Widok

Wakacje za granicą z Rocznym dzieckiem

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny podzielcie się swoimi doświadczeniami gdzie byłyście i na jak długo? ze swoimi rocznymi dzidziusiami mam na myśli wycieczki typu (Grecja,Turcja.Hiszpania itd) co polecacie i na co zwrócić uwagę wybierająć wakacje głownie chodzi mi o miejsce...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my wybieramy sie w czerwcu do grecji na krete
mala bedzie miala wtedy 1,5roku

napewno nie pojechałabym z tak malym dzieckiem do krajów arabskich typu egipt turcja
europa jak najbardziej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jest może ktoś kto już był na wakacjach z rocznym dzieckiem?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My bylismy z 10m Jankiem na trasie Czechy-Słowacja, upały były nieziemskie.
Mieliśmy nocleg w Czechach u mojej przyjaciółki, ale na Słowacji już w hotelach.

W czerwcu 2010, jak Janek miał 1,6 r, byliśmy w BUłgarii- ważny jest dobry hotel, blisko do plaży, rozrywek dla dzieci.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z jakiego biura byliście?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam z moja córeczką jak skonczyła roczek na wyspach kanar a jak miala 1,5 to bylismy na kofru było super ateraz planujemy w lutym znowu wyjazd ale tylko do europy zadne kraje arabskie z dzieckiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z jakiego biura? i czy wylot był z gdańska?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Alfa Star.
Oczywiście,że z Gdańska, dojazdy do Poznania czy Warszawy nie wchodziły w grę.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna1979, a mozesz zdradzic w jakim hotelu w Bułgarii byliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwróc uwage na wyposarzenie hotelu, czy jest przystosowany dla dzieci, czy jest mozliwosc wypozyczenia łóżeczka

jak daleko do lotniska aby nie tluc sie w autobusie 100km

czy sa jakies atrakcje na terenie typu plac zabaw, brodzik
teraz wiele hoteli ma kluby animacyjne - fajna sprawa

my lecimy z triadą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry watek :) Ja rowniez szukam dobrego miejsca na wyjazd z takim maluchem. :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc dziewczeta piszcie z jakich biur najlepiej,dokąd jechac, no i oczywiscie jaki hotel polecacie
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bierz pod uwage kierunki, które maja wyloty z Gdańska:
grecja - kontynent i wyspy
hiszpania - kontynent, majorka
bułgaria, chorwacja,

oczywiscie egipt, turcja, tumezja - ale odradzam ze wzgledu na czystosc a raczej jej brak i na inna flore bakteryjną
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy w hotelu LUNA, Złote Piaski.

http://www.alfastar.com.pl/Bulgaria,kraj/kurort,/hotel,Luna
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak wylotów z Gdańska;(
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kiedy brak wylotów?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w czerwcu 2010 jeszcze lecieliśmy z Gdańska.
Fakt, n\lot nocny-23:00!!!!, ale nigdzie nie musieliśmy kursować.
Może coś zmienili!
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak szukam, to z Gdańska większość ofert to Egipt :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy z synkiem jak miał 11 mc w Grecji na Korfu i mogę polecić ten hotel jak najbradziej.
http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/korfu/hotel_sunshine_vacation_clubs_2485.php?SEARCH_HOTEL=WAW&SEARCH_HOTEL=DBL&SEARCH_HOTEL=A& Wylot z Warszawy .
Jak Adaś miał 14 mc byłiśmy w Turcji, pogoda ok ale nie za bardzo był dostosowany dla maluchów.
Oba wyjazdy z Itaki
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam w Turcji 2 razy i jakoś nie zauważyłam żeby było tam brudno. większy syf widziałam np w Hiszpanii lub Grecji.
my byliśmy z 14 mies wtedy synkiem w zeszłe wakacje właśnie w Turcji, okolice Side, Biuro Exim Tours, hotel 5 gwiazdkowy. nikt z nas żadnych sensacji żołądkowych nie miał. mały jadł to samo co my. unikaliśmy tylko napojów z dystrybutorów. posiłki dla dziecka (kaszka, mleko) przyrządzaliśmy na bazie wody min. i było ok :)
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jednak z tak malym dzieckiem jestem z a wynajeciem willi itp, bylam z 10 miesiecznym dzieckiem na Fuercie w polowie pazdziernika i bylo 28 stopni, wiec upal jak dla mnie, ale wietrznie wiec ok, ja zawsze polecam Hiszpanie...
Dlaczego willa? mamy dwie osobne sypialnie , nie wyobrazam o 20 siedziec na korytarzu i czekac az dziecko zasnie...posilki itp, mozna robic kiedy chce sie itp...dodatkowo mielismy wlasny basen, wiec jakby co nie musielismy isc daleko...
zwracalam uwage czy jest cos dla dzidzi i czy mozna dojsc do plazy itp..., ja mialam ciezkie zejscie, ale wozek niosl maz ja dziecko i mloda w wozku spala a tatus na desce surfingowej plywal dolacze zdjecia...

znajomi polecaja cypr rowniez...
Bulgaria tez ok, ale moi znajomi maja wlasny tam apartament, wiec bazy hotelowej ne szukam, ja do roku Blanki potrzebowalam wlasnej kuchni itp...

dolaczam kilka zdjec...
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with [URL=http://ima
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OMG za duze, wklejam jeszze raz sorki


image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
izulucha, a podpowiesz gdzie szukac takich ofert?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ach jeszcze wkleje zdjecie z restauracji z parkiem wodnym i sorki za te za duze foty

image

Uploaded with ImageShack.us
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczwysice smith

przez to , ze mieszkam w UK to mam duze latwiej z podrozowaniem, ale korzystam zawsze i to zawsze przez internet:

http://www.ownersdirect.co.uk
http://www.expedia.co.uk
http://www.lastminute.com bodajze
a i jeszcze http://www.cheapflights.co.uk

porownuje ceny linii lotniczych osobno, a w ofercie itp.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki izulucha, super ta pierwsza stronka, aż mi się lato zamarzyło :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam babka w biura podrozy polecala na poczatek kraje Europy a nie dalej bo jest mniejsze ryzyko na choroby i jakis tam wirusy wiec sie zdecydujemy na Hiszpanie chyba .
Chyba ze znow polecimy na Teneryfe tylko lot 6h mnie przeraza:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
my byliśmy z 1,5 rocznym dzieckiem w ubiegłym roku w Turcji, byliśmy i wróciliśmy wszyscy zdrowi i zadowoleni ;-)
To były nasze 4 wakacje w Turcji, naszego dziecka pierwsze
byliśmy w maju w hotelu 5* z GTI

dla mnie oczywiście podstawą był wylot z Gdańska, brałam pod uwagę też to żeby nie było za ciepło ( maj czy początek czerwca w Tr. jak dla mnie jest do zniesienia ;-)

o ilę się nie mylę to sam. do Turcja latają już od kwietnia
do Bułgarii ok. 10 czerwca

my na wakacje zawsze jeździmy przed sezonem ze względu na znacznie, znacznie niższe ceny i nie za wysokie temperatury

w tym roku z dwu i pół rocznym dzieckiem wybieramy się do Bułgarii a może znowu to Turcji ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a... dodam tylko, że w tym roku jedziemy na 2 tyg ;-)

jakbyś miała jakieś pyt. to pisz: joannark77@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w zeszłym roku byliśmy z naszą 3-letnią córcią i 9-miesięcznym wtedy synkiem w Bułgarii, Złote Piaski. Upał był, ale Młody dał radę, było cudownie. Wcześniej, jak mieliśmy tylko córkę, to byliśmy dwa razy w Chorwacji, Mała miała wtedy odpowiednio rok i 3 miesiące oraz 2 lata i 3 miesiące i też było ok. W tym roku planujemy jakąś wyspę grecką, byleby tylko wylot z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
watek stary ale odświerze go :)..ja sie wybieram moze we wrzesniu :). z jakich biuro korzystacie? ja na własna reke nie chce sie z dzieckiem wybierać ;/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze dzieci zaczynały wyjazdy zagraniczne zanim ukończyły pierwszy rok życia. Odpowiednio miały 5 i 7 miesięcy. Nie mieliśmy żadnych problemów, to były bardzo udane wyjazdy, a przede wszystkim dzieci miały idealne warunki, ładną pogodę, ciepłą wodę, korzystały z tego. Teraz mają odpowiednio 6 i 1,5 roku. Za kilka dni lecimy ponownie - zawsze szukamy hoteli przygotowanych pod dzieci z animacjami, aquaparkiem, fajnymi basenami i polecam to. I zawsze będę uważała, że lepiej zabrać dzieci gdzieś za granicę niż do Polski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, Turcja czystsza niż syfska Bułgaria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy w tym roku w Grecji. Kupiliśmy cały pobyt przez Itakę, wybraliśmy takie hotel, żeby sprzyjał maluchom, pani w biurze nam bardzo pomogła. Nasza Zosia miała wtedy dopiero 10 miesięcy ale nie było żadnego problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grecja jest oczywiście fajnym miejscem na wyjazd z dzieckiem, ja jednak najbardziej polecam Włochy. Dla rodzin z dziećmi oprócz hoteli bardzo atrakcyjną opcją są domki czy kempingi. Polecam poczytać o domach wakacyjnych na przykład tutaj: https://travelitalia.pl/najlepsze-domy-wakacyjne-z-basenem-nad-jeziorem-garda/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sama nie lubię tego typu wakacji, nigdy nie jeżdżę z biura podróży, zawsze wszystko organizuję sama, dlatego na wyjazd z rocznym synkiem wybraliśmy Wiedeń, a wcześniej byliśmy m.in. na Węgrzech. Lubimy aktywny wypoczynek, chętnie zwiedzamy ładne miasta i nasze dziecko też dobrze to zniosło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy z biurem Konsorcjum.pl w Gruzji na 9dni. Cała wycieczka miała bogaty program i bardzo dużo udało nam się zobaczyć, mimo podróży z roczniakiem. Oferta w mega atrakcyjnej cenie, do tego mieliśmy bezpośredni lot i w razie jakichkolwiek pytań biuro zawsze było do naszej dyspozycji, więc czuliśmy się zaopiekowani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

do góry