Uniwersytet Gdański

Szkoły wyższe

Gdańsk, Jana Bażyńskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marks - opinia Ocena Uniwersytetu jest trudna. Z jednej strony uczelnia posiada fizyków i...
~marks
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

wkurzona matka - opinia Nawet nie potrafią dotrzymać terminu ogłoszenia listy kandydatów, które...
~wkurzona matka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

A. - opinia wątek zamknięty Poznałam 3 wydziały - chemię, Oceanografię i geografię, ekonomiczny. Miałam...
~A.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

anonim - opinia wątek zamknięty Poziom uczelnie pozostawia wiele do dyskusji. Mowa konkretnie o wydziale...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

mentor - opinia wątek zamknięty Studiowałem historię zaocznie. Dno, brak szacunku dla studenta- gorszy sort....
~mentor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Informatyka - studia II stopnia wątek zamknięty Czy istnieje szansa dostania się na informatykę II stopnia po studiach I...
~piortek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2017

Wydział MFiI porażka wątek zamknięty Poziom nauczania na wydziale mfii kierunek informatyka tryb zaoczny poniżej...
~Onurb
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

zarządzania: inwestycje i nieruchomości wątek zamknięty Cześć! Jestem na ostatnim roku gospodarki przestrzennej na UG. Jednak na...
~gp
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Mfii wątek zamknięty Na prawdę nie polecam. Informatyka na każdej innej uczelni ma większy sens....
~Aloha
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lutego 2019

Mi się podoba wątek zamknięty Przeniosłam się z PG na UG i doznałam szoku! Wykładowcy odnoszą się do mnie z...
~Natalia 641
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

materiały na historię ug wątek zamknięty Witam kupię niezbędnik (wszystkie materiały) ma pierwszy rok historii na UG....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Dziennikarstwo wątek zamknięty Siema, czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda studiowanie dziennikarstwa na...
~LGD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Porażka wątek zamknięty Pralnia pieniędzy i pełna ignorancja wobec studenta. Ukłon należy się w...
~stanowczenie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Wznowienie studiów na UG wątek zamknięty Cześć studenci! :) Piszę z pytaniem, czy orientujecie się jak wyglądają...
~XYZ
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Wydział oceanografii i geografii wątek zamknięty Jeśli wybierasz się na oceanografie - zastanów się pięć razy. Nie ma opcji,...
~Joasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Wydział Zarządzania wątek zamknięty Wszystkie uczelnie mają swoje + i -. Moim zdaniem na WZR przeważają +....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Wydział gier i zabaw wątek zamknięty Na szczególną uwagę zasługuje Wydział Zarządzania, najprawdopodobniej...
~Studentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Jest OK wątek zamknięty O niebo lepsze od tych wszystkich prywatnych szkół, których jest w...
~studentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Wzyscy ,,kochamy" dziekanat... wątek zamknięty Dobrze, z załatwianiem tu czegokolwiek zawsze były problemy, ale dzisiaj do...
~Anonimowa Wkurzona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Nie polecam... wątek zamknięty Nie polecam Zarządzania na UG, jest wielu wykładowców u których zdawalność...
~J. K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

102

wątków

do góry