Widok

Usunięcie / Podcięcie migdałków u dorosłych

Chciałabym podciąć migdałki , gdyż ciągle mam nawracające anginy . Gdzie najlepiej prywatnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moge polecic pana doktora Mikaszewskiego-pracuje w UCK i na Wilenskiej w Swissmedzie (gdzie wykonywal/wykonuje zabiegi m.in. takie jak podciecie migdalkow/usuniecie).Pan doktor przyjmuje prywatnie w gabinwcie w Sopocie na na konsultacji na pewno by Ci udzielil porady.Ja moge o doktorze Mikaszewskim wypowiedziec sie w samych superlatywach (a choruje przewlekle na gorne drogi oddechowe od dziecka), lecze sie u niego od naprawde wielu, wielu lat i nie bylo sytuacji, kiedy by mnie nie postawil na nogi.Przy okazji pan doktor oprocz tego ze jest wspanialym lekarzem-fachowcem, to jest przy tym bardzo milym, zycziowym i fajnym czlowiekiem, ktory pacjentow traktuje "po ludzku" (a nie jak potencjalny zysk).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

do góry