Widok

Tort bez mleka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moja chrześniaczka niedługo konczy 2 lata chce zrobic jaj tort tylko mam problem, ona nietoleruje białka mleka krowiego. moze macie jakies pomysły lub gotowy przepis na ciasto/tort bez mleka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, zadna nie ma pomysłu na tort bez mleka :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mleko sojowe, kozie?? albo z proszku- takie odpowiednie dla dziecka, ktore nie toleruje białka krowiego?

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy moja kuzynka byla na diecie bezmlecznej zrobilam jej tort galaretkowy - tzn. do tortownicy takiej z kominkiem, nie wiem czy wiecie o co chodzi wlewalam po koleji rozne kolory galaretek (jak jedna zastygla to wlewalam druga). Mozna te warstwy uzupelnic owocami. Wydaje mi sie ze mozna dostac w sklepach biszkopty bezmleczne (na stoiskach ze zdrowa zywnoscia) i zawsze mozna nimi przelozyc warstwy galaretki.
Dodam, ze moj pomysl okazal sie przebojem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i mozna dodtac jesczedo co drugiej galarateki serka homogenizowanego ona wtedy robi sie jak bita smietana pycha
tylko takak galaretka musi byc gestrza niz normalna

uwoielbiam takie torty


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm... a co to za przepis na tort z mlekiem?
Ja robię tylko bez mleka. Biszkopt to przeciez jajka, mąka i cukier. Mozna dodac kakao i bedzie kakaowy. A nie trzeba go przekladac go kremami. Mozna powidlami, galaretką, owocami:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

A jakieś porady jak podtuczyć dziecko? (27 odpowiedzi)

Moja Ola ma 10 miesięcy i niecałe 7 kg :( Nie wygląda na wychudzoną, jest drobniutka po prostu....

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry