Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
roccogdansk - opinia Amelia i Igor są wspaniali i nie sprzedają przeterminowanych soków. Obsługa...
~roccogdansk
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 sierpnia 2023

Najgorsza "impreza" wątek zamknięty Obsługa fatalna. Stałam przy barze i nikt na mnie uwagi nie zwracał. W końcu...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2019

Dramat wątek zamknięty Ostatnio właściciele wymyślili sobie nowe ceny. 20 zł za godzinę bilarda. I...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Njagorsze kręgle w Trójmieście i okolicy wątek zamknięty Byłem na wielu kręglach w Trojmiescie i nie tylko, ale U7 to totalna porażka....
~Mieszkaniec Trójmiasta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Rozliczenie się z u7 wątek zamknięty Lokal U7 przy Placu Dominikańskim to miejsce, w którym spędziłem setki...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

U7 - kawalerskie czas zacząć :) wątek zamknięty Byliśmy w U7 jako część kawalerskiego. Wszystko super przygotowane. Obsługa...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Impreza w dużym gronie wątek zamknięty Oferta U7 jest zdecydowanie godna polecenia, zwłaszcza jeśli chodzi o...
~PPL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Super impreza wątek zamknięty Organizowalam mini turniej dla pracowników. Ustalenia przed i elastycznosc w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce na firmowe spotkanie integracyjne. Wszystko przebiegło...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Wieczór Panieński wątek zamknięty Jest bardzo mile zaskoczona organizacją imprezy. Menager do spraw organizacji...
~Zadowolona Renia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Najlepsza kręgielnia w Gdańsku na organizację spotkań wątek zamknięty Organizowaliśmy w U7 w Gdańsku spotkanie integracyjne dla pracowników i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Organizacja imprezy dla organizacji pozarządowych wątek zamknięty Organizowaliśmy wydarzenie dla klubów samopomocy po sprawdzeniu ofert z...
~Fundacja Fosa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Totalna porażka. wątek zamknięty Dnia 20.01.2015 odwiedziłam ze swoim chłopakiem klub bilardowy U7. Ja...
~Aneta
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Moje ulubione miejsce ze świetną atmosferą i personelem wątek zamknięty Wielki plus dla całego U7. Świetne miejsce na wypad z rodziną i przyjaciółmi....
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Super organizacja! Pełne zaangażowanie, świetna obsługa! Jedzenie pyszne,...
~Gosia FM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Centrum U7 wszystkim osobom chcącym spędzić mile...
~Śmietan-fix i przyjaciele
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Impreza integracyjna firmowa wątek zamknięty Impreza integracyjna zorganizowana na najwyższym poziomie - wszystko dograne...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi ! wątek zamknięty U7 to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Do...
~Kasia J :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

POLECAM wątek zamknięty Co jakiś czas wpadam ze znajomymi pograć w bilard albo w kręgle. Zawsze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Wieczór panieński najlepszy na jakim byłam wątek zamknięty Zorganizowałyśmy wraz z dziewczynami wieczór panieński naszej koleżance....
~Hanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
99

postów

69

wątków

do góry