~jolkafasolka
213.192.101.*
(11 lat temu) 9 listopada 2014 o 15:30
@jolka tu nie chodzi o stricte obejrzenie filmu, bo każdy moze to zrobić odrębnie, nam raczej chodzi o wspólny wypad :)
Było to dla mnie jasne od początku ,gorzej z tym spotkaniem.
Ja odpadam 15go ,ale na następny termin czemu nie
może mi się uda napić kawy z Vi na którą umawiamy się od roku
0
0