Widok

Wesele w Falco

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś miał tam wesele albo był gościem na weselu w tym lokalu? Proszę o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to ten w Rumii???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolka ja 3 lata temu byłam tam na sylwestra co prawda lecz jedyne co wspominam z balu tam to to, ze wszystko dosłownie oprócz porcjowanego (!) obiadu było w galaretach!!! Pewnie menu ustala się indywidualnie lecz ja się strasznie zraziłam do tamtego lokalu. Wizualnie sam hotel jest b.elegancki i ładny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolka, jeżeli to ten w Rumii, to byłam tam na weselu w czerwcu. Jedzenie ok, myślę, ze to kwestia dogadania, jak wszedzie, a na z góry zorganizowanych imprezach dużo biorą mało dają... tu było ok. Obsługa, młode babki, ok, jedno co to talerze troche za szybko znikały ze stołów, jak w trakcie posiłku poszłam tańczyc to po powrocie już nie było jedzonka, al emyślę, ze na to można zwrócić uwagę i przypilnowac! Jeszcze jeden mały minusik, ale moze nie dla każdego to to że są dwie osobne sale (przynajmnie te na któych byłam) bo w sumie jest jeszcze druga której nie widziałm a było wesele,tam moze jest jedna...
Poza tym bez zarzutów... No może jeszcze ciut ciepło było w sali do tańczenia, ale przy tylu gościach to chyba normalne...
A pokój dla młodych też dają, ale nie wiem czy wliczony w cene...
Ale jedzenie było bardzo dobre!
decyzja należy do ciebie.
powodzenia ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo za opinie. Pozdrowionka

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez słyszałam same pochlebne opinie na temat tego miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry