VetCare

Weterynarze

Pogórze, Abrahama 13a

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renata - opinia wątek zamknięty Wspaniała doktor Iwona, pełny profesjonalizm i super opieka z wielkim...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Super przychodnia wątek zamknięty Panie znają sie na tym co robią oraz co ważne widać że to kochają. Ceny są...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Ania d. wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie i z wielkim sercem :)
~Ania d.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Nasza Sziszka ma super p doktor wątek zamknięty Pani Iwona Kryszewska lekarz z powołania jestesmy wdzięczni za opiekę i...
~Mirek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Z czystym sumieniem bardzo polecam! wątek zamknięty Piszę tą opinię świadomie, po wieloletniej współpracy weterynaryjnej w...
~Krzysztof Szymanowicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

I ja i moja koteczka dziękujemy za wspaniałą opiekę. wątek zamknięty Wielkie szczęście miała moja koteczka, że trafiła do tej właśnie przychodni w...
~Gabic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Dziękuję bardzo. wątek zamknięty Gdy Twój przyjaciel jest zdrowy, każdy wet. wydaje się byc dobrym lekarzem....
~Agnieszka, Nordi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Super przychodnia wątek zamknięty Byłam w przychodni z polecenia znajomej. Przyjmowała Pani Doktor Iwona...
~Renatka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Zastrzyk :( wątek zamknięty Dzisiaj musiałam wybrać się z moim jeżem pigmejskim na zastrzyk.Znalazłam się...
~wrrrr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Arek - opinia wątek zamknięty Początkowo niechętnie zapatrywałem się na wizytę w nowym miejscu. Potrzebując...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Mój pies jest zadowolony wątek zamknięty Byłem zaszczepić swojego goldena. Piesek nawet nic poczuł i był bardzo...
~Pan Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry