Uniwersytet Gdański

Szkoły wyższe

Gdańsk, Jana Bażyńskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jeśli masz wybór-nie wybieraj UG!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zgodze sie ze wszystkimi opiniami tu wygłoszonymi, jestem na ostatnim odcinku...
~mika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Rekrutacja wątek zamknięty Chciałam się zapytać, czy trudno jest się dostać na pedagogikę wczesnoszkolną...
~pytajnik
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

Panu rektorowi Lammkowki podziękujemy wątek zamknięty Nie dla Wydziału Nauk Społecznych ! Studiuję Dziennikarstwo MSU zaocznie....
~STUDENT msu
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Wszystko, zależy od kierunku wątek zamknięty Skończyłem licencjat na UG, studiując dziennie. Opinie: - Kadra - różni...
~EduUG
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

skandal i brak profesjonalizmu wątek zamknięty w październiku podjęłam studia dyplomowe na wydziale zarządzania. Niestety-...
~Cari
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

UG magisterskie wątek zamknięty Chciał bym prosić o opinię kogoś, kto ukończył licencjata z Gospodarki...
~ona123
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

PORAŻKA wątek zamknięty Zacznę może od plusów (jest ich niestety mało) wykładowcy niektórzy są...
~al
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

rekrutacja wątek zamknięty Zastanawiam się na wyborem kierunku i zdecydowana jestem wybierać pomiędzy...
~jagoooda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 maja 2011

rekrutacja rosjoznawstwo wątek zamknięty Witam. Mam pytanie odnośnie rosjoznawstwa na ug. Czy trudno sie dostać?...
~igotur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Studia Magisterskie UJ wątek zamknięty Wszystkich studentów, którzy chcą kontynuować naukę na studiach magisterskich...
~TransAtlantic
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Plenikowska_-lusarz statystyka wątek zamknięty witam- niedluga zbliżają się zaliczenia- jednym z najstraszniejszych...
~Ania
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2010

nie polecam wątek zamknięty P O R A Ż K A Jeśli macie wybór i zastanawiacie co wybrać dobrą niepaństwową...
~studentka UG MSU dziennikarstwa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Polecam wątek zamknięty Uczelnia z rozmachem - nigdzie więcej nie nauczysz się biologii, chemii, czy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

Pokój do wynajęcia dla 2studentek wątek zamknięty Wynajmę pokój przy ul. Rogalińskiej o pow.14m2 dwóm studentkom. W pokoju: dwa...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2010

Zamienię DS nr 3 na DS nr 5 wątek zamknięty OGŁOSZENIE! Zamienię miejsce w DS nr 3 na miejsce w DS nr 5 ! Chętnych...
~pavendorf
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

mieszkanie do wynjecia wątek zamknięty Mam mieszkanie do wynajęcia- 3 pokoje na Oruni Górnej. Mieszkanie w pełni...
h2so4@op.pl
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

AM czy UG wątek zamknięty Hej ;) zastanawiam sie nad tymi dwoma uczelniami nad magisterką...
~kwiatek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2010

piomio - opinia wątek zamknięty Bardzo słaba uczelnia! Wykłady się nie odbywają, formy zaliczenia zmieniają...
~piomio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

konkurs Ingreso wątek zamknięty Studenckie Koło Rachunkowości i Finansów Analitix w Poznaniu ma zaszczyt...
~analitix
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

Nie jest tak źle wątek zamknięty Z pewnością na każdej polskiej uczelni znajdzie się kilkoro wykładowców,...
~Safin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

102

wątków

do góry