Uniwersytet Gdański

Szkoły wyższe

Gdańsk, Jana Bażyńskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Duszpasterstwo Akademickie wątek zamknięty Duszpasterstwo Akademickie przy parafii św. Brata Alberta zaprasza osoby w...
~ks. Mat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

gospodarka przestrzenna wątek zamknięty prosze o opinie na temat tego kierunku oraz jakie sa mozliwosci pracy po nim,...
~pilne
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

Dr J. Wojciechowska wątek zamknięty Witam Mam pytanie do studentów Wydziału Pedagogiki UG. W związku z pewnym...
~nuala
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Germanistyka - poznajmy się :) wątek zamknięty Siemka! :) W tym roku zaczynam germanistykę na UG i nie mogłam znaleźć żadnej...
~myself
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

bioinformatyka- Czyli ludzie odezwijcie się ;D wątek zamknięty Szukam od dłuuuższego czasu kogoś kto dostał się na bioinformatykę na UG i...
~Machine
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Impreza integracyjna? ;-) wątek zamknięty Cześć! Może są tutaj świezy rekruci na UG ktorzy chcieliby wyskoczyć na piwko...
~Parker
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Filologia Angielska :) wątek zamknięty Hej, chce studiować na UG od września, moja obecna uczelnia to jakaś porażka...
~mateusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Lingwistyka stosowana wątek zamknięty witam ;) cco myslicie o lingwistyce stosowanej na ug?
~McMDZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Studenci UG pomóżcie... wątek zamknięty Chodzi o wypełnienie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. Nie zajmie to...
~studentka GUM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

germanistyka zaocznie wątek zamknięty Cześć! Jestem w klasie maturalnej z rozszerzonym niemieckim. Chciałabym...
~kasia93
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

GEOGRAFIA- REKRUTACJA- PROSZE O POMOC wątek zamknięty Witam Was.. :) Chciałabym się zapytać, czy mam jakieś szanse żeby dostać się...
~malwina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

UG rządzi.... wątek zamknięty .... w mojej ankiecie, najwięcej wypełnień, za co bardzo dziękuję!...
~Wika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

medykament wątek zamknięty Witam serdecznie! Mam na imię Szymon i jestem przewodniczącym Koła...
~antykoncepcja.badanie@gmail.com
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Germanistyka - wyniki na maturze, a szanse dostania się. wątek zamknięty Niedługo mam maturę i jednocześnie mętlik w głowie :) Mam pytanie do osób,...
~Monika
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Nikt was nie zmusza do nauki wątek zamknięty Jestem absolwentką UG obecnie "Straszną" panią z dziekanatu i...
~Jagna
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2011

Trzeba się brać do roboty i nie narzekać wątek zamknięty Witam. To co tutaj widzę za wypowiedzi, podsumuję w kilku słowach: narzekanie...
~tiger
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI GEOGRAFIA MORZA 2 STOPNIA wątek zamknięty Mam pytanie do wszystkich tych którzy studiują/ studiowali geografię morza na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Wydział Matemtyki wątek zamknięty Wydział Matemtyki zatrzymał się w czasie jakieś kilkanście lat temu....
~absolwent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

myślałam żeby będzie lepiej ale da się przeżyć ;) wątek zamknięty Studiuję na wydziale historycznym. jeśli chodzi o dziekanat to panie są w...
~brzoza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Przeniesienie wątek zamknięty Hej, czy orientuje się ktoś z was czy jest możliwość przeniesienia się na UG...
~Samosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

102

wątków

do góry