Wesele Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne? Gdzie kupić najpiękniejszą suknię ślubną i co zrobić aby miesiąc miodowy był niezwykle słodki. Odpowiedzi na te i inne pytanie na pewno uzyskasz dołączając do grona naszych użytkowników.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaśpiewam na Twoim Ślubie wątek zamknięty Jestem wokalistką , absolwentką gdańskiej Akademii Muzycznej (sopran...
~agnes
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 stycznia 2004

kupie suknie 38(40) wątek zamknięty Kupie suknie slubna 38 ewentualnie 40 biala 2czesciowa, bez ramiaczek...
~aga
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 stycznia 2004

co z suknia???? wątek zamknięty Czesc!! Czy wiecie może gdzie można sprzedać suknię ślubną? Ogłoszenia na...
~Mysia
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 stycznia 2004

DJ wątek zamknięty potrzebuje DJ
~pani
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 stycznia 2004

suknia slubna-kupić czy wypożyczyć? wątek zamknięty cześć! mam wielki dylemat- mianowicie nie wiem czy suknie slubną wypożyczyć...
~Asia
41

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 października 2003

zdjęcia i kamerowanie wątek zamknięty Na weselu mieliśmy rewelacyjnych Panów, którzy się wzajemnie uzupełniali....
~evlin
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 października 2003

pomozcie!!szukam dobrej krawcowej wątek zamknięty chyba jednak zdecyduje sie na uszycie sukni...przekonaly mnie Wasze...
~Anita
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 stycznia 2004

"ODREY" Suknie ślubne i wieczorowe wątek zamknięty Sklep z sukniami Ślubnymi „Odrey” zaprasza. Gdańsk centrum...
Odrey
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 listopada 2003

kto płaci za wesele? wątek zamknięty Witam wszystkich. Chciała bym się dowiedzieć jak dzielicie koszty związane z...
~Asia
12

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 listopada 2003

Suknia dla świadkowej lub gościa... wątek zamknięty Suknia ecru z dzianiny rozm.36, oddzielnie gorset i spódnica. Gorset na...
~galionka
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 stycznia 2004

Prezenter muzyczny na wesele wątek zamknięty Czesc witam Wszystkich.Prowadze imprezy weselne.Posiadam profesjonalny...
~dj r
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 stycznia 2004

kwietniki do dekoracji kosciołów wątek zamknięty kwietniki do dekoracji kościołów pilnie sprzedam, 8 sztuk, wys.ok.1m każdy z...
annaliz
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 listopada 2003

DEKORACJE NA SYLWESTRA I STUDNIÓWKĘ wątek zamknięty Polecamy Profesjonalne Dekoracje Sylwestrowe i na Studniówkę. Dekoracje...
~2003/2004
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 grudnia 2003

Orkiestra wątek zamknięty Profesjonalny zespół z Gdyni (4 osoby). Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie...
Waldek
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 grudnia 2003

.:: Termin 21.08.2004 - szukam ZESPOŁU MUZYCZNEGO ::. wątek zamknięty Witam. Czy jest tu ktoś z jakiegoś zespołu kto ma wolny termin 21.08.2004 ??...
~? Bartek
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 grudnia 2003

kupie suknie 36/38 wątek zamknięty Chcę kupię suknie białą rozmiar 36/38 z zakrytymi ramionami i plecami. Mogą...
~gdyni_anka
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 grudnia 2003

ZARĘCZYNY wątek zamknięty Mam problem, otóż chcę się zaręczyc ze swoją dziewczyna,ale nie wiem co...
~Kawaler do wzięcia
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 grudnia 2003

wesołych... wątek zamknięty Wesołych Świąt i wspaniałego Nowego Roku dla nowożeńców i narzeczonych by...
~akacja
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 grudnia 2003

Orkiestra wątek zamknięty Profesjonalny zesół z Gdyni (4 osoby). Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie...
Waldek
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 grudnia 2003

rodizio?! wątek zamknięty Mam pytanko. Czy ktoś był na weselu lub jakiejś imprezie organizowanej w...
~akacja
11

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 grudnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
912768

postów

64059

wątków

do góry