Widok

Uwaga, wszystkie Przyszłe Mamy!!!

Żabianka Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zapraszam wszystkie Przyszłe Mamusie (zarówno o dużych brzuszkach jak i tych zupełnie jeszcze niewidocznych) na zajęcia fitness do klubu Fit Zone.
(Gdańsk Żabianka ul. Gospody 3b)
Zajęcia te przygotowane zostały z myślą o już aktywnych kobietach w ciąży, jak i tych, które dopiero chcą rozpocząć ćwiczenia. Proponowany trening jest bezpieczny, gdyż został dostosowany do każdego trymestru ciąży.
Będziemy ćwiczyć w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16:00. Pierwsze spotkanie już 1. lutego.
Pierwsze zajęcia gratis! Do zobaczenia!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko godzina do dup....y
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiedziałam że godzina może być do d...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój Niuniek chodzi tam na boks
bylam z nim kilka razy i jest tam całkiem fajowo-siłownia,aerobik solarium, fryzjer itp
wszystko w jednym miejscu, każdy może znaleźć cos dla siebie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina, wiekszośc dziewczyn w ciąży bierze zwolnienie lekarskie, więc mają czas o 16-tej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tym samym beatko pomyślałam :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beatka81 napisał(a):

> Rina, wiekszośc dziewczyn w ciąży bierze zwolnienie lekarskie,
> więc mają czas o 16-tej
>
>Ale dla tych co chcą dopiero rozpocząć ćwiczenia, to godzina taka sobie;)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rinaaaaaa, czy ja sie dobrze domyślaaaaam?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam także te z Was, które dopiero planują zajść w ciążę, a są ciekawe, jak takie zajęcia wyglądają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję, że w przeciągu dwóch lat oferta na takie ćwiczenia nie zniknie i też będę mogła korzystać :) o jakiejkolwiek godzinie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skorzystałabym z propozycji, bo to fajna sprawa trochę się poruszać pod okiem fachowca, ale godzina odpada :-( o 16-ej to ja pracę dopiero kończę, a na zwolnienie tak szybko się nie wybieram .....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze troszkę daleko ale może się wybiorę zobaczyć:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a słyszałyście o zajęciach w Lady Fitness we Wrzeszczu na Wajdeloty Aktywne 9 m-cy, we wtorki o 16tej i w sobotę o 13.15.
Chyba się dziś wybiorę, co Wy na to?
Pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te zajęcia to też jest "Aktywne 9 miesięcy". Otwieram po prostu nową grupę. Można poczytać więcej na stronie www.aktywne9miesiecy.pl, a o klubie Fit Zone na www.fitzone.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki, to świetnie że ta akcja tak sie rozwija.
Po prostu mam bliżej do wrzeszcza, ale życzę powodzenia w budowaniu nowej grupy. To fajnie że my ciężarówki też mamy szansę poćwiczyć na specjalnych zajęciach.
Pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać, że prowadząca (czyli ja;) ) też oczekuje dziecka. Będziecie mogły zatem zaufać mi w kwestii bezpieczeństwa i skuteczności treningu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry