość artykułów...
~FAN TESCO
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

moloch wątek zamknięty moloch
~horche
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

55

wątków

do góry