Widok

WOŚP

http://www.wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obiecałem sobie nie rugać już Zetjota przez jakiś czas, ale nasuwa mi się kilka teorii spiskowych...

- otóż czasem sobie myślę że Zetjot jest prowokacją Admina na ożywienie forum , bo to niemożliwe żeby ktoś o zdrowych zmysłach pisał takie rzeczy ;)))

- a może jest to jakiś nowy wirus w fazie eksperymentu? Przemawia za tym fakt, że zawsze gdy się go przyciska do muru zaczyna bełkotać o algorytmach i maszynerii umysłu jak komputer który się zawiesił ;)

- teoria trzecia zakłada że Zetjot jest putinowskim prowokatorem , którego zadaniem jest siać negatywny ferment na polskich forach ;)

Me przemyślenia skłaniają do wysnucia tezy popartej dowodem:

Teza: Zetjot jest wichrzycielem opłacanym przez obce mocarstwa.

Dowód: jeżeli Zetjot nie jest rosyjskim agentem niech udowodni swoją niewinność! ;) Niech udowodni że nie reprezentuje obcych służb specjalnych! ;) Niech udowodni że nie przyjmuje korzyści materialnych za takową działalność! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ K&K

Pan nigdy o algorytmach nie słyszał ? Jak można skomputeryzować jakąś firmę jeżei nie rozłożymy jej dzialania na podstawowe algorytmy służace do opracowania systemu komputerowego ?

Jak mogłyby działać mechanizmy wewnętrzne czlowieka bez algorytmu wiązącego receptory z efektorami i tego co pomiędzy nimi ?

No żesz, czlowieku, nie irytuj mnie swoją błogą nieświadomością.

Już teraz wiem skąd się biorą tzw.fajnopolacy wierzący w świeckie cuda.

Czy ja prowokuję ? No, przecież mam 100 innych rzeczy do zrobienia, czekających w kolejce, ale jak spotkam w necie czy w mediach najrozmaitsze dyrdymały, to nie ma nic bardziej niż one prowokującego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wygląda efekt finansowy dzialalnośći państwa Owsiaków można znależć tu:

http://niezalezna.pl/50908-luksusowy-apartament-na-strzezonym-osiedlu-tak-wyglada-blok-jerzego-owsiaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K&K wyjął mi pan to z ust. Ile razy można słuchać, że białe nie jest białe a czarne nie jest czarne. Jak łatwo zmanipulować wydawałoby się ,,inteligentnego" człowieka, za jakiego podaje się zetjot, lub maszyna, która ma niedopracowane oprogramowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby mieszkał w slumsach i nosił siermięge to rozumiem, byłby wiarygodny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ wróżb

Czy Pan nie zdołał zauważyć,że Pan komentuje mnie zamiast komentować rzeczywistość ? To jest jakaś dziwna, chora prawidłowość, którą potrafię określic dosadnie, a objawia się ona i w skali całego kraju w poistaci krytyki kierowanej w kierunku pozycji zamiast w kierunku rządzących. Czekam więc na Pańskie analizy rzeczywistości. Zobaczymy czy Pan mocny w analizowaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ wróżb

A słyszał Pan o św.Franciszku z Asyżu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Zetjot

Jako człowiek całkowicie Pana rozumiem, lecz jako Polak i patriota czuje się głęboko zaniepokojony. Apeluje, aby dla dobra naszego dialogu i transparentności politycznej udowodnił Pan że nie jest:

a. adminem
b. programem komputerowym
c. rosyjskim szpiegiem
d. biedronką afrykańską.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak słyszałem o św. Franciszku z Asyżu. Słyszałem również o Diogenesie z Synopy, który chodząc za dnia po ateńskim rynku z zapaloną latarnią wołał ,,Szukam człowieka!"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ K&K

Rozgryzł mnie Pan ostatecznie, więc zdradzę szczegóły - wszystkie wymienione szczegóły są prawdziwe, a to dlatego że pochodzę z epoki (r.2449) elastycznej transformacji i wariancji komórkowej, umozliwiającej płynne przechodzenie do rozmaitych form bytu, czy to materialnej czy też duchowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"afrykańska biedronką":):)

taka xxxx

prawie się kawa oplułam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na słowo "algorytm" do końca zycia będę mieć drgawki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem,..moja niedbałość ..zwyczajnie:)
przepraszam Tinker

z ang. nie jest meski?-ten "bell"?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooooo tak, zetjot nawet do zesr....nia potrzebuje algorytmu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wy nie oglądacie bajek?;)
Tinker Bell to Dzwoneczek;)
Dzwoneczek była kobietą;)

A tu:
http://i.pinger.pl/pgr169/bc434a4c002695db4bddca2c/dzwoneczek.jpeg

;)

Taka mała istotka która latała w koło głowy Piotrusia Pana;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki Elfie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i wyszło szydło z worka--jestes zbączony!
pp
mamy miec wszystko na wierzchu????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może i Curie-Skłodowska była kobietą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Al Gore

A żebyś wiedział, dobry czlowieku, że nie wiesz o czym mówisz.

Czy sam podejmujesz decyzję - ooo, 7.20, pora już się wysikać, 8.30, teraz pora na grubszą sprawę.

Czy też wewnętrzne mechanizmy biorą to na siebie ?

No to jak to z tym jest u Ciebie,nieboże ?

O wszechobecna naiwności lemingów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
- pora na grubsza sprawę... - pomyślał Chuck Norris obserwując wchodzącego do miasta Zetjota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (247 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry