Widok

Totalna opozycja w Polsce dostała od wiceprezydenta USA cios w splot słoneczny, który na moment odciął jej oddech.

Podczas konferencji prasowej oczywiście nie mogło zabraknąć gwoździa programu, czyli pytania o zagrożoną praworządność w Polsce. Zadał je wiceprezydentowi USA dziennikarz lewackiego Washington Post, w którym udziela się żona Radzia Sikorskiego, Anne Applebaum. Mike Pence odpowiedział ze stoickim spokojem: Podczas naszych rozmów dwustronnych rozmawialiśmy o istocie niezależności sądownictwa, ale też praworządności. Powiedziałem prezydentowi Dudzie, że jesteśmy wdzięczni prezydentowi Dudzie za jego zaangażowanie, aby wzmocnić podstawy praworządności w Polsce. Cieszę się, że pan prezydent wykazuje się tutaj przywództwem i będą podejmowane dalsze kroki, aby wzmocnić niezawisłość sadownictwa. Odpowiedź na to pytanie wiceprezydent USA zakończył słowami: Chcę jasno powiedzieć, że sojusz Polski i USA nie był nigdy silniejszy niż obecnie.
No i rozpętało się lewackie piekło. Aby potęgować napięcie na koniec zachowam reakcję samego Ojca Redaktora, Adama Michnika. Zacznijmy od jego pierwszego kamerdynera, Jarosława Kurskiego, który na Twitterze napisał: Wiceprezydent Mike Pence dowcipy odpowiada z kamienną twarzą. Żartuje, że w PL umocniły się rządy prawa. Dziękuje za to PADowi, i zachęca go do kolejnych kroków na rzecz niezależności sądownictwa
Cztery lata tak mozolnej jak i kłamliwej narracji o łamaniu konstytucji oraz zamachu na sędziowską niezawisłość przez faszystowską dyktaturę Jarosława Kaczyńskiego, a tu taka odpowiedź, która na dodatek poszła w świat. Nie dziwi, że mistrz elegancji i pogromca języka nienawiści, Adam Michnik napisał: Chwalił prezydenta Andrzeja Dudę za wzmocnienie rządów prawa w Polsce i za kolejne kroki w sprawie niezależności sądownictwa. Przypomina to znane powiedzenie, że chwalić możnych tego świata za cnoty, których nie posiadają, to tyle, co szydzić z nich okrutnie. Szyderstwa wiceprezydenta Pencea są jak laudacja na cześć hycla za troskę o zwierzęta albo inaczej: to tyle, co chwalić prezydenta Maduro za jego wielkie osiągnięcia we wcielaniu demokracji w Wenezueli oraz za troskę o rozkwit gospodarczy. Porównanie prezydenta RP do hycla, to wbrew pozorom dobra wiadomość. Michnik w tej swojej nienawiści stracił już kontrolę na wszystkimi zwieraczami i zaczyna już publicznie popuszczać oraz niemiłosiernie smrodzić. Przez ostatnie cztery lata chyba już cała słoma wylazła mu z odziedziczonych po przodkach walonek. Jeszcze raz powtórzę, że najlepszą miarą sukcesu obchodów jest żałosny skowyt i nienawistne ujadanie naszych wrogów.
wzięte od Kokos26
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zalatujesz łowca aż nadto. Nie odnoszę się do treści twego wątku, szkoda czasu. Jednak zadaję ci pytanie: po cholerę tworzysz nową osobowość na forum ?Łowca I Zetjot już ci za mało?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

i stworzyłeś problem, hmmmm
Proponuję skupić się na istocie czyli wątku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Istotą jest istota, która nie ma z kim pogadać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

zalatuję łowcą, hmmm...
Nie kumam odniesień personalnych do Twych interlokutorów (znalazłem takie mądre słowo w słowniku po 5 godzinach kształcenia)
bo wiesz..., lubię głównie kaszanę a nie ośmiorniczki i za mundry nie jezdem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Długo musiała dojrzewać w twoim łbie odpowiedź. Czy jest to efekt chwilowego dostępu do internetu czy rozbłysk świadomości, nie mam pojęcia. Wysilasz się na oryginalność w formułowaniu swoich poglądów i wypowiedzi, ale z uwagi na wąski zakres horyzontu myślowego Tobie podobnych, trudno znaleźć w nim miejsce dla siebie. Choćbyś nie wiem jak wierzgał czy kluczył, nie przebijesz sufitu czy ścian, którymi Tobie podobni jesteście ograniczeni. Czy nazwiesz siebie łowcą, zetjotem, smakoszem kaszanki, pozostaniesz tym samym zlepkiem przypadkowych komórek, różniących się od ameby zaledwie kilkoma szczegółami układu pokarmowego. Natura wyposażyła Tobie podobnych w ograniczony zakres percepcji, dlatego nie potraficie zrozumieć pewnych zasad i obyczajów. Podam ci przykład, jeden z podstawowych, który jest przedmiotem Twoich drwin w tym temacie. Chodzi o prawo. Abyś zrozumiał, posłużę się przykładem naszego portalu, na którym pisujemy. Skoro potrafisz tutaj pisać, to powinieneś zrozumieć. Przynajmniej tak myślę.
Według Was ( ameb, pisowców i innych nieskomplikowanych organizmów) prawo w Polsce powinno tak wyglądać : sędzią( administratorem) jest pajak krzyżak, którego powołał łowca absurdów, wybrany przez Zetjota.
Jak wspomniałem, schemat jest bardzo uproszczony, ale w tym jego nieskomplikowaniu i sensie, mieści się w całości logika waszego rozumowania. Logika, tutaj bym postawił znak zapytania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

pięknie to opisałeś, jakbyś widział tę szczelinkę mego horyzontu myślowego.
Pokazałem ten opis moim bliskim, sa zachwyceni, że poświęciłeś mi bezinteresownie tyle literek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawsze możesz liczyć na moją bezinteresowność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry