Widok
Głos tzw. Katolików :
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Linia-666-do-Helu-wzbudza-kontrowersje-n125920.html
http://www.fronda.pl/a/szatanska-glupota-na-helu-czyli-o-niewinnym-autobusie,113019.html
Fronda :
"Linia autobusowa 666 kursująca na Hel, mówiąc krótko i dosadnie, godzi w chrześcijański porządek państwa polskiego i jego fundamenty".
A czy może ktoś pytał Pana Boga, czy ma coś przeciwko linii autobusowej nr 666 na Hel ?
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Linia-666-do-Helu-wzbudza-kontrowersje-n125920.html
http://www.fronda.pl/a/szatanska-glupota-na-helu-czyli-o-niewinnym-autobusie,113019.html
Fronda :
"Linia autobusowa 666 kursująca na Hel, mówiąc krótko i dosadnie, godzi w chrześcijański porządek państwa polskiego i jego fundamenty".
A czy może ktoś pytał Pana Boga, czy ma coś przeciwko linii autobusowej nr 666 na Hel ?
>Kto się tematem ślubu zajmuje ?
Czy fakt kto się jakims faktem zajmuje, wpływa na to, ze ten fakt jest albo go nie ma ?
Towarzysz Ratlerek prezentuje myślenie rodem z dialektyki leninowskiej.
Jest tak, jak się umówiliśmy. A skoro się na coś nie umówiliśmy, znaczy się ze tego nie ma.
Co stoi, aby taka nierzetelna peel napisała na ten temat ? Albo Fronda ?
Sorry, katolicka numerologia autobusów PKS jest ważniejsza niż szopka z sakramentu.
Czy fakt kto się jakims faktem zajmuje, wpływa na to, ze ten fakt jest albo go nie ma ?
Towarzysz Ratlerek prezentuje myślenie rodem z dialektyki leninowskiej.
Jest tak, jak się umówiliśmy. A skoro się na coś nie umówiliśmy, znaczy się ze tego nie ma.
Co stoi, aby taka nierzetelna peel napisała na ten temat ? Albo Fronda ?
Sorry, katolicka numerologia autobusów PKS jest ważniejsza niż szopka z sakramentu.
W państwie wyznaniowym ? Żyjemy ?
Ciekawych rzeczy można się tu na forum dowiedzieć. Ciekawych inaczej
Państwem wyznaniowym to była do niedawna Szwecja, a może jeszcze nadal jest. Katolicyzm był tam zakazany. A królowa angielska jest głową kościoła anglikańskiego w Wlk Brytanii, Formalnie już tylko, ale jest.
Ale macie, ludzie, porąbane w tych głowach. Zwidy i omamy.
Ciekawych rzeczy można się tu na forum dowiedzieć. Ciekawych inaczej
Państwem wyznaniowym to była do niedawna Szwecja, a może jeszcze nadal jest. Katolicyzm był tam zakazany. A królowa angielska jest głową kościoła anglikańskiego w Wlk Brytanii, Formalnie już tylko, ale jest.
Ale macie, ludzie, porąbane w tych głowach. Zwidy i omamy.
O linii autobusowej na Hel powiedział mi dzisiaj Klient, który właśnie to gdzieś wyczytał na swoim sr*jfonie. Obaj mieliśmy z tego bekę i uznalismy to za świetny chwyt marketingowy, raczej żartobliwy niż obrazoburczy.
Okazuje się jednak, że w społeczeńśtwie nie brak heksakosjoiheksekontaheksafobików :D
Okazuje się jednak, że w społeczeńśtwie nie brak heksakosjoiheksekontaheksafobików :D
BTW:
Z ciekawości zadzwoniłem na nr 666 666 666 (także z prefiksem "+48" jak również z ukryciem mojej identyfikacji), sądząc, że dodzwonię się do samego Szatana ;)
Miła Pani powiedziała mi, że "połączenie nie może być zrealizowane z _tego_telefonu_!
Co jest...moja Nokia im nie pasi ;], czy Szatan nie chce ze mną gadać?
Chwilę później dostałem esa od mojego operatora sieci (wierny cytat):
"Nie możesz wykonywać połączeń ale przesłaliśmy do wybranego numeru informację o próbie kontaktu :-)"
Ki diabeł? (sic!)
Z ciekawości zadzwoniłem na nr 666 666 666 (także z prefiksem "+48" jak również z ukryciem mojej identyfikacji), sądząc, że dodzwonię się do samego Szatana ;)
Miła Pani powiedziała mi, że "połączenie nie może być zrealizowane z _tego_telefonu_!
Co jest...moja Nokia im nie pasi ;], czy Szatan nie chce ze mną gadać?
Chwilę później dostałem esa od mojego operatora sieci (wierny cytat):
"Nie możesz wykonywać połączeń ale przesłaliśmy do wybranego numeru informację o próbie kontaktu :-)"
Ki diabeł? (sic!)
Jeśli chodzi o ślub Marty Kaczyńskiej, to nic mi się tu nie zgadza. Przed ślubem kościelnym trzeba iść do spowiedzi i otrzymać rozgrzeszenie. Inaczej nie można przystąpić do komunii, która udzielana jest pod dwiema postaciami. Jeśli Marta planuje wspólne życie z facetem, który jest w związku sakramentalny z inną kobietą, to nie ma szans na rozgrzeszenie. Bo współuczestniczy w grzechu cudzołóstwa. Teoretycznie jest jedno wyjście. Może zadeklarować tzw. biały związek, czyli taki bez bzykania. Ale nie bądźmy dziećmi. To jest średnio realne. Ale nie mnie oceniać. Jak tak sobie postanowili, to powodzenia na nowej drodze
Swoja drogą to byłby najbardziej popieprzony ślub, o jakim słyszałem. Bo oprócz tego, to pana młodego należy traktować jak ateistę albo innowiercę. Tylko w takim przypadku możliwe są jednostronne śluby. Jedno katolik, drugie ateista lub innowierca - jedno przysięga, drugie nie i jego przysięga nie obowiązuje. Mamy zatem białe małżeństwo katoliczki po stwierdzonej nieważności poprzedniego małżeństwa z rozwodnikiem deklarującym się jako ateista lub innowierca. Totalny mindfuck.
A 666 to nie jest liczba szatana lecz człowieka. "Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć." Dlaczego wywyższenie człowieka jest najskuteczniejszą i najinteligentniejszą taktyką szatana to już wyjaśniałem kiedyś. To się nie będę powtarzał. Na temat autobusu się nie wypowiem. Szkoda czasu na aż takie głupoty. Aczkolwiek szatan poczucia humoru nie ma, a przynajmniej nic mi nie wiadomo o takiej jego cesze, więc wolałbym żeby się tak urzędnicy nie bawili. Już lepiej by nazwali ten autobus AC/DC
Swoja drogą to byłby najbardziej popieprzony ślub, o jakim słyszałem. Bo oprócz tego, to pana młodego należy traktować jak ateistę albo innowiercę. Tylko w takim przypadku możliwe są jednostronne śluby. Jedno katolik, drugie ateista lub innowierca - jedno przysięga, drugie nie i jego przysięga nie obowiązuje. Mamy zatem białe małżeństwo katoliczki po stwierdzonej nieważności poprzedniego małżeństwa z rozwodnikiem deklarującym się jako ateista lub innowierca. Totalny mindfuck.
A 666 to nie jest liczba szatana lecz człowieka. "Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć." Dlaczego wywyższenie człowieka jest najskuteczniejszą i najinteligentniejszą taktyką szatana to już wyjaśniałem kiedyś. To się nie będę powtarzał. Na temat autobusu się nie wypowiem. Szkoda czasu na aż takie głupoty. Aczkolwiek szatan poczucia humoru nie ma, a przynajmniej nic mi nie wiadomo o takiej jego cesze, więc wolałbym żeby się tak urzędnicy nie bawili. Już lepiej by nazwali ten autobus AC/DC
To nie AC/DC (Energa mogłaby wykupić prawa licencjackie do takiej linii... też niezły joke swoją drogą..:D
tylko Żelazna Dziewica
https://www.youtube.com/watch?v=WxnN05vOuSM
tylko Żelazna Dziewica
https://www.youtube.com/watch?v=WxnN05vOuSM
@Kruku:
> Na temat autobusu się nie wypowiem. Szkoda czasu na aż takie głupoty.
A wg mnie właśnie głupotą jest rozkminianie niuansów ślubu Marty Kaczyńskiej a szczególnie: medialnych doniesień na ten temat.
Nie nasze małpy, nie nasz cyrk. Bo jeśli są prawdziwe, to chyba rzeczywiście to cyrk ;)
Natomiast temat wokółliniosześćsześćsześćhelowo-autobusowy jest fajnym tematem forumowym. Idealnym na sezon ogórkowy* :D
---
* Kuźwa... nie rosną. Tzn.. rosną wszerz zamiast wzwyż, po trejażach, które mozolnie im zrobiłem.
Za to kabaczki mi wyskakują jak głupie. Coś Ciacho chyba deklarowało ich utylizację w każdej ilości... dobrze pamiętam? ;)
> Na temat autobusu się nie wypowiem. Szkoda czasu na aż takie głupoty.
A wg mnie właśnie głupotą jest rozkminianie niuansów ślubu Marty Kaczyńskiej a szczególnie: medialnych doniesień na ten temat.
Nie nasze małpy, nie nasz cyrk. Bo jeśli są prawdziwe, to chyba rzeczywiście to cyrk ;)
Natomiast temat wokółliniosześćsześćsześćhelowo-autobusowy jest fajnym tematem forumowym. Idealnym na sezon ogórkowy* :D
---
* Kuźwa... nie rosną. Tzn.. rosną wszerz zamiast wzwyż, po trejażach, które mozolnie im zrobiłem.
Za to kabaczki mi wyskakują jak głupie. Coś Ciacho chyba deklarowało ich utylizację w każdej ilości... dobrze pamiętam? ;)
Wrócę jeszcze do prób telefonicznych. Mimo wiernego cytatu, ktoś mógł przegapić najważniejszą część przekazu.
Nigdy, przenigdy... nie dostałem informacyjnego esa od operatora mojej sieci, z emotikoną.
Składam to na karb jajcarzy-programistów, którzy oprogramowali obsługę tego szczególnego numeru.
Chyba, że...
https://www.youtube.com/watch?v=wzxbczrapzM/URL]
Nigdy, przenigdy... nie dostałem informacyjnego esa od operatora mojej sieci, z emotikoną.
Składam to na karb jajcarzy-programistów, którzy oprogramowali obsługę tego szczególnego numeru.
Chyba, że...
https://www.youtube.com/watch?v=wzxbczrapzM/URL]
Przecież HEL idealnie komponuje się z 666 ;)
Idąc TYM tokiem myślenia, wszystko się zgadza. Wakacyjne korki w drodze na Hel, niejednemu kojarzą się z prze...jechaniem do celu przez piekło.
W moim osobistym życiu liczby odnoszone do Boga i liczby odnoszone do Diabła pojawiają się w łeb w łeb, obok siebie.
Idąc TYM tokiem myślenia, wszystko się zgadza. Wakacyjne korki w drodze na Hel, niejednemu kojarzą się z prze...jechaniem do celu przez piekło.
W moim osobistym życiu liczby odnoszone do Boga i liczby odnoszone do Diabła pojawiają się w łeb w łeb, obok siebie.
@sadyl
Racja. Chyba jestem tak biegunowo odległy od celebryckich plotek, że nawet nie zauważyłem, że sam zacząłem je powielać. Zafiksowałem się na doktrynie po prostu. Potwierdziła się moja opinia o płynącym z Watykanu nakazie indywidualnego rozeznawania. W pierwszej chwili ma się przed oczami obraz dziewczyny, co w młodości wyszła za zwyrodnialca, potem uciekła i założyła szczęśliwą rodzinę. W praktyce jednak indywidualne rozeznanie będzie rozeznawaniem grubości portfela. Za odpowiednią gratyfikację kuria już tak indywidualnie wszystko rozezna, że indywidualnie rozeznany zostanie nawet kot domowy i tchórzofretka.
A druga sprawa jest taka, ze jeśli ktoś tam wymyślił sobie, że to przyciągnie ludzi do Kościoła, to IQ ma chyba na poziomie temperatury pokojowej. Osiagną tylko wzruszenie ramion i złośliwy komentarz: "phi, co to za kościół co ględzi o zasadach, a sam je łamie za odpowiednią kasę." Albo będzie jeszcze gorzej i zryte berety w rodzaju redaktora Jakuba Wątłego staną się mainstreamem.
Jakby forum miało stać się miejscem wymainy myśli lekkich, łatwych i przyjemnych to jestem za. To i tak byłyby Himalaje postępu. Aczkolwiek jak sobie je wertuję korzystając ze starego wyglądu, to zwykle zatrzymuję się na tych postach, gdzie ktoś dzieli się jakąś wiedzą. Czy to ogrodnictwo, czy kulinaria, czy historia alpinizmu, czy ubezpieczenia - chłonę wszystko. Nigdy nie wiadomo, kiedy jakaś wiedza się przyda
https://www.youtube.com/watch?v=VH19hHCurPc
Racja. Chyba jestem tak biegunowo odległy od celebryckich plotek, że nawet nie zauważyłem, że sam zacząłem je powielać. Zafiksowałem się na doktrynie po prostu. Potwierdziła się moja opinia o płynącym z Watykanu nakazie indywidualnego rozeznawania. W pierwszej chwili ma się przed oczami obraz dziewczyny, co w młodości wyszła za zwyrodnialca, potem uciekła i założyła szczęśliwą rodzinę. W praktyce jednak indywidualne rozeznanie będzie rozeznawaniem grubości portfela. Za odpowiednią gratyfikację kuria już tak indywidualnie wszystko rozezna, że indywidualnie rozeznany zostanie nawet kot domowy i tchórzofretka.
A druga sprawa jest taka, ze jeśli ktoś tam wymyślił sobie, że to przyciągnie ludzi do Kościoła, to IQ ma chyba na poziomie temperatury pokojowej. Osiagną tylko wzruszenie ramion i złośliwy komentarz: "phi, co to za kościół co ględzi o zasadach, a sam je łamie za odpowiednią kasę." Albo będzie jeszcze gorzej i zryte berety w rodzaju redaktora Jakuba Wątłego staną się mainstreamem.
Jakby forum miało stać się miejscem wymainy myśli lekkich, łatwych i przyjemnych to jestem za. To i tak byłyby Himalaje postępu. Aczkolwiek jak sobie je wertuję korzystając ze starego wyglądu, to zwykle zatrzymuję się na tych postach, gdzie ktoś dzieli się jakąś wiedzą. Czy to ogrodnictwo, czy kulinaria, czy historia alpinizmu, czy ubezpieczenia - chłonę wszystko. Nigdy nie wiadomo, kiedy jakaś wiedza się przyda
https://www.youtube.com/watch?v=VH19hHCurPc
Raveninio, co za przyjemność z tym linkiem.
Uwielbiam ludzi, którzy o wszystkim potrafią rozmawiać na odpowiednim poziomie, z klasa i z szacunkiem.
Gęba "mnie się" śmieje.
Zaprawdę, wszystko jest możliwe i to przy stanie wilk syta i owca cała :)
Ps
"Miałem zaszczyt... uprzedzić Pana" Dobre to jest :)))) Boskie ~:)
Uwielbiam ludzi, którzy o wszystkim potrafią rozmawiać na odpowiednim poziomie, z klasa i z szacunkiem.
Gęba "mnie się" śmieje.
Zaprawdę, wszystko jest możliwe i to przy stanie wilk syta i owca cała :)
Ps
"Miałem zaszczyt... uprzedzić Pana" Dobre to jest :)))) Boskie ~:)