Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warto zajrzeć wątek zamknięty Lokalizacja bardzo dobra, przerażają ceny i minusem jest brak posiłków, chyba...
~Karina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

:( - opinia wątek zamknięty odpowiedz na hm...
~:(
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Pozdrowienia z Łodzi wątek zamknięty Kompetencja, profesjonalizm, komunikatywność,urok i wdzięk, otwartość i...
~Turysta z Łodzi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

hm wątek zamknięty nie zapomnę tego nigdy, dostałam filiżankę do herbaty z czerwonym odciskiem...
~Marzena
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Odpowiedz dla 'zawiedzionej' wątek zamknięty Z reguly nie dodaje opini/ocen miejsc w ktorych bywam lub bywalem ale...
~Flamaster ;)
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Piątka z plusem za całokształt! wątek zamknięty Jestem zaskoczona tą opinią. Również jestem stałym gościem w pubie. Co do...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Jeden z lepszych pubów w Gdyni. wątek zamknięty Miejsce, które ma swój klimat. Idealne na spotkanie z znajomymi, muzyka nie...
~piwosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Fajne miejsce, z kiepsą obsługą wątek zamknięty Czy jednak warto przyjść? Tak, dla piwa z Brovarnii jak najbardziej. Jednak...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

Super pub polecam !!!! wątek zamknięty Wpadam tam regularnie to spokojne miejsce z miłą atmosferą , super fajna...
~as
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

bardzo polecam wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, duży wybór alkoholi, bardzo wygodne kanapy - doskonałe...
~Lord
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

no dla mnie bomba wątek zamknięty małolatów - brak obsługa - miła atmosfera, wystój - świetne guinness, perła -...
~Rolmops
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

pub jest ok - ale... wątek zamknięty Pub należy do raczej mojego ulubionego miejsca. Spokojnie i bez małolatów....
~rysio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

dla mnie bomba wątek zamknięty to mój ulubiony lokal do posiedzenia :) wpadam tam często i gorąco polecam
~konikCUKROWY
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

całkiem dobrze... wątek zamknięty Odwiedziłam ze znajomymi lokal na halloween...lokal fajnie udekorowany,...
~marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 listopada 2009

Super zmiana wątek zamknięty Duże zmiany w porównaniu z pubem za poprzedniego właściciela. Byłem...
~adaś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2009

masakra wątek zamknięty jeden wielki syf!!!jakaś masakra ten lokal, barman nic nie robi tylko gra na...
~Zdegustowany
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

nic specjalnego... wątek zamknięty Na samym poczatku lokal zapowiadał się dość ciekawie... niestety nie...
~A_damo_o
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 maja 2009

wielokulturowe srodowisko;) wątek zamknięty bardzo mila obsluga ktora szybko nawiazuje kontakt z klientem:) muzyka...
~plexuss
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 marca 2009

OK wątek zamknięty Fajne miejsce...bylam tam ostatnio z przyjaciolkami....ceny spoko kilmat...
~Dominika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 marca 2009

jak dla mnie bomba wątek zamknięty Czesto odwiedzam to miejscie z przyjaciółmi....Pubik jest jak najbardziej...
~AraZ
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

38

wątków

do góry