Widok

Trzydzieści plus

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak dbacie o twarz po 30-tce?
Stosujecie jakieś specjalne kremy, maseczki itp.?? Ktoś ma jakieś "recepty" i wskazówki od dobrej kosmetyczki, dermatologa itp??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
oj, tylko ja taka stara?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
miałam podobny wątek
http://forum.trojmiasto.pl/jaki-krem-30-t297091,1,130.html
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i na coś się zdecydowałaś z uzyskanych podpowiedzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dzień Z WYSOKIM FILTREM, na noc, pod oczy + serum. I ZERO OPALANIA! :-) Z SOLARIUM WŁĄCZNIE JEŚLI CHODZI O OPALANIE TWARZY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na noc polecam nivea pure and natural
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam tego z Celii ale znalezć nie mogę
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
annika duży zakres kremów z celii jest w realu na Osowie. Kupuje je już od ok. roku są rewelacyjne. Szczególnie krem z kolagenem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kremy z Celii można zamówić w aptece internetowe DOZ
http://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=celia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja trzydziesci - jeszcze bez plusa.
Jak na swoj wiek mam dobra cere i malo/wcale zmarszczek. Kremow przeciwzmarszczkowych uzywam od ok 25go roku zycia, gdyz jestem zdania ze lapiej zapobiegac niz leczyc.
Sposob pielegnacji zmienialam kilka razy, w miare poszerzania wiedzy na temat skladnikow aktywnych, oraz nowosci w kosmetyce.

Podam moja obecna pielegnacje:
Makijaz zmywam plynem micelarnym. na noc nakladam krem odzywczy, nawilzajacy lub odzywczo nawilzajacy, np Eucerin Q10 Night, Clarins Multiactive Nuit. Do tego krem pod oczy, z tej samej linii. Dwa razy w tygodniu robie maseczke nawilzajaco-enzymatyczna z Murad. Dodatkowo, raz w tygodniu, a zima dwa razy w tygodniu krem zastepuje olejem do twarzy (arganowym lub rozanym).
Rano - twarz przemywam tonikiem naturalnym lub woda rozana. Nakladam krem z filtrem - zima SPF15 np Roc Hydra+, latem SPF25 np Clinique Superdefense. Na to makijaz, ale malo i w miare mozliwosci mineralny (podklad, cienie, puder, mascara). Na urlopie lub przy bardzo wysokim sloncu i przebywaniu na dworze SPF 45 lub wyzej.
Nie opalam sie, zawsze nosze duze okulary sloneczne. Pije duzo wody mineralnej (ok 1.5l dziennie, latem wiecej). Skora sucha, lekko naczynkowa, sklonna do podraznien.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
o w mordę :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nieźle :)

ja wstaję rano, uzywam mydła do mycia twarzy, nie amsm czasu na makijaż i sru do roboty :)

twarz normalna , bez wyprysków :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale do tego mydła, mam nadzieję, chociaż woda różana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mnie by dnia nie starczyło a dzieciaki w czasie mojej pielęgnacji chałupę by rozniosły:)szczególnie młodszy.
zaczynam intensywnie skórę nawilżac,dlatego chcę z Celii ten tłusty krem,bo mam strasznie suchą skórę.
tak to peeling dwa razy w tygodniu a codziennie wieczorkiem młodego chusteczkami nawilżającymi skórę oczyszczam,świetnie makijaż usuwa,choć na codzień tylko cień i tusz
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheh Miranda , no jakżeby inaczej :)))

jezu jakie słowo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uzywam tego samego kremu co moj synek 4 letni czyli Bambino.
Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja też 30 bez plusa, co prawda w grudniu dopiero ale rocznikowo otworzylam nową ere w zyciu hehe

Ja tez nie mam widocznych zmarszczek, aczkolwiek jak ogladam zdjęcia z przed 10 lat to niby twarz ta sama a jakas starsza :P

u mnie odpowiedz jest prosta, uzywam wszystkiego Nivea...tonik matujący krem na dzien na noc i pod oczy, przewaznie Q10 aczkolwiek jak jest jakas nowosc czy cos to sobie kupie na spróbowanie.
Do ciala i rąk tak samo, inne jakos mi nie pasują.

A czy są uzytkowniczki Lancome albo Vichy? bo sie zastanawialam nad tymi, słyszłam dobre opinie, sama z vichy to uzywałam podkładu dermablend i byłam zadowolona a wy cos uzywacie z tych firm?
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam vichy zel do twarzy normaderm
na noc uzywam nivea nawilzajacego
a na dzien nawilzajacy la roche posay hydraphasa
ostatnio mialam clinika nawilzajacy przeciwzmarszczowy super wygladzal skore

ale z ciekawostek wydaje mi sie ze zmarszczki sa w pewien sposob genetycznie nabywane moja mama ma 60 lat prawie wcale sie nie kremuje i ma zero zmarszczek - tak samo miala jej mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przez długi czas używałam kremu nawilżajacego Vichy ale przestał mi służyć i aktualnie stosuję kremy Ziaja ale te z apteki. Raz w tygodniu peeling twrzy, dwa razy w tygodniu maseczka nawilżająca. A do codziennej pielęgnacji tylko płyn micelarny, świetna sprawa.
Z Vichy używam podkład do cery suchej i jak dla mnie rewlacja, jest bardzo wydajny, od roku mam wciąż to samo opakowanie.
Co do Celii to kupiłam ten krem tłusty, dwa razy użyłam i dostałam mega wysyp pryszczy :( także nie dla mnie.
Od czasu do czasu jak pamietam to nakładam krem pod oczy.
No i słońce staram się go unikać, latem kremy z filtrami, zero solarium.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 30+ ;)

paszczę na razie mam bez zmarch i gładziutką
moim ulubionym kremem jest Effaclar K z La Roche Posay-on ma delikatne działanie złuszczające więc paszcza po nim jak pupcia niemowlaczka gładka

obecnie używam kremów Galenica, serii Nectalys
eliksiru i kremik z filtrem energetyzujący
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też używam kremu vichy, niestety normaderm, żelu do mycia tez vichy normaderm, vichy płyn micelarny do zmywania głównie makijażu oczu oraz tonik clean&clear, inne są za słabe na moją wiecznie świecącą się buzię, pudru praktycznie wcale, bo po nich mam tylko jeszcze wiecej problemów ze skórą, maseczki siarkowe (czasami też krem z tej siarkowej serii) i inne podobne mocno ściągające (bardzo lubie japanese sake and rice z avonu)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja niestety stara pudernica jestem :D mam na mysli podkład i korektor obowiązkowo do tego puder sypki przy wysjciu z domu...tak, tak moje drogie, nakldam podklad nawet jak jestem cały dzien w domu...ja tez unikam solarium szczegolnei na twarz, wiec mam bardzo bladą cere i do tego cienie pod oczami (genetycznie) wiec bez podkladu który mi rozjasni skórę wygladam strasznie, w lustro nei chce sie patrzec...

Zazwyczaj uzywam podkładów mocno kryjących jak pharmaceris albo wlasnei vichy dermablend, ale ostatnio nei zdazylam kupic w Gda, a ze u mnie na wsi jest ograniczony dostep do kosmetykow, poszlam do apteki i z tego co tam było (podklady, ze wzgledu ze uzywam non stop kupuje tylko w aptekach) kupilam jakies totalne cudo, nazywa sie No.7 Protect&Perfect foundation...zobaczymy

mam za to prosbe, czy sa jeszcze takie kremy z podkladem?/ wiem ze kiedys bylo w avonie i z nivea, pozniej wycofali i załowalam bardzo bo to jednak nei puder a kolorek sie robił swizy na twarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja używam teraz linii kosmetyków ze śluzem ślimaka skin care, moim zdaniem jest w sam raz dla tego wieku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

do góry