Widok

Urlop wychowawczy a praca na zlecenie.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jak to jest???
Jestem zatrudniona w firmie, w której pracowałam przed urodzeniem córki na czas nieokreślony.
W tej chwili jestem na bezpłatnym urlopie wychowawczym.
Do pracy na razie nie mogę wrócić, bo wiązałoby się to z pracą zmianową czasem i po 12 godzin a ja mając jedno półtoraroczne dziecko i dziecko chodzące do szkoły nie mogę na to sobie pozwolić :(
Zastanawiam się czy będąc na takim urlopie a równocześnie będąc zatrudnioną na czas nieokreślony w danej firmie mogę podjąć pracę na umowę zlecenie w innej firmie niż moja firma macierzysta???
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co kojarzę to możesz, pod warunkiem że dziecko będzie miało zapewnioną opiekę ( co jest zresztą oczywiste że musi mieć ...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak jak napisała nilkaa i o ile nie masz zapisu w umowie że zakaz podejmowania pracy u konkurencji czy jakoś tak .
Chociaż to chyba dotyczy dużych firm,(ja jestem zatrudniona w małej,poniżej 20 osób i mam taki zapis...) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

do góry