Under Beer

Puby Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Garbary 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Radek - opinia wątek zamknięty Najlepsza pizza jaka jadłem do tej pory . Dodatkowo polecam autorskie...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2022

Rewelka wątek zamknięty Polecam duuuuzy wybór piw z przystawek szczególnie przyoadly mi do gustu te...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2019

bardzo dobre, ale wątek zamknięty na baigle czekaliśmy chyba z 30 minut. Zwykle staram się nie przebierać...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Super! wątek zamknięty Smacznie i przytulnie! Duży wybór piw, choć de facto nie można nabyć...
~Trolltunga - Eksperci Norweskieg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

PawelP7 - opinia wątek zamknięty Chamska obsługa to kwintesencja tego lokalu. Nikomu nie polecam.
~PawelP7
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2014

polecam wątek zamknięty Właśnie byłam tam pierwszy raz na pysznej zupie serowo-cebulowej. Pierwsze...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2016

Fajny lokal wątek zamknięty Bardzo mila atmosfera,przyjazna obsluga i menu odpowiednie do piwka,swietne...
~iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

pub 1 klasa! wątek zamknięty ŚWIETNE JEDZENIE, MEGA DUŻY WYBÓR PIWA ALKO I O% REWELACJA!
~maliniak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

rozbieżności wątek zamknięty Jedzonko jest smaczne, piwo okej, ale obsługa? masakra! zwłaszcza ten starszy...
~Beatrycze
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Spoko bar wątek zamknięty Przepyszne bajgle i dobre, regionalne piwo, które nie smakuje jak szczyny....
~Bomba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

lubię bajgle wątek zamknięty Bajgle - om nom nom. Piwo ze wszystkich stron świata, powiesz jakiego szukasz...
~ziemniak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Mega Mega Mega wątek zamknięty Super lokal. Bardzi fajnie siedzialo sie na kanapach. Piwo mega fajne nigdzie...
~Pitter
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

Niesty zawód wątek zamknięty Do amsterdamu przychodzilismy od samego początku ale to jak zostalismy...
~Niezadowolony gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2012

Niestety zawód... wątek zamknięty Do amsterdamu przychodzilismy od samego początku ale to jak zostalismy...
~Niezadowolony gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2012

Moje ulubione miejsce na spędzenie popołudnia/wieczoru wątek zamknięty W końcu znalazłam miejsce, które bez zastanowienia mogę wskazać jako...
~kkk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Absolutnie doskonałe miejsce wątek zamknięty do picia piwa a własciwie delektowania się nim ! piwo , które w sklepie można...
~Basia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Świetny klimat, świetne piwo! wątek zamknięty To miejsce dla każdego komu znudziły się pospolite piwa. Ogromny wybór...
~Michau
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Macieks - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim !!
~Macieks
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Agata - opinia wątek zamknięty Super super super,oby tak dalej :) lokal,obsługa,wystrój,menu świetne :)
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2012

fajny bar wątek zamknięty polecam milosnikom piw nie pasteryzowanym ,mile czyste miejsce jakich malo na...
~janek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

24

wątków

do góry