Widok

WIATR, kostium przebranie...poszukuję

Kupię Temat dostępny też na forum:
Słuchajcie, mam problem...syn na przedstawieniu ma postać WIATRU...
ma ktoś jakieś propozycje?
Ja nie mam zdolności krawieckich żadnych ani zbytnio pomysłów..Pani sugerowała coś w stylu jakiś firanki tiulowej, coś zwiewnego, jakaś peleryna jasna, przeźroczysta...albo na dres poprzyszywać jakieś frendzle...
No ja tego nie widzę... Może macie coś takiego do odprzedania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup wstążki i je po prostu przyszyj, albo przyczep taśmą klejącą, do tego opaska na głowę z doczepionymi wstążkami i strój gotowy, jak będzie się ruszać to wstążki będą powiewać jak wiatr, kolor szaro niebiesko sebrny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kina, dobry pomysł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie ma za co :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo z przezroczystych siatek/worków poprzecinac i zrobic paski, posklejać i gotowe :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
i tanie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
worki lepsze, możesz pociąć takie bardziej i mniej przezroczyste. Tylko zwróć uwagę, czy nie szeleszczą zbyt głośno, żeby każdy ruch dziecka nie zagłuszał małych aktorów i ich nie rozpraszał.
I tak sobie myślę, że wystarczy te paski przyczepić tylko w jednej linii od dłoni do dłoni przy rozłożonych ramionach (takie wiszące). jak będzie chciał to porusza rękami albo zrobi obrót/półobrót i wyda dźwięki i będzie to fajnie wyglądało, a jak zwiesi ręce wzdłuż ciała to nie będzie przeszkadzał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi :)
Mężul kupił folię (taką do kwiatów, przeźwoczystą) z tego chcemy właśnie poprzyczepiać paski do białej bawełnianej bluzeczki takie długie..a ile tego będzie-to wyjdzie w praniu ;) na pewno tak jak podpowiadacie, na ramionach itd..
kurcze, nie pomyślałam o fakcie że może to szeleścić...hmmm...mam nadzieję że nie będzie rozpraszać
Postaram sie zrobić im już na poniedziałek, na próbę generalną...

A co myślicie na głowe??? Niestety ja mu fryzury nie przygotouję, bo to dopiero po południu ma być
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam fajną fryzurę - ale to raczej dla dziewczynki ;) chyba, że Twój Syn ma dłuższe włosy ;] http://www.tipy.pl/artykul_11207,jak-przebrac-dziecko-za-wiatr.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nażelować włosy wystarczy jak ma co :) a jak nie to nic więcej nie trzeba
Chyba będzie ciekawiej, jak ten celofan poprzyczepiasz na zmianę z takimi zwykłymi siatkami białymi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

do góry