Widok

Wesela w Foltomie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy macie jakieś opinie na temat organizowania wesela w Hotelu Faltom w Rumii? w 2006r. będę miała ślub i myślę o weselu w Foltomie.

Będę wdzięczna za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hymm w Faltomie byłam na studniówce - jak na imprezę to wzorowa (kelnerzy fachowcy, grzeczni, pomocni)
osobiście też zastanawiałam się nad Faltomem, ale zaproponowali nam salę na poziomie foyer - właściwie jadalnia (mamy za mało gości na dużą salę na dole) - bardzo mi się niepodobała
moim zdaniem kto czego potrzebuje - w hotelach typu faltom i murat obsługa jest bardzo fachowa, masz pewność posiłków itd, ale my chcieliśmy coś z klimatem (w hotelach mieliśmy wrażenie masówki, choć to złudne, bo w naszym miejscu też robią co tydzień:) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tezie zastanawialam ale moja kolezanka miala tam wesele- jej sie podobalo ale jej mama ktora wszystko zalatwiala miala pare uwag-
troche wodki sie "zawieruszylo" a kelnerki w polowie wesela juz nie byly tak uprzejme i pomocne jak na samym poczatku

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za Wasze opinie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę napiszcie mi coś o Faltomie, potrzebne mi są opinie na ten temat....... please
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nap[rawdę nikt nie może nic na ten teamt powiedzieć?? :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (7 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry