Widok

Wasze opinie o szkole Creogedania

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie o szkole Creogedania w Gdańsku? Czy chodza tam Wasze dzieci .Czy warto zapisać tam dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syn znajomych tam chodzi. Bezpieczne miejsce, bardzo duzy nacisk na psychologie dziecka, wiec wiecej czasu poswiecaja na wzajemne realcje.
Z tego co mialam stycznosc to ciekawa alternatywa i fajna sprawa na edukacje wczesnoszkolna. Dzieci chca tam chodzic i chyba rodzice calkiem niezle sie czuja. Jaki maja plan w starszych klasach musisz sprawdzic, nie wiem. Chyba jeszcze nie bylo rocznikow 4-6

Bardzo dziekuję za odpowiedź i proszę o wiecej opini.Zamierzam zapisać do tej szkoły swoje dziecko

Tak było do tej pory, moje dziecko też chodziło 3 lata niestety ostatnio jakoś prowadzenia placówki pogorszył się. Z przyjemnością odpisze prywatnie .

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

odblaski gdzie znajde (12 odpowiedzi)

hej, orientujecie sie moze gdzie w gdyni moge znalezc odblaski. chodzi mi o tasme oraz takie...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (22 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

nebulizator ? (43 odpowiedzi)

jaki najlepiej kupić nebulizator i gdzie , za ile jezeli wiecie ? zastanawiam sie nad kupnem bo...

do góry