Widok

Wakacje

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej. W tym roku w wakacje chcemy pojechać pod namiot. Stąd pytanie kobietki drogie, gdzie jakieś fajne pole namiotowe się znajduje? Jadę z dzieckiem, więc interesuje mnie najbardziej węzeł sanitarny i rozrywki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie Półwysep Lipa, świetny węzeł sanitarny, atrakcje dla dzieci najlepsze. Niestety jest to duży ośrodek i jest dość głośno, dlatego zawsze bierzemy miejsca w dalszej odległości od 'centrum' -koło bosmana (niestety zawsze tam wieje) ale jest cisza i piękne zachody
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedziesz w Polskę czy dalej? W Skandynawii atrakcji na kempingach jest moc (naprawdę, łącznie z basenem, mini golfem i świetlicą bardzo często). Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam koziołkowo tylko tam jest pole na gora 5 namiotow bo właściciele chca aby biwakowicze czuli sie dobrze ,tam jest bardzo czysto ,sa lazienki ,prysznice ,my jeździliśmy tam ale na domek ,mieliśmy jechac tez tam pod namiot ale wybraliśmy Podlasie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bachus w Chmielnie, świetne miejsce nad jeziorem. Polecam, jezdzimy z dziećmi od kilku lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj na przykład na Gufiku albo innj stronie dla mam , gdzie są ogłoszenia tylko dla rodzin z dziećmi. Ja z Gufika akurat korzystam bo wyjeżdżamy często, taka podróżnicza rodzinka :) i nie chce trafiać byle gdzie. a tam miejsca typowo "pod dzieci", są rankingi najlepszych miejsc dla dzieci czy przyjaznych dzieciom, jest to sprawdzane, nie nadziałam się jeszcze a często nawet na weekendy wyjeżdżamy i namiary znajduje własnie tam. Polecam szczerze http://gufik.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry