Widok

Wesele w Hotelu Drywa - opinie!!!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Robił ktoś wesele w Drywie? Albo był gościem na takim weselu? Proszę o opinie. Jedzenie w restauracji pyszne, mam nadzieję że na weselu jest podobnie. Planuję wesele na 120-130 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę o opinie. Jedzenie, obsługa, kierownictwo... Cokolwiek???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, co prawda nie mam tam sama wesela, ale byłam w tym hotelu jak szukałam sali. Nowa sala jest dobudowana obok starej, przestronna ładna. Właściciela zna mój narzeczony osobiście i to bardzo miły i wydaje się zorganizowany człowiek. Więcej nie pomogę, powodzenia:)
Sprzedam suknię ślubną: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/suknia-slubna-herms-acanthe-rozm-36-ogl5829698.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzieki za odpowiedz ;) sale widziałam, całkiem mi sie podoba, pokoje nowo odnowione/wybudowane wiec wyglada to niezle. Dalej szukam opinii o organizowanym tam weselach... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam! Co prawda nie byłem gościem ani wesela tam nie robiłem jednak w Lipcu na weselu w Drywie byli moi teście. Ogólnie wobec organizacji/pokoi/obsługi wypowiadali się w samych superlatywach, z tego co wiem państwo młodzi również byli zadowoleni. Tak się tego nasłuchałem, że sam chciałem tam robić wesele ale niestety nasz termin już był zajęty ;) pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja byłam na imprezie chrzcin:) i oni robili jedzonko! bardzo smaczne!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz moze na ile osób bylo to wesele, na ktorym bawili się Twoi teściowie? zastanawiam się, czy nie bedzie ciasno, gdy zaproszę tam 130 osób. z tego co mowił właściciel wesel organizują dużo, trudno jednak doprosić się o opinie z pierwszej ręki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będzie ciasno. Graliśmy w tej lokalizacji w 2010 roku dla 120 osób i miejsca było bardzo dużo. Polecamy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
dzieki za odpowiedz. ktos jeszcze sie wypowie? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam!
jak oceniacie szanse u Drywy na wesele na 130 osob? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej bułam na weselu tam w lipcu i uważam że 130 osób to za dużo jak na tą salę. wesele było na 80 i było jeszcze miejsce ale moim zdaniem nie na 130
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Bardzo polecam ten hotel. Kuchnia niczego sobie. Zaczynając od ochrony po samego właściciela wszyscy zasługują na pochwałę. Wszelkie punkty harmonogramu zgrane z blokami muzycznymi, obsługa komunikatywna i współpracująca. Każdy z gości pewnie czuł, że impreza jest dobrze wyreżyserowana i nie ma momentów tzw. wpadek czy tym podobnych. Nad wszystkim czuwał właściciel, który (jak pamięć mnie nie myli) uczestniczył we wszystkim od początku do końca.
Jeszcze raz polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
boję się, że parkiet będzie za mały i będzie ciasno... ile osób bawiło się na tym weselu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam na weselu,jedzenie było bardzo dobre ,ładnie podane,było jedzenie dość sporo ale na 130 osób to może być tam trochę ciasno,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam gościem na weselu pod koniec zeszłego roku. wesele na 130 osób i moim zdaniem miejsca było dość. jedzenie bardzo dobre, standard pokoi też.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za odpowiedz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam tam gościem na weselu mojej przyjaciółki i muszę powiedzieć, że wrażenia jak najbardziej pozytywne, począwszy od obsługi do menu, oraz wystroju sali. Z tego co mówiła mi pani młoda, dekoracje,obsługę oraz inne miała w cenie, a sala była naprawdę pęknie wystrojona:)

I jeszcze nie zapomniany wjazd tortu na sygnale haha.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.Miałem okazję prowadzić wesele i poprawiny w dniach 21-22.07.2012 na 70 osób w Hotelu Drywa , Dworek. Powiem tak dekoracja sali bardzo ładna,obsługa miła i szybka, jedzenie dobre ale pewnie dobrze dobrane menu przez parę młodą ,(Nic nie przypalone i świeże). Fajnym pomysłem jest wjazd Tortu weselnego na Rowerze z lat 70. Jeżeli chcą państwo zobaczyć filmy jak wyglądał wystrój sali i inne elementy wesela w jakości HD które nagrywał mój asystent, to zapraszam na spotkanie w celu pokazania. Współpracuje z Hotelem Drywa więc państwu to proponuję. Pozdrawiam

KONTAKT ZEMNĄ!
Tomasz Kołodziejski
Dj Crazy Prezenter muzyczny
Telefony :
505-677-100 (Play)
507-942-129 (Orange)
E-Mail: djcrazy8@wp.pl
http://www.djcrazy.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Coś mało opinii o tym hotelu. Ktoś był i coś powie bądź ma zdjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam zdjęcia i filmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bede wdzieczna jesli mi je Pan wysle.
kasiadynka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam tam wesele niedawno i powiem tak PROSZE UWAZAC NA WLASCICIELA. Nam w dniu slubu zmienil stawke za osobe, tuz przed slubem wzrosla stawka za pokoj hotelowy. Pan wlasciciel najpierw jest bardzo mily i niemal jest w stanie sciany przestawiac na potrzeby pary mlodej a im blizej daty slubu to steka, ze wszystko po kosztach robi. W dniu naszego slubu bylo 34 stopnie ciepla a napoje na stole nie byly chlodzone. Jedynie woda z cytrynka byla chlodnawa. A to wszystko po to aby napoi nikt nie ruszal i wlasciciel sprzedal nam te napoje ponownie w dniu poprawin. OSTRZEGAM przed umowa w tym hotelu. Jest ona nieprecyzyjna i jest tam wzmianka, ze cena moze ulec zmianie w zaleznosci od inflacji. NIE ZGADZAJCIE SIE NA TO!!! Moje rady w sprawie umowy: 1. ustalic sztywno cene jaka sie bedzie placic za osobe - wykreslic ta wzmianka o inflacji, 2. ustalic cene za pokoj od osoby( ja bylam naiwna i uzgodnilam slownie cene 40 zl a w przed dzien wesela wlasciciel zapytal mnie a kto pani taka cene podal? i placilismy 50 zl od os a w hotelu bylo 60 gosci) 3. okreslic ile litrow napoi przeznacza hotel na osobe i miec nad tymi napojami swoja piecze, 4. alkoholem niech sie zajmuje ktos z rodziny /znajomych i poprosic klucz od kantorka, gdzie bedziecie trzymac alkohol, napoje itp
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam serdecznie, czekałem,aż w końcu napiszą Państwo swoje "oskarżenia", które są stekiem bzdur,ale zacznijmy po kolei.
1.Jeśli chodzi o cenę, to faktycznie wzrosła, nieznacznie ,ale wzrosła tylko ze względu na podwyżkę cen produktów, zawsze przy każdej rezerwacji wesela, mówimy ile będzie wynosić cena za osobę na dzień dzisiejszy,ale zaznaczamy też,że może wzrosnąć w przyszłym roku z przyczyn niezależnych od nas,ceny wrastają co roku i jest to nieuchronne,na ile możemy się do tego przystosować, na tyle próbujemy,ale w końcu i my musimy też podnieść cenę, nikt dzisiaj niczego nie robi za darmo niestety.
2.Napoje, pierwsza partia napoi stoi na stołach około 30 min przed ustaloną datą rozpoczęcia wesela, więc jest to oczywiste,że po pewnym czasie zrobią się one ciepłe,kolejne partie dostawianych napoi były już schłodzone,ale to był akurat wyjątkowo upalny dzień i to naturalne, że szybko się robiły ciepłe, z naturą się nie wygra.Sytuacja w której goście by wchodzili na salę, a nasza obsługa dopiero wtedy by rozstawiała napoje na stoły, byłaby mało profesjonalna.
3.Napoje były regularnie dostawiane, nie bardzo rozumiem,tego iż sprzedałem je ponownie na poprawinach, napoje na poprawinach,albo my dostawiamy i jest to dodatkowo płatne, albo Państwo we własnym zakresie je dostarczają, wszystko było ustalone wcześniej z Państwem.
4.Umowa, w każdym obiekcie świadczącym usługi weselne, w umowie zawarta jest taka wzmianka, każdy normalny człowiek, rozumie,że ceny produktów rosną z roku na rok.
5. Cena za pokój, 40zł za pokój/osoba, owszem taka cena funkcjonowała, ale około 3 lat temu, więc musiała Pani coś źle zrozumieć.
6.Ustalenie z góry ile ma przypadać litrów na osobę, jest nierozsądnym rozwiązaniem, gdyż tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile tych napoi pójdzie na wesele, w naszej ofercie jest nielimitowana liczba napoi gazowanych i soków na wesele, więc ustalanie ich z góry jest bezsensowne,oczywiście moglibyśmy na to nalegać i ustalić jakąś minimalną liczbę napoi na osobę z korzyścią, dla nas, ale tego nie robimy.
7Ostatni argument aby alkoholem zajmował się ktoś z rodziny,to żaden problem, ponieważ, przy omawianiu wesela ustalamy,czy ktoś z rodziny ma roznosić alkohol, czy obsługa,ale Pani chyba o tym zapomniała.
Podsumowując, wszystkie argumenty Państwa są wyssane z palca, od początku młodzi zachowywali się jakbyśmy tylko czekali na jakąkolwiek okazje, aby ich okraść, lub zrobić jakiś przekręt, zapewniam Państwo, że gdyby tak było to nasz obiekt nie działał by już na rynku od ponad 15 lat, jeżeli coś zawiniło to wybujałe ego państwa młodych, oraz niezrozumienie tego co się do nich mówi.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
To nie oskarżenia to fakty. Szkoda, ze nie byl pan tak gadatliwy na naszych spotkaniach tylko siedzial jak trusia.

A co wy macie napisac..., że nawaliliscie,
no chyba nie jest normalne, aby informowac o zmianie ceny za osobe w dniu wesela!!! No chyba, ze w hotelu drywa
po tym incydencie poprosilam kilka hoteli o przeslanie umowy na org zabawy weselnej - w zadnym nie bylo wzmianki o podnoszeniu ceny ze wzgl na inflacje. Dobry zarzadca kalkuluje koszty i uwzglednia inflacje a Polska nie jest jakims rozpiepszonym gospodarczo krajem, w ktorym inflacja wzrasta z roku na rok o 50% .
Nie jest moim zamiarem powiedziec, ze wszystko u was jest do bani. Jedzenie bylo super... no oprocz tego, ze jeden z gosci znalaz gąsienice w jedzeniu ( i nie omieszkał pokazac jej w kuchni) szkoda, ze nie pokazal jej panu. Obsługa 1. dnia była super, miła. Sala przystrojona fajnie. No sory, ale trudno powiedziec o nas, ze myslelismy od samego poczatku, ze chcecie nas wykiwac. Bo gdybysmy tak podeszli do sprawy to w zyciu nie podpisalibysmy tak skonstruowanej umowy. Ale to, że wzbudzanie zaufania macie opanowane do perfekcji trzeba wam przyznac - szkoda, ze to tylko pozory. No coz za naiwniactwo i wiare, ze ludzie maja dobre zamiary wobec ciebie trzeba placic. No szkoda, ze hotel drywa zawsze bedzie przywolywal mieszane uczucia brrrrrrrrrrrrr
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ja tam miała ostatnio wesele i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona, niczego nie brakowało na weselu, soków,napojów, jedzenie zabraliśmy jeszcze do odmu, po poprawinach, gdzie indziej za to wszystko musiałabym zapłacić, ogromne pieniądze, a w Drywie, okazało się, że cena jest bardzo racjonalna.

Gorąco polecam, proszę nie słuchać plotek, tylko najpierw przyjechać i sie dowiedzieć wszystkiego co i jak ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam wszystkich nie zdecydowanych,
moje wesele w hotelu drywa odbyło się w czerwcu tego roku i jestem bardzo zadowolona,wszystko odbyło się tak jak ustaliliśmy,jedzenia było bardzo dużo i zróżnicowanie,obsługa bardzo dobrze o nas zadbała,co ważne talerzyki były często zmieniane,o co się bałam mając doświadczenie z innych wesel.Dekoracja sali też jest bardzo przyjemna i nastrojowa.Polecam wszystkim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
hmmm ciekawe ze p.drywa ma prawie identyczne ip jak madzior i patrycja... 83.11.9 , 83.11.10, 83.11.20... ciekawy zbieg okoliczności ale to na pewno przypadek.... ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha też na to zwróciłam uwagę i nie wydaje mi się żeby to był przypadek :D :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten zakres ip to zakres neostrady, a zorientowani wiedzą że w dość dużym promieniu od hotelu nie ma alternatywy dla neostrady więc na ip to ja bym nie patrzył. Chociaż kto wie ;). Znam kilka osób co robiło tam wesela, stypy i jakieś imprezy okolicznościowe i byli zadowoleni, nikt się nie żalił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiałam wesele w innej restauracji na dwa l lata przed uroczystością i cena obowiązywała mnie taka sama jak w umowie nie ma mowy o żadnej inflacji . Panu coś się pomieszało .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Drywy nie polecam wesela powyzej 100 osob. Zmiesci się przy stolach wiecej,ale ludzie siedza upchani i miejsca na tanczenie jest niewiele. Jedzenie jest dobre,ale miesa mnie nie zachwycily. Jest tyle przypraw i ziol,ze mozna wyczarowac cos naprawdę oryginalnego i pysznego. Tu niestety mi tego zabraklo. Salatki dobre,ale grecka nie powinna stac cala noc na stolach,bo wizualnie i samkowo po kilku godzinach traci. Napoje nie sa chlodzone jak P.Drywa utrzymuje,bo butelka napoju wylozona na stol przy roznicy temperatur jest po prostu mokra. Czego nie zauwazylam. Obsluga jeszcze jakies 3-4 lata temu byla znakomita i godna polecenia,przynajmniej w dniu wesela. Usmiechnieta,gotowa do pomocy,profesjonalna. O ile pamietam (bylam kilkakrotnie tam na weselach) glowna kelnerka byla Pani Edytka,ktora pracowala razem ze swoja corka i jeszcze z taka bardzo szczupla dziewczyna,niestety ich imion nie pamietam. Ale jeżeli Panie beda czytac moj post proszę o kontakt annamarta12031981@onet.eu ,polece na przyszlosc. Na poprawinach niestety kelnerki się zmienily i obslugiwaly nas z grobowymi minami. Moj maz,prosil kilkakrotnie o herbate,jednak się nie doczekal,a za kazdym razem byl zapewniany,ze herbata się 'robi'. Teraz obsluga się zmienila i już tej jakosci nie ma. A szkoda. Bo dla mnie to bardzo wazny aspekt. Alkohol warto miec pod kluczem. Sala jest bardzo piekna,toalety również. Jest czysto i lokalizacja swietna. Duzy parking,nowa czesc hotelu jest zadbana. Pomysl z rowerem super. Warto isc do radcy prawnego z umowa,bo to sa zbyt duze pieniadze,zeby popelnic błąd. Pozdrawiam. Anna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy możesz podać jeszcze raz maila? ten jest nieprawidlowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anna.marta12031981@onet.eu

Przepraszam,pominelam kropke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj u Drywy to alkohol na pewno pod kluczem i ciasta policzone na koniec wesela, bo moze sie okazac, ze przez noc wyparuja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam na weselu w Hotelu Drywa u moich znajomych. Sala piękna, przestronna. Na stołach żywe kwiaty. Jedzenie naprawdę wyśmienite a obsługa super! Polecam wszystkim. Moje wesele na pewno też się tam odbędzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Magda a kiedy byłaś na tym weselu?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w zeszłym roku w czerwcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam rok temu u przyjaciółki na weselu, sala naprawdę ładnie wyglądała,stoły też, jedzenie było smaczne , na takie rzeczy nie mogę nic złego powiedzieć. Wszystko czyste,toalety i pokoje. Ale faktem jest,że słyszałam,że ojciec panny młodej nie był zachwycony, gdyż w dniu wesela dowiedział się o podwyżce kosztów, szczegółów jednak nie znam. Tak czy siak my nie robimy tam wesela, gdyż sala jest dla nas za daleko.
Jeśli chodzi o wygląd to na plus. Reszta to chyba kwestia starannego dogadania szczegółów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z wesel w Drywie. Tak się złożyło, że byliśmy na dwóch weselach, za każdym razem wielkość sali, wygląd i wystrój stołów jak i całej sali robi niesamowite przyjemne wrażenie, chciało by się tam przebywać przez cały czas ,różne rodzaje oświetlenia sali, bardzo bardzo przyjemny klimat,dania wszystkie ładnie udekorowane ,bardzo dobre w smaku,obsługa bardzo profesjonalna i miła.Wszystko organizacyjnie spięte na ostatni guzik.Goście obecni również zadowoleni i zachwyceni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam wesele w Hotelu Drywa 2 lata temu i zupełnie nie rozumiem tych negatywnych opini.
Właściciel wszystko starannie wytłumaczył co jak będzie wyglądać, jakie czego są koszty, więc przy rozliczeniu nie było żadnych niespodzianek, lub nagłych podwyżek, tak jak było ustalone tak już zostało. Jedzenia było bardzo dużo i bardzo smacznie, zabraliśmy jeszcze dużo smakołyków ze sobą po poprawinach. Co do alkoholu to ustalone było, że roznosi go świadek i tak też było, żadna osoba trzecia tam nie wchodziła, ani nim nie zarządzała, obsługa miła, profesjonalna, uczynna. W pełni polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
miałam wesele w hotelu drywa i mogę go szczerze polecić :) wszystko bardzo smaczne i w ilości nie do przejedzenia. Zabraliśmy jeszcze jedzonko po poprawinach do domu i nie wiedzieliśmy co z tym zrobić. Dodam, że wesele było na 152 osoby i wszystko było super zorganizowane. Alkohol roznosiła obsługa i nie było z tym żadnego problemu. Zostawiono po poprawinach wszystkie puste butelki w kartonach, żeby sprawdzić czy stan się zgadza, więc nie ma możliwości aby wyparował, tak jak pisze mojażona kilka postów wyżej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam na rozmowie w Drywie i na wstępie dostałam info ,że cena jest nie pewna ,że w przyszłym roku może się zmienić - że niby wielka inflacja :P Chciałam się umówić ,że przy podpisywaniu umawiamy się na konkretne kwoty i nie ma żadnych zmian - na tym skończyło się spotkanie bo nie było takiej opcjii :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niesmaczne jedzenie w restauracji Drywa.

Często zajeżdżaliśmy po drodze do restauracji Drywa na obiad.Ostatni jedliśmy w sobotę 5.10.2013 r.To była porażka.Zupa Strogonof bez wyraźnego smaku / ot taka sobie,jadłam lepsze/,ale drugie danie , chociaż zamówiliśmy świeżynkę / mięso wieprzowe podsmażone,a potem duszone z cebulką/ to była totalna porażka.Było słone i nie czułam ,że jem świeżynkę.Była jak Strogonof na pierwsze danie /zupa/.Nie wiem jak można tak spieprzyć mięso,żeby prostego dania nie przygotować jak należy.Kiedyś w rodzinnym domu,po każdym świniobiciu,mama przyrządzała świeżynkę,ale to była prawdziwa świeżynka pachnąca i smaczna i chciało się ją jeść na okrągło.Już więcej nie przyjedziemy na obiad,żeby na dobre nie stracić smaku z młodości.Ohyda!!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
a moze zwyczajnie nie masz smaku......... wiec jedz do mamy,zrobi lepsza swiezynke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba ty nie masz smaku,bo tak spieprzyć mięso,żeby było bezsmakowe to potrafi ktoś,kto nie zna się absolutnie ani na smakach ani na gotowaniu.Przydałby się telefon do Magdy Gessler,może nauczyłaby jak należy gotować,żeby nie podawać gościom takiej słonej ohydy.Albo po prostu zmienić szefa kuchni na kogoś,kto zna się na gotowaniu i robi to z sercem a nie z konieczności.
Gdybym nie miała smaku jak ty,obojętne byłoby mi co zjadłam,a jednak mam smak i to nieprzeciętny,bo wiem co jest dobre i smaczne a co po prostu niezjadliwe,płaci się za to pieniądze i wymaga normalnego, smacznego jedzenia a nie jakieś słonej brei ,nie podobnej do mięsa.
A mojej Mamie nigdy nie dorównasz w gotowaniu,bo się po prostu na tym nie znasz.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
miałam przyjemnośc być na weselu - było super , jedzenie bardzo dobre,ładnie podane i dużo. Obsługa miła. Pokoje ładne i czysto. Warto było tam zorganizować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam tutaj wesele 4 lipca 2015. Jesteśmy z mężem zachwyceni obsługą jak i podejściem Pana Drywy do klienta. Pan Drywa jest przesympatycznym człowiekiem, ma również bardzo rzeczowe podejście, z góry wiedzieliśmy o wszystkich kosztach wesela. Bardzo cenne było dla nas, że właściciel do późna w nocy czuwał nad przebiegiem wesela.
Dania były przepyszne, niczego nikomu nie zabrakło, zostało jeszcze wiele do rozdania.
Obsługa była perfekcyjna, wszystkie potrawy były podawane co do minuty wg harmonogramu, a zastawa stołowa była często wymieniana.
Goście spali w pokojach i byli bardzo zadowoleni z ich czystości i schludności.
Całym sercem polecamy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem tam tylko w hotelu. Personel olewa klienta a sam hotel na 2-. DDodatkowo na tym parkingu probowali ukjtasc mi samochod .wyrwali mi zamek w drzwiach poryzowali dzwi. Jak powiedziałem o tym właścicielowi on powiedział ze kamery są do połowy budynku co dla mnie jest śmieszne i bardzo podejrzane. A sam właściciel w ogóle nie zainteresował się moja sytuacja. Więc jeżeli chcesz żeby ktoś za*ebali ci samochód to zrób tam wesele . Zdecydowanie odradzam!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My ze swojej strony z czystym sumieniem możemy polecić Hotel Drywa. Braliśmy ślub w listopadzie 2015 roku. Pan Drywa jest bardzo zorganizowanym człowiekiem, zaufaliśmy w 100% i nie zawiedliśmy się. Obsługa Hotelu również spisała się na medal, jedzonko pyszne i dużo, pokoje czyste, sala przestronna i ładnie wystrojona! :) Jeszcze raz gorąco polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam w tym. Hotelu miałam. Okazję śpiewać jako zespół muzyczny powiem szczerze że nigdy przenigdy nie spotkałam. Się z takim hamstwem że strony właściciela... Żenada.. Powiem. Tak jedzenie nie trafiło na stół pomimo że pan młody płacił za zespół. Itp. 100% kiedy się upomnielismy to pan zbesztal nas przy gościach zakazał podchodzić do nas kelnerkom masakra dziewczyny przestraszone na poprawinach pusty stół gdy podeszłam.i.powiedzialam. Szefowi że jesteśmy głodni i chcemy coś na ciepło to powiedział co my chcemy dostaliśmy cherbate i kawe masakra nigdy tego nie zapomnę ostatnio miałam młodych którzy tam. Będą mieć wesele niestety odmówiłam przykre to było. Ale po tym. Jak nas potraktowano moja noga nigdy tam. Nie stanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry