U Cioci Kloci

Przedszkola Żłobki

Gdynia, Poziomkowa 88

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anita - opinia wątek zamknięty Moja córka uczęszczała do tego żłobka od września 2019 do marca 2020 roku. Na...
~Anita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Żłobek U cioci kloci Gdynia wątek zamknięty Bardzo proszę o jakaś świeżą opinie ponieważ zakstanawiam się czy moje...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Najlepszy żłobek w Trójmieście wątek zamknięty Wspaniali ludzie, wspaniałe miejsce. Moja córka była zawsze czysta,...
~Diana Smolarz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Z czystym sumieniem polecam wątek zamknięty Moja córka Laura zaczęła swoja przygodę w żłobku przed 2 rokiem zycia dzisiaj...
~Mama Laury
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam wszystkim żłobek prowadzony przez Panią Anię. To...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Bardzo dobry żłobek wątek zamknięty Żłobek "U Cioci Kloci" zapewnia serdeczną i profesjonalną opiekę nad...
~mama Ewy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

wyjatkowe miejsce wątek zamknięty Moja druga coreczka uczeszcza do zlobka od ponad pol roku. Jestem bardzo...
~Mama Marysi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Najlepsza opieka dla Maluszka wątek zamknięty Polecam z całego serca żłobek U Cioci Kloci wszystkim Rodzicom! To miejsce...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Cudowne miejsce dla maluszka!! wątek zamknięty Poszukując żłobka dla naszej córeczki byłam pełna obaw, czy znajdziemy...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

wspaniałe miejsce !!! wątek zamknięty Nasz Michaś uwielbia chodzić do żłobka " U Cioci Kloci". Panuje tam...
~Mama Michałka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Polecam z czystym sercem kazdemu rodzicowi! wątek zamknięty Bardzo dlugo szukalam z mezem odpowiedniego zlobka dla swojej 1,3 córeczki i...
~Mama Kalinki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Zadowoleni rodzice :) wątek zamknięty Nasza córeczka chodzi do żłobka "U Cioci Kloci" odkąd skończyła 7 m-cy....
~mama Antosi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Mój synek zaczął uczęszczać do "Cioci Kloci" gdy miał niespełna 2 latka. Jak...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Polecam :) wątek zamknięty Z uslug przedszkola korzystam juz od 2009, najpierw uczeszczal tam syn (...
~mama Marceliny i Marcina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Mój synek zaczął uczęszczać do "Cioci Kloci" gdy miał niespełna 2 latka. Jak...
~mama Adasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Świetny żłobek wątek zamknięty Do żłobka U cioci kloci oddałam pod opiekę moją córkę gdy miała skończone 9...
~Ewa mama Ani
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Świetny wątek zamknięty Do żlóbka U cioci kloci oddałam pod opiekę moją córkę gdy miała skończone 9...
~Ewa mama Ani
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Polecam wszystkim wątek zamknięty Mój synek chodzi do żłobka "U Cioci Kloci" drugi rok. Polecam wszystkim...
~Zadowolona mama :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Zadowolona :) wątek zamknięty Witam, Moja córeczka chodzi do żłobka jak skończyła roczek. Nie miała...
~Milka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

SERDECZNIE POLECAM !!! wątek zamknięty Moja córeczka od pół roku uczęszcza do punktu opieki nad dzieckiem "u Cioci...
~zadowolona mama Amelki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry