Widok

Urlop wychowawczy a praca na zlecenie.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jak to jest???
Jestem zatrudniona w firmie, w której pracowałam przed urodzeniem córki na czas nieokreślony.
W tej chwili jestem na bezpłatnym urlopie wychowawczym.
Do pracy na razie nie mogę wrócić, bo wiązałoby się to z pracą zmianową czasem i po 12 godzin a ja mając jedno półtoraroczne dziecko i dziecko chodzące do szkoły nie mogę na to sobie pozwolić :(
Zastanawiam się czy będąc na takim urlopie a równocześnie będąc zatrudnioną na czas nieokreślony w danej firmie mogę podjąć pracę na umowę zlecenie w innej firmie niż moja firma macierzysta???
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co kojarzę to możesz, pod warunkiem że dziecko będzie miało zapewnioną opiekę ( co jest zresztą oczywiste że musi mieć ...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak jak napisała nilkaa i o ile nie masz zapisu w umowie że zakaz podejmowania pracy u konkurencji czy jakoś tak .
Chociaż to chyba dotyczy dużych firm,(ja jestem zatrudniona w małej,poniżej 20 osób i mam taki zapis...) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca z otto w holandii (45 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (64 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

PRACA chciec to moc (69 odpowiedzi)

Czesc, calkiem niedawno temat pracy zostal poruszony (zapewne po raz kolejny na forum, nie wiem...

do góry