Widok

Traktor na pedały

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któreś forumowe dziecko ma traktor na pedały? Chodzi mi dokładnie o traktorek firmy Smoby lub Big :] Szukam opinii :) a może ktoś chce sprzedać?

W tym roku już chyba czas "zmienić brykę" Młodemu ;) znam jakość firmy BIG, bo nasze autko Big Bobby Car jest niezniszczalne :] jestem ciekawa jak się spisują traktory tej firmy :]

o takie
http://allegro.pl/traktor-na-pedala-big-ladowarka-lyzka-zaczep-i3146081931.html
http://allegro.pl/traktor-na-pedaly-big-jimmy-koparka-ladowacz-i3153354130.html
http://allegro.pl/smoby-traktor-gm-na-pedaly-z-przyczepa-green-33329-i3133615089.html

czy faktycznie są dość duże? dla wyrośniętego wzrostowo 3-latka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja coś takiego kupowałam, ale nie pamiętam jakiej firmy bo to na prezent było.
Lepszy z przyczepką, niż z "łyżką" do ładowania, bo ta podobno nie spełnia swojego zadania jak należy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy taki jak ten ostatni i chwalimy sobie bardzo bo Kuba uwielbia traktory itd swietna zsbawa,jedyne "ale"to Kuba misl 2lstka jak go dostal i nie umial jeszcze pedalowac,musielismy go ciagnac;D Wart swojej ceny bo to zabawa na lata;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Dziewczyny za opinie :]

Malaniunia - jeśli to zabawka na lata, to nie jest taki mały traktor jak dla mniejszych dzieci? tylko taki większy, że spokojnie i 5-latek pojeździ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga a nie lepiej rowerek kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma rowerek biegowy i prawdopodobnie będziemy chcieli go sprzedać i kupić zwykły ;) ale za rowerkiem to tak słabo szalał ;)

a swoje autko Big Bobby Car uwielbia :)))) i ogólnie ma szał na traktory ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Traktor jest idealny na dzialke w sezonie,Kuba szaleje tez na punkcie traktorowvi to byl idealny prezent:D Kuba ma traktorctego typu z przyczepka (pewnie innej firmy no nawet nie wiem jakiej) i spokojnie sie bawily tez dzieci znajomych powyzej 4roku zycia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie z myślą o działce chcemy kupić ten traktorek ;) niech sobie wozi skoszoną trawę itd. ;) dzisiaj już z Babcią przeglądał nasionka i cieszył się jak gwizdek ;P biegał, skakał po mieszkaniu, tańczył :] nawet pakował swoje ogrodowe przybory ;) (zabawki sekator itp.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez juz nie mozemy sie doczekac 'sezonu';D pomalu zaczynamy wyciagac zabawki itp itd mam nadzieje,ze niedlugo wszystko pojdzie w ruch m.in traktorek:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też jesteśmy "zwarci i gotowi" ;) hehehe :D tylko ta "wiosna" się obija :] a ile to razy w lany poniedziałek już się jechało na działkę :]
Nasza piaskownica, auto itp. zimują u Sąsiadki w garażu ;)

pomidory na parapecie już nie mogą się doczekać przesadzenia ;P my już wszelkie farby kupiliśmy do malowania domku/domku gospodarczego i wiaty :] Mąż miał/ma urlop (chociaż dzisiaj i tak Go korzonki pokręciły i wylądowaliśmy u lekarza, dostał L4) żeby coś porobić - a tu nic :/

A gdzie macie działeczkę? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety eiosna chyba sama wyjechala na wakacje i kaze Nam suedziec w tym zimnie;P. Nasze cebulki kwuatow juz chyba rosna w piwnicy;P a zabawki w domku na dzialce korzenie tez juz pewnie zapuszczaha;D Nam tez by sie przydalo domek pomalowac bo juz dwa lata stoi w stanie surowym,ale to moze w srodku lata;)my mamy w Porcie niedaleko Naszego bloku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia i ktory sie zdecydujesz kupic? ja kiedys sie zastanawialam nad tym z przyczepka, tylko mialam obiekcje czy na trawie bedzie latwo sie jezdzilo. Mj synek w maju konczy 3 lata i tez jest wysoki. Sprzedalam mu motorek biegowy BIG i chcialam mu w ramach prezentu zakupic traktorek tylko ciekawe jak on na dzialeczce-bo tez mamy- bedzie sie sprawowal;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malaniunia - ta "wiosna" to jakaś pomyłka :/ ponoć mamy mieć tylko 2 pory roku i faktycznie jakby ku temu zmierzało :/
moja Babcia miała kiedyś działkę w Porcie ;) jeszcze jak mnie na świecie nie było ;] tam przy cmentarzu :]
gdybyście chcieli zaoszczędzić przy zakupie farb - to poczytaj jak nam się to udało ;) http://forum.trojmiasto.pl/Gdzie-najtaniej-farby-t454052,1,305.html

Mimii - no właśnie nie wiem :/ Wasz motorek BIG to też taki pancerny, nie do zdarcia? Bo auto Big Bobby Car jest jak czołg ;) wszystko wytrzymało :]
I tak z jednej strony wiem jaka to jakość. Nie wiem jak z innymi firmami :/ auto po trawie jeździło bez problemu :]
Z drugiej strony traktor BIG trochę kosztuje... :/

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam takie autko jak Gabrys, ale nie wiem jakiej firmy, i tez niezniszczalny. Motorek tak fakt ten plastik bardzo wytrzymalym, jedynie slady uzytkowania na kolach- bo jezdzil nie tylko po trawie na dzialce ale i po betonie.
Znalazlam w Somoninie ten Traktorek i napisalam maila czy mozna podjechac z dzieckiem do tzw przymiarki. Chce ocenic czy Borys da rade nim jezdzic po trawie, bo przeciez to tylko 3latek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia zwroc tez uwage ze w aucie dziecko odpychalo sie nozkami, tu musi wlozyc sporo sily by pojechac wiekszym pojazdem i to pedałując.

dpisal mi z emozna byloby podjechac i po kartonach przejechac. No nie wiem moze sie zdecyduję.

A moze ktos ma cos podobnego to neich jeszcze nam podpowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabryś ma takiego fisia na punkcie traktorów, że chyba z tym pedałowaniem powinien dać sobie radę - byle jeździć ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia ja mam taki jak w drugim linku i przyczepke do tego!! może sie wyminimy roweek biegowy za traktorek????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolina - w jakim stanie ten traktorek z przyczepką? :))) podeślesz jakieś zdjęcia? Bo nasz rowerek mało używany (jakoś nie bardzo podpasował Gabrysiowi) ;) stan bdb :] pewnie jakieś małe ślady użytkowania widać (nie wiem czy są ryski)i ;) pewnie za kilka dni pojedziemy na działkę to mogę zrobić zdjęcia :] jak coś tu mój mail: agusiagda@o2.pl :) mamy taki rowerek:

image

skąd jesteś? wstępnie jesteśmy zainteresowani :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy taki traktor z przyczepą Smoby na trawie jeździ się bardzo ciężko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łeee :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia,

My mamy taki Smoby:
http://allegro.pl/smoby-traktor-max-przyczepa-lyzka-koparka-i3138520422.html

Młody dostał go na 2gie urodziny, krótko po zakupie połamał coś tam przy łyżce tylnej, bo ciągnął na siłę, ale tu plus dla firmy - przysłali bez problemu złamaną część ;)

Co do wielkości - powiem szczerze, że mam obawy na jak długo Ci wystarczy. Rok?
Pamiętam, że Twój Gabryś jest wysoki. Mój młody ma jakieś 103 cm i dzisiaj akurat się nim bawił i jak zaczął pedałować, to stwierdziłam, że chyba już trochę mały ten traktorek.

Kolejna sprawa - faktycznie ciężko się nim pedałuje, zwłaszcza na trawie. Co prawda dużego doświadczenia nie mam, bo mój młody dopiero teraz się wziął za pedałowanie (ma prawie 4 lata), w ub. roku w ogóle nie miał na to siły.. ale oczywiście można radzić sobie bez pedałów ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super jest Big Jimmy My mamy juz 4 lata, a drugi simba Koszmar. Starszy syn uwielbia swój big , a młodszy stoi i płacze, bo jego jest koszmarny. Jest żle wymierzony rozstaw pedałów. Dziecko nie może nauczyc sie nimi kręcić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia a ja tylko spytam czy tego autka bedziesz sie pozbywała ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moniss - bedziemy sprzedawac autko ;) ale dopiero po zakupie i sprawdzeniu traktorka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skorupka - Wasz traktorek Big ma takie podgumowane kola zamiast czystego plastiku? W autku takie sa :) jak zjazda po trawnikach? no i jak wypada wielkosciowo? ile wzrostu ma Twoj starszak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok ok to w razie co to się dogadamy jeszcze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam bo tez jestem ciekawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to my już po zakupie ;) dzięki Karolina :)
Gabryś póki co próbował jeździć na chodniku pod blokiem ;) jeszcze nie bardzo rozumie o co chodzi z tym pedałowaniem :P

image

image

image

siedzenie musiałam Mu odsunąć na najdalszą pozycję ;) ten sezon jeszcze pojeździ :] nie wiem jak za rok :] no ale wtedy będzie miał prawie 5 lat ;) więc cudów nie oczekuję :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko ma ten smoby koparko-ładowarkę z linka. tylna łyżka od razu praktycznie się wyłamała.
żeby pedalować, trzeba mieć baaaardzo dużo siły. moje dziecko nigdy nie miało na to siły.
plus jest taki, że zabawka jest niezniszczalna. chyba już szósty rok (syn będzie miał teraz 10 lat, dostał koparkę jak miał 3,5)stoi na dworzu okrągły rok i ani nie popękał plastik, ani nie sparciał - super.
w zeszłym roku młodsza corka go odkryła, brat przymocował sznurek do łyżki i woził ją w kółko po działce. cieszyła się jak szalona.

taki jak kupiła Agusia ma nasza sąsiadka. mechanizm dużej łyżki nie wytrzymał nawet jednego sezony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że wątek jest bardzo stary, ale tak się zainteresowałam tematem traktorków na pedały, że musze dodac swoje 3 grosze. Najlepszą marka jest Rolly Toys. Robi produkty tak solidne, że aż sama byłam w szoku. Nie są najtańsze ale jest to inwestycja na lataa. U mnie juz drugi synek śmitga tym samym traktorkiem :D Nie ma co ukrywac,że można wychaczyć całkiem dobre promocje na ceneo albo tu widziałam spoko ceny wielcymalcy . pl https://wielcymalcy.pl/produkt/rolly-toys/traktorki/rolly-toys-traktor-jcb-8250-z-lyzka-rollyfarmtrac/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

do góry