Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzice - ocena Szkoła na bardzo dobrym poziomie. Syn w tym roku pisze maturę. Nauczyciele...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lutego 2024

Katarzyna - opinia Jestem rodzicem absolwenta tej szkoły klasy mat-geo. Chciałabym serdecznie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Szkoła z klimatem bez wyścigu szczurów ale z duszą
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

olx - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, raczej nie polecam. W roku pandemii lekcje w klasach maturalnych...
~olx
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Moja Córka uczęszczała do tej szkoły. Nauczanie jest na bardzo wysokim...
~Agata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Polecam! wątek zamknięty Polecam szkołę. Trafiłam na świetnych nauczycieli. Wychowawczyni polonistka...
~Mona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Genialna szkoła ! wątek zamknięty Polecam wszystkim, zwłaszcza jeśli ktoś myśli o Mat-Fiz.
~fx
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Nie idźcie tam proszę wątek zamknięty Proszę nie wysyłajcie tam swoich dzieci. Jedyne co wyniosłam z tej szkoły to...
~z depresją
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Szkoła dla ludzi o silnych nerwach wątek zamknięty Od kilku miesięcy próbuję dodać opinię na temat 8 lo. Niestety trójmiasto ją...
~matka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Szkoła...średnia wątek zamknięty Podczas wyboru szkoły kierowałam się głównie dobrymi opiniami na temat VIIILO...
~absolwentbc2018
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Skąd te dobre oceny? wątek zamknięty W maturalnej klasie przestałam rozumieć pozytywne opinie o tym liceum, mimo...
~Gustaw/Konrad/Pielgrzym
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego liceum. W tym roku zdawałam maturę. Jestem...
~Uczennica VIII LO
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Dziwna szkoła wątek zamknięty Dziwna szkoła. Niektórzy nauczyciele bardzo dobrzy, a niektórzy nie powinni w...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Tak polecam wątek zamknięty Jestem rodzicem tegorocznego maturzysty. Jestem bardzo zadwolona ze szkoly....
~Mama ucznia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem w drugiej klasie, na profilu mat-fiz i jestem jak najbardziej...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Bardzo dobrze poza jednym wątek zamknięty Serdecznie polecam, poziom nauczania wysoki i wymagający. Nie polecam jednak...
~HKGhghf
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Odradzam wątek zamknięty Dobre wyniki matur pompują ego nauczycieli, podczas gdy każdy bierze jakieś...
~cześć
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Odradzam wątek zamknięty Duża presja ze strony dyrekcji na wyniki, wiąże wielu nauczycielom ręce na...
~absolwentka innego liceum
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

zdecydowanie nie polecam!Nauczyciele traktują uczniów jak przedmiot, który ma im zapewnić wysokie miejsca wątek zamknięty w rankingach,sprawy organizacyjno-administracyjne leżą. Dyrekcja nie potrafi...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Przeciętne "(nie)elitarne liceum", dobrzy uczniowie wątek zamknięty Skończyłem tą szkołę, matura bardzo ładnie napisana. Profil matfiz....
~Abracadabra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

59

wątków

do góry