Widok
Tupet i bezczelność
Proszę zwrócić uwagę na bezczelność, z jaką te mafie związane z układem gdańskim czy warszawskim, szabrowały majątek narodowy i okradały Polaków w aferach takich jak Amber Gold czy "prywatyzacja" nieruchomości.
Proszę też zwrócić uwagę na tupet z jakim bronią aferałów i przestępców rozmaite osoby czy środowiska, choćby na tym forum, atakując policjanów zamiast złodziei.
Proszę też zwrócić uwagę na tupet z jakim bronią aferałów i przestępców rozmaite osoby czy środowiska, choćby na tym forum, atakując policjanów zamiast złodziei.
Kłamstwa, tupet i bezczelność łowcy nie mają granic. SKOK Wołomin. Mówi to panu coś ? Porównaj skalę przekrętu czytelniku pomiędzy Amber Gold I Skok Wołomin. O stoczniach, a w szczególności gdańskiej, to możemy przypomnieć postać gwiazdy pisu - Jaworskiego. Chcesz łowco, to wypunktuję ci każde twoje kłamstwo przytaczane jak w tym temacie.
Ale tylko szeregowym senatorem. Łączenie osób powiązanych z PIS z piramida finansowa SKOKów to taktyka odwracania kota ogonem. A w polskich realiach jakiekolwiek manipulowanie kotem jest równoznaczne z politycznym wyrokiem smierci.
Można psuć sobie krew jakimś tuptetem i bezczelnością, można też uczyć się gracji i łagodności, z jaką publicznymi funduszami zasila się układ toruński. Z podobną swadą i łatwością sfera finansów publicznych wchodzi w cudowne dopełnienie z finansami prywatnymi w środowiskach powiązanych z panem Chemtrails Szyszką.
Popatrzcie Państwo na modelowy przykład takiego Sakiewicza. Tak, właśnie tego Sakiewicza ! W okamgnieniu staje się szpecem od żubrów i dostaje w konkursie od Szyszki 6 baniek zostawiajac daleko w tyle zgrzytająca zębami merytoryczną konkurencję, która na żubrach te zęby zjadła.
Niech wam te zęby z zazdrości wypadną ! Przynajmniej teraz wiadomo kto jest wlascicielem Polski.
Można psuć sobie krew jakimś tuptetem i bezczelnością, można też uczyć się gracji i łagodności, z jaką publicznymi funduszami zasila się układ toruński. Z podobną swadą i łatwością sfera finansów publicznych wchodzi w cudowne dopełnienie z finansami prywatnymi w środowiskach powiązanych z panem Chemtrails Szyszką.
Popatrzcie Państwo na modelowy przykład takiego Sakiewicza. Tak, właśnie tego Sakiewicza ! W okamgnieniu staje się szpecem od żubrów i dostaje w konkursie od Szyszki 6 baniek zostawiajac daleko w tyle zgrzytająca zębami merytoryczną konkurencję, która na żubrach te zęby zjadła.
Niech wam te zęby z zazdrości wypadną ! Przynajmniej teraz wiadomo kto jest wlascicielem Polski.
Świadczy, świadczy, tylko akurat odwrotnie.
Zdjęcie Kaczyńskiego świadczy o ..., no o czym świadczy, koteczku?
O chęci wstępnego porozumienia.
A zdjęcie Komorowskiego, o czym świadczy, nieboze ?
O chęcie pogłębienia porozumienia ?
Ciekawe, nieprawda?
Nie kop pod kimś dołków, komuchu, bo sam w nie wpadasz.
Zdjęcie Kaczyńskiego świadczy o ..., no o czym świadczy, koteczku?
O chęci wstępnego porozumienia.
A zdjęcie Komorowskiego, o czym świadczy, nieboze ?
O chęcie pogłębienia porozumienia ?
Ciekawe, nieprawda?
Nie kop pod kimś dołków, komuchu, bo sam w nie wpadasz.