Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
stypendium!!!!! wątek zamknięty słuchajcie mam problem ze stypendium na tej uczelni !!!! nikt nic nie wie!!...
~studentka
9

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2011

Polecam :) wątek zamknięty Poziom nauczania jest zadowalający. Aby mieć wysoką średnią trzeba się...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

bepieczeństwo wewnetrzne II stopień 2014- wątek zamknięty kto wybiera się na magisterkę na WSAIB na ten kierunek? Może założymy już...
~RyS :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Wychowanie fizyczne. wątek zamknięty Może ktoś mi powiedzieć jak wygląda wychowanie fizyczne na tej uczelni?
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

ŚWIETNA UCZELNIA! wątek zamknięty Ukończyłem PRAWO na Uczelni Kwiatkowskiego i nie żałuję. Nie żałuję ani...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

mama studenta bardzo dumna z syna wątek zamknięty Cwoki jedne nie macie prawa krytykować tej uczelni,szczególnie Ci którzy...
~grazia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

zdecydowanie nie polecam... wątek zamknięty Kończyłam już inne kierunki na innych uczelniach więc mogę chyba uznać, ze...
~studentka MSU
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

jestem pod wrażeniem że ta szkoła jest szkołą wyższą wątek zamknięty poziom nauczania w tej szkole jest ZEROWY!! zaliczenia za ŁĄDNE OCZY!...
~absolwentka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Przyjazna Szkoła wątek zamknięty Najlepsi specjaliści zarówno naukowi jak i praktycy, Rektor wzbudza mój...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Były student UG wątek zamknięty Niestety sytuacja zmusiła mnie to przeniesienia się z prawa na UG do Wsaib ,...
~Student
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

Info odnośnie prawa na WSAiB wątek zamknięty Witam. Chciałbym zdobyć troszkę informacji o studiowaniu prawa. Wiem że...
mightymo
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Opinia wątek zamknięty Zapisałem się na MSU niestacjonarna licząc ze szkoła jest godna zaufania....
~zawiedzony student
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2012

wykładowcy - studentka dzienna - ZBULWERSOWANA wątek zamknięty Skąd oni biorą tych wykładowców? Chodzi mi m.in.o Pana dr Rodz. z...
~Katherina
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Absolwentka wydziału zamiejscowego w Lęborku wątek zamknięty Poziom nauczania, wykładowcy, wyposażenie itp myślę,że jest na dość dobrym...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Uczelnia dla leniwych. wątek zamknięty Zastanawiam się skąd biorą się te pozytywne opinie o poziomie nauczania...?...
~Marti
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

zdecydowanie to dobra i fajna szkola wątek zamknięty polecam, nikt tu nie sciemnia, dobry poziom, fajni wykladowcy, nie olewaja...
~kaska
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

administracja wątek zamknięty Hej, czy ktoś ma informacje o planie zajęć, wiem że zaczynamy 5 paż
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

plany zajęć wątek zamknięty Witam. Rozważam podjęcie studiów w WSAiB w trybie niestacjonarnym. Jak to...
~ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

polecam wątek zamknięty Moim zdaniem bardzo dobra uczelnia, nie rozumiem zarzutów, wykładowcy są...
~luxtorpeda
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Wsaib wątek zamknięty Uczelnia ukończona w 2013 zaocznie [ dodam iż mało obchodzi mnie opinia osoby...
~abda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
238

postów

90

wątków

do góry