Widok

Urodziny 3 latka -gdzie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy możecie polecić mi jakieś ciekawe miejsce na urodziny synka. Zależy mi na fajnym animatorze, który ogarnie 9 dzieciaków i żeby impreza nie kosztowała krocie. Najlepiej jakby to były okolice od Oliwy, Przymorza, Wrzeszcza, Suchanina czy Moreny, ale inne inne miejsca też wchodzą w grę.
Niestety mieszkanie mamy zbyt małe na taką gromadę dzieciaczków i jeszcze do tego rodzice więc odpada.
Będę wdzięczna za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Galeria morena tam jest fajny plac dla mniejszych dzieci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kawa i Zabawa na Zaspie :) super plac dla młodszych dzieciaczków, fajne Panie aminatorki, pełen profesjonalizm!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, Kawa i Zabawa to miejsce bardzo fajne tylko panie wyliczyły za moją gromadkę dzieciakow spora sume, a jeszcze dochodzą rodzice i poczęstunek dla nich więc impreza bardzo drogo nas by wyniosła :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak dla 3latka to Kawa i Zabawa. Ale tanio nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podczepiam się pod pytanie :).
Czy macie jeszcze jakieś propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś pisał powyżej, że Kawa i zabawa to pełen profesjonalizm - pozwolę sobie dodać coś od siebie. Pierwszy kontakt osobisty - całkiem miło i przyjemnie (chcieliśmy tam zorganizować urodziny dziecka). Pani (właścicielka) poprosiła o wypełnienie ankiety, sprawdziła termin, powiedziała, że jest wolny i nas zapisuje. Mieliśmy jeszcze tylko przemyśleć godzinę rozpoczęcia imprezy. Obiecała nam że jeszcze tego samego dnia wieczorem przyśle mailem cennik. Minął dzień, dwa, tydzień a cennika nie widać. W końcu tam zadzwoniłam i usłyszałam, że jest jeszcze czas i że dopiero zaczynają wyceniać imprezy w tym miesiącu. Minął kolejny tydzień i odebrałam telefon "Dzień dobry, tu Kawa i zabawa, Państwo mieli mieć imprezę u nas tego i tego dnia ale niestety zaszła pomyłka, ten termin jest zajęty, mogę Państwu zaproponować inny". Podziękowałam. I to tyle na temat profesjonalizmu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry